pozdrav
borna
Ako ti trebaju točne adresi i tel. napisat ću ih, sada ih trenutno nemam
Pozdrav i bistro !
Idem na more na 2 tjedna, pa me interesira.
Kontrola ima, prilicno su ceste (2-3 puta dnevno), samo ovisi gdje ronis.
Neka (popularna) mjesta patroliraju stalno, neka samo jednom godisnje. Ako
te uhvate, ne gine ti oduzimanje kompletne opreme ukljucujuci i ronilacku, i
kazna (nisam siguran koliko je visoka ali cini mi se da je odredjuju na licu
mjesta od 400 - 6000 kn, ovisno o prekrsaju i raspolozenju).
Sto se dogadja ako nemam nikakvu opremu, a imam
par hobotnica uzase kad naidje kontrola?
Hvala unaprijed,
Zvone
Guybrush Threepwood wrote in message <9f5o8b$fjmr$1...@as201.hinet.hr>...
Neven
Zanimljivo pitanje,ali ako te panduri ulove neće baš puno
razmišljati,naplatit će ti neku kaznu pa se ti misli.
Mislim da bi sigurno dobio nekakvu kaznu za te hobotnice, u stilu: ajde,
nemoj ti nas zajebavat, gdje si sakrio pusku?
Ili, u krajnjem slucaju kazes da si hobotnice donio od doma. :-)))
--
Gogo
"Dusko Dobrijevic" <dusko.do...@st.tel.hr> wrote in message
news:9g1tj3$eg6t$2...@as201.hinet.hr...
Da, kupio sam ih na peskariji i sad ih pokusavam vratiti zivotu u moru i
prirodi :))