Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

dozvole za podvodni ribolov

7 views
Skip to first unread message

Borna Kispatic

unread,
May 29, 2001, 1:48:32 AM5/29/01
to
di se ove godine u zg mogu nabaviti dozvole za podvodni ribolov

pozdrav
borna


Cvijo

unread,
May 29, 2001, 4:10:50 PM5/29/01
to

> di se ove godine u zg mogu nabaviti dozvole za podvodni ribolov
>
> pozdrav
> borna
Imas u Didakti (na Kvatriću), kos Sraga-sub (Britanac), APnea-arbanas
(Kaptol) i u nekim boljim ribolovnim druątvima i dučanima. (jagi-ąport
(plača pravde), Scorpion (Hainzelova-Branimirova)i sl.)

Ako ti trebaju točne adresi i tel. napisat ću ih, sada ih trenutno nemam

Pozdrav i bistro !


Alternatura

unread,
May 30, 2001, 5:04:20 AM5/30/01
to
ovo je super!
rasprodaja Jadrana u zagrebu i to na viąe pozicija. A nama nek ribari i
ostali norci sa očito zaboravljenih otoka zagorčavaju ľivot primjerice(
nočas sam stavio malo mriľa i parangalić uz kraj i NI©TA).
pa se vi igrajte prodavanja i dalje.
"Cvijo" <matija...@zg.tel.hr> wrote in message
news:9f0vqk$8cvv$1...@as201.hinet.hr...

Wowy

unread,
May 31, 2001, 8:38:35 AM5/31/01
to

"Alternatura" <alter...@inet.hr> wrote in message
news:9f2dac$2rl$1...@sunce.iskon.hr...
Koliko stoje, tj. kolika im je cijena /vremensko razdoblje ???

Idem na more na 2 tjedna, pa me interesira.

rapSPL

unread,
May 31, 2001, 9:32:23 AM5/31/01
to

"Wowy" <wo...@super.com> wrote in message
news:9f5e18$f3gh$1...@as201.hinet.hr...

>
> "Alternatura" <alter...@inet.hr> wrote in message
> news:9f2dac$2rl$1...@sunce.iskon.hr...
> > ovo je super!
> > rasprodaja Jadrana u zagrebu i to na viąe pozicija. A nama nek ribari i
> > ostali norci sa očito zaboravljenih otoka zagorčavaju ľivot primjerice(
> > nočas sam stavio malo mriľa i parangalić uz kraj i NI©TA).
> > pa se vi igrajte prodavanja i dalje.
> > "Cvijo" <matija...@zg.tel.hr> wrote in message
> > news:9f0vqk$8cvv$1...@as201.hinet.hr...
> > >
> > > > di se ove godine u zg mogu nabaviti dozvole za podvodni ribolov
> > > >
> > > > pozdrav
> > > > borna
> > > Imas u Didakti (na Kvatriću), kos Sraga-sub (Britanac), APnea-arbanas
> > > (Kaptol) i u nekim boljim ribolovnim druątvima i dučanima. (jagi-ąport
> > > (plača pravde), Scorpion (Hainzelova-Branimirova)i sl.)
> > >
> > > Ako ti trebaju točne adresi i tel. napisat ću ih, sada ih trenutno
nemam
> > >
> > > Pozdrav i bistro !
> > >
> > >
a sta ti rade kad te uhvate bez dozvole i dali uopce ima kakva kontrola,
ja sam svojevremeno lovio po kornatima i dugom otoku a tako se kao nesmije?


Guybrush Threepwood

unread,
May 31, 2001, 11:39:10 AM5/31/01
to
> a sta ti rade kad te uhvate bez dozvole i dali uopce ima kakva kontrola,
> ja sam svojevremeno lovio po kornatima i dugom otoku a tako se kao
nesmije?

Kontrola ima, prilicno su ceste (2-3 puta dnevno), samo ovisi gdje ronis.
Neka (popularna) mjesta patroliraju stalno, neka samo jednom godisnje. Ako
te uhvate, ne gine ti oduzimanje kompletne opreme ukljucujuci i ronilacku, i
kazna (nisam siguran koliko je visoka ali cini mi se da je odredjuju na licu
mjesta od 400 - 6000 kn, ovisno o prekrsaju i raspolozenju).


Zvonimir

unread,
Jun 7, 2001, 6:43:31 AM6/7/01
to
Znam da je za ronjenje s puskom dozvola obavezna.
A smiju li se imati npr. samo osti ili kuka za hobotnice?

Sto se dogadja ako nemam nikakvu opremu, a imam
par hobotnica uzase kad naidje kontrola?

Hvala unaprijed,
Zvone

Guybrush Threepwood wrote in message <9f5o8b$fjmr$1...@as201.hinet.hr>...

Neven Æuriæ

unread,
Jun 10, 2001, 6:15:42 PM6/10/01
to
"Zvonimir" <zvonimir...@vendor.tel.hr> wrote in message
news:9fnm2q$111h$1...@as201.hinet.hr...

> Znam da je za ronjenje s puskom dozvola obavezna.
> A smiju li se imati npr. samo osti ili kuka za hobotnice?
>
> Sto se dogadja ako nemam nikakvu opremu, a imam
> par hobotnica uzase kad naidje kontrola?
>
Vidiš, dobro pitanje. Bas sam i ja razmišljal o tome. Meni za hobe ne treba
zapravo ništa jer ih lovim rukom. Jel i za to onda treba dozvola?

Neven

Dusko Dobrijevic

unread,
Jun 11, 2001, 3:56:56 AM6/11/01
to

"Zvonimir" <zvonimir...@vendor.tel.hr> wrote in message
news:9fnm2q$111h$1...@as201.hinet.hr...
> Znam da je za ronjenje s puskom dozvola obavezna.
> A smiju li se imati npr. samo osti ili kuka za hobotnice?
>
> Sto se dogadja ako nemam nikakvu opremu, a imam
> par hobotnica uzase kad naidje kontrola?
>
> Hvala unaprijed,
> Zvone
>

Zanimljivo pitanje,ali ako te panduri ulove neće baš puno
razmišljati,naplatit će ti neku kaznu pa se ti misli.


Gordan

unread,
Jun 11, 2001, 6:21:03 PM6/11/01
to
Danas sam izvadio dozvolu u Didakti (Ivana Trnskog 6, mislim). 350 kn. Kolko
ja znam moze se izvaditi samo na godinu dana. Kaj je to od ove godine
posebno za pusku i posebno za udicarenje? Ako je, onda &/%$/&$ pas mater
pohlepnu!?!

Mislim da bi sigurno dobio nekakvu kaznu za te hobotnice, u stilu: ajde,
nemoj ti nas zajebavat, gdje si sakrio pusku?

Ili, u krajnjem slucaju kazes da si hobotnice donio od doma. :-)))

--
Gogo

"Dusko Dobrijevic" <dusko.do...@st.tel.hr> wrote in message
news:9g1tj3$eg6t$2...@as201.hinet.hr...

Zvonimir

unread,
Jun 12, 2001, 2:11:58 AM6/12/01
to

Gordan wrote in message <9g3g46$1uh$1...@bagan.srce.hr>...

>Danas sam izvadio dozvolu u Didakti (Ivana Trnskog 6, mislim). 350 kn.
Kolko
>ja znam moze se izvaditi samo na godinu dana. Kaj je to od ove godine
>posebno za pusku i posebno za udicarenje? Ako je, onda &/%$/&$ pas mater
>pohlepnu!?!
>
>Mislim da bi sigurno dobio nekakvu kaznu za te hobotnice, u stilu: ajde,
>nemoj ti nas zajebavat, gdje si sakrio pusku?
>
>Ili, u krajnjem slucaju kazes da si hobotnice donio od doma. :-)))
>


Da, kupio sam ih na peskariji i sad ih pokusavam vratiti zivotu u moru i
prirodi :))


0 new messages