Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

moto papričice

42 views
Skip to first unread message

Papcina@lap

unread,
Jan 28, 2014, 6:15:35 AM1/28/14
to
alo vi bajkeri

tu je netko od vas gurua vise puta pricao o onim paklenskim
papricicama i uzgoju...

je to uspijeva i jel ima netko sjemenku-dvije za udijelit? O:) ili je
vrijeme sve unistilo....

bhut jolokia je bila u igri ako se sjecam...

fala puno :-*
--
hr.rec.ronjenje
<°(((><

Mario Orsolic

unread,
Jan 28, 2014, 6:28:45 AM1/28/14
to
"Papcina@lap" <papak.the.pa...@gmail.com> wrote in message
news:p64fe9h8fa0uhlfca...@4ax.com...
> alo vi bajkeri
> tu je netko od vas gurua vise puta pricao o onim paklenskim
> papricicama i uzgoju...
> je to uspijeva i jel ima netko sjemenku-dvije za udijelit?

Hiron odlazi u vrli novi svijet. Meni je poklonio ZRX-a, pa mozda i tebi
pokloni koju sjemenku papricice.
:)


hiron

unread,
Jan 28, 2014, 7:12:59 AM1/28/14
to

> Hiron odlazi u vrli novi svijet. Meni je poklonio ZRX-a, pa mozda i tebi
> pokloni koju sjemenku papricice.
> :)

samo zrx-a??!! trenutno si VD omanje ergele! ;)

ja imam samo ove 'normalne' sjemenke kao habanero i jalapeno... mislim
da je Kenny ponovo vas covjek... =)

ali, to je vec trebalo biti proklijano i razlistano, mozda je malo
prekasno za pocetak.

pitaj nekoga za mlade biljkice ako ima viska. imas i za kupiti sadnice na...
http://www.volimljuto.com/

---
This email is free from viruses and malware because avast! Antivirus protection is active.
http://www.avast.com


--- news://freenews.netfront.net/ - complaints: ne...@netfront.net ---

Freerider a.k.a. Gato

unread,
Jan 28, 2014, 11:25:44 AM1/28/14
to

"Mario Orsolic" <i...@poslovni-programi.drzava> wrote in message
news:lc849c$dvb$1...@sunce.iskon.hr...
>
> Hiron odlazi u vrli novi svijet. Meni je poklonio ZRX-a, pa mozda i tebi
> pokloni koju sjemenku papricice.
> :)
>

A kome ce ono blago u vidu starog Zeca? Mislim, ako se vec poklanja...?
:-))

hiron

unread,
Jan 28, 2014, 12:01:12 PM1/28/14
to

>> Hiron odlazi u vrli novi svijet. Meni je poklonio ZRX-a, pa mozda i
>> tebi pokloni koju sjemenku papricice.
>> :)
>>
>
> A kome ce ono blago u vidu starog Zeca? Mislim, ako se vec poklanja...?
> :-))


poklanjam, nema problema, ali prvo moras pokazati dobru volju u vidu
novcane donacije preporucene sume... =)

Papcina@lap

unread,
Jan 28, 2014, 3:57:03 PM1/28/14
to
On Tue, 28 Jan 2014 13:12:59 +0100, hiron <placko...@gmail.com>
wrote:

>
>> Hiron odlazi u vrli novi svijet. Meni je poklonio ZRX-a, pa mozda i tebi
>> pokloni koju sjemenku papricice.
>> :)
>
>samo zrx-a??!! trenutno si VD omanje ergele! ;)
>
>ja imam samo ove 'normalne' sjemenke kao habanero i jalapeno... mislim
>da je Kenny ponovo vas covjek... =)
>
>ali, to je vec trebalo biti proklijano i razlistano, mozda je malo
>prekasno za pocetak.
>
>pitaj nekoga za mlade biljkice ako ima viska. imas i za kupiti sadnice na...
>http://www.volimljuto.com/


thx na info!

cemo da probamo ;)
--
hr.rec.ronjenje
<°(((><

Freerider a.k.a. Gato

unread,
Jan 29, 2014, 4:56:35 AM1/29/14
to

"hiron" <placko...@gmail.com> wrote in message
news:lc8noo$2cbu$1...@adenine.netfront.net...
>
>>> Hiron odlazi u vrli novi svijet. Meni je poklonio ZRX-a, pa mozda i
>>> tebi pokloni koju sjemenku papricice.
>>> :)
>>>
>>
>> A kome ce ono blago u vidu starog Zeca? Mislim, ako se vec poklanja...?
>> :-))
>
>
> poklanjam, nema problema, ali prvo moras pokazati dobru volju u vidu
> novcane donacije preporucene sume... =)
>


Znas da sam ozbiljno razmisljao o tome, jer stari Zec mi je san jos od YU
premijere Mad Max-a, pocetkom 80-ih.
Na zalost, poznata ti je stara prica da su zelje jedno, a mogucnosti nesto
sasvim drugo... ;-)

hiron

unread,
Jan 29, 2014, 6:19:01 AM1/29/14
to

> Znas da sam ozbiljno razmisljao o tome, jer stari Zec mi je san jos od
> YU premijere Mad Max-a, pocetkom 80-ih.
> Na zalost, poznata ti je stara prica da su zelje jedno, a mogucnosti
> nesto sasvim drugo... ;-)

da, da, svi bi mi svasta, a golih guzica... =)
mislim da ce taj Z nazad Mad Maxu, osim ako se neki kastelan ili
zrnovnican neocekivano ne isprsi...

Freerider a.k.a. Gato

unread,
Jan 29, 2014, 12:27:24 PM1/29/14
to

"hiron" <placko...@gmail.com> wrote in message
news:lcao39$12kl$1...@adenine.netfront.net...
>
> da, da, svi bi mi svasta, a golih guzica... =)
> mislim da ce taj Z nazad Mad Maxu, osim ako se neki kastelan ili
> zrnovnican neocekivano ne isprsi...


Glede prvog donekle si u pravu, zelje su obicno vece od mogucnosti, ali
daleko od toga da je gola guzica :-P
Za dovesti tog Z-a u stanje u kakvom bi trebao biti, uz znanje potrebna je
hrpa novaca, a to danas malo tko ima. Stoga-sretno sa navedenim
potencijalnim kupcima. ;-)

hiron

unread,
Jan 29, 2014, 4:23:46 PM1/29/14
to

> Za dovesti tog Z-a u stanje u kakvom bi trebao biti, uz znanje potrebna
> je hrpa novaca, a to danas malo tko ima. Stoga-sretno sa navedenim
> potencijalnim kupcima. ;-)
>

kao sto rekoh, mislim da ce taj motor nazad Mad Maxu.
prvi Z-ovi su skroz izvan kategorija, pa nema ni smisla pricati o njima
kao o ostalim motorima.

Gaghigno

unread,
Jan 30, 2014, 6:47:33 AM1/30/14
to

"hiron" <placko...@gmail.com> wrote in message
news:lcbrh2$23j5$1...@adenine.netfront.net...
>
>> Za dovesti tog Z-a u stanje u kakvom bi trebao biti, uz znanje potrebna
>> je hrpa novaca, a to danas malo tko ima. Stoga-sretno sa navedenim
>> potencijalnim kupcima. ;-)
>>
>
> kao sto rekoh, mislim da ce taj motor nazad Mad Maxu.
> prvi Z-ovi su skroz izvan kategorija, pa nema ni smisla pricati o njima
> kao o ostalim motorima.
>

pitaj LB-a što misli o tom japancu....naime, deklasiran je već samim time
što je japanac...a LB je ipak "ime" u svijetu motociklizma :)))))))


hiron

unread,
Jan 30, 2014, 6:54:44 PM1/30/14
to

> pitaj LB-a što misli o tom japancu....naime, deklasiran je već samim time
> što je japanac...a LB je ipak "ime" u svijetu motociklizma :)))))))

a evo i tebe... =)))))... da znate da cete mi faliti!

DD

unread,
Jan 31, 2014, 5:26:25 AM1/31/14
to
Dana petak, 31. siječnja 2014. 00:54:44 UTC+1, korisnik hiron napisao je:
> a evo i tebe... =)))))... da znate da cete mi faliti!

zar ideš na Papuu Novu Gvineju pa da ćemo ti mi ovakvi faliti ?
;)

hiron

unread,
Jan 31, 2014, 6:07:57 AM1/31/14
to

> zar ideš na Papuu Novu Gvineju pa da ćemo ti mi ovakvi faliti ?
> ;)


ma jok, stoklholmski sindrom... =)

Gaghigno

unread,
Jan 31, 2014, 6:47:48 AM1/31/14
to

"hiron" <placko...@gmail.com> wrote in message
news:lcg06g$2kiv$1...@adenine.netfront.net...
>
>> zar ideą na Papuu Novu Gvineju pa da ćemo ti mi ovakvi faliti ?
>> ;)
>
>
> ma jok, stoklholmski sindrom... =)
>

uaaaaahahahahahahaha...LOOOOOOOOOOOOOOOL :)))))))))))

ne brini, ma gdje god bio, nadam se da ćeą imati internet pa ćeą i dalje
moći svjedočiti ovom terorizmu :)))))


Luka Betevic

unread,
Jan 31, 2014, 7:11:14 AM1/31/14
to
Dana 31.1.2014. 12:07, hiron je napisao:
>
>> zar ideš na Papuu Novu Gvineju pa da ćemo ti mi ovakvi faliti ?
>> ;)
>
>
> ma jok, stoklholmski sindrom... =)

:-))





DD

unread,
Jan 31, 2014, 8:24:54 AM1/31/14
to
Dana petak, 31. siječnja 2014. 12:07:57 UTC+1, korisnik hiron napisao je:
> ma jok, stoklholmski sindrom... =)

dobra !
jel ti to misliš na onu stvar od Muse-a ili na "drugara" Natasche Kampusch ?
;)

hiron

unread,
Jan 31, 2014, 10:50:20 AM1/31/14
to

> jel ti to misliš na onu stvar od Muse-a ili na "drugara" Natasche Kampusch ?
> ;)

Norrmalmstorgssyndromet. =)

spinner

unread,
Feb 4, 2014, 1:24:27 PM2/4/14
to
Eo ti tu sjemenki jolokie.
http://www.njuskalo.hr/sjeme-sadnice/bhut-jolokia-ghost-peper-najljuca-chili-paprika-svijetu-oglas-9627817
Samo ne znam sto ce ti to, osim ako nekog ne mislis zajebavati...
Nije to za jesti.
Bolja je chilli habanero.


Mika

unread,
Feb 6, 2014, 4:53:06 PM2/6/14
to

"spinner" <spinner1...@net.hr> wrote in message
news:lcrb8p$knh$1...@gregory.bnet.hr...
Nama je jolokija predobra, slatkasto-secerni smek, ljutkasta
taman...stavljamo u ajvar, ketchup, kobaje, gulas i kotlovinu
obavezno...rizoto...ma u sve :)
Jolokiju ne smijes "prekuhati" jer se onda ubije slatkast okus, ja ju stavim
na 10-ak minuta prije samog finaliziranja klope, i potom vadim vanka.
Fino razveseli jezik i celo, a nakon 15 minuta kao da nista nije bilo.
Najjaca stvar je sto nema probavnih smetnji, posebno prilikom "izlaza" :)
Ako ju stavljas recimo u kobase, onda se par sati ranije istrga u komadice i
namoci u toploj vodi uz povremeno mijesanje, a voda se doda u pripremljenu
smjesu. Prije toga izvadis komadice paprike van.


Habanero, jalapenosi slicni chiliji su gorke , bez okusnog
identiteta..onako, kao papar..samo bez veze peku...afterparty zagarantiran.

ToMo

unread,
Feb 7, 2014, 3:31:05 AM2/7/14
to
On 02/06/2014 10:53 PM, Mika wrote:
> Nama je jolokija predobra, slatkasto-secerni smek, ljutkasta
> taman...stavljamo u ajvar, ketchup, kobaje, gulas i kotlovinu
> obavezno...rizoto...ma u sve :)

Hm, mogu rec da sam se najeo doticne i da imam relativno visok stupanj
tolerancije, ali da ja uocavam u njoj ista osim ljutine, a pogotovo
slatkasto ili nesto secerno, bogami ne. :)
Da li zato jer je iskljucivo jedem osusenu na komadice s mesom ili nesto
drugo, ne znam.
--
ToMo

spinner

unread,
Feb 7, 2014, 10:21:57 AM2/7/14
to

> Nama je jolokija predobra, slatkasto-secerni smek, ljutkasta
> taman...stavljamo u ajvar, ketchup, kobaje, gulas i kotlovinu
> obavezno...rizoto...ma u sve :)
> Jolokiju ne smijes "prekuhati" jer se onda ubije slatkast okus, ja ju
> stavim na 10-ak minuta prije samog finaliziranja klope, i potom vadim
> vanka.
> Fino razveseli jezik i celo, a nakon 15 minuta kao da nista nije bilo.

:-))) stvarno imaš nevjerojatno rafiniran i istančan osjet okusa na ljuto.
Meni je jolokia spalila okusne pupoljke dok sam žlicu graha samo prinio
ustima :-).
Naravno da smo to bacili i odustali od eksperimentiranja sa tom papričicom.
I habanero je bijesna i opaka ali se još da podnijeti. BTWupravo spremam
sjemenke za 30-ak flanci.
Meni ok, i malkice je dovoljno za opaku ljutinu.
Budući da dosta naših krkana i junačina koji vole "ljute feferone" ne zna za
ove dvije papričice, može vam priuštiti pregršt veselja i zabave na nekom
moto ili nekom drugom partyju ukoliko im ponudite iste kao izazov :-).

BTW, moj prvi "ljuti" susret sa habanerom je bio vrlo traumatičan.
Nakon vađenja sjemenki iz suhe papričice (naravno, bez rukavica) oprao sam
ruke, misleći da je to dovoljno.
Nakon 20 minuta, ne razmišljajući načinim nesvjestan pokret i protrljam nos
prstom, onako... jednim ovlaš potezom...E, kad je to počelo peći... kao
ništa što sam do sad u životu osjetio... ludilo... i kako su mi suze
potekle, mahnem ja rukom da bih suzu obrisao... ajoj zla! Tek onda sam
osjetio pakleno porijeklo ove biljke... Suze su tekle dobrih pola sata...
Tako da kad mi netko kaže da stavlja Bhut Jolokiu u jelo... pomislim...
...tri opcije
ili si Indijac
ili eksperimentiraš ( prvi, zadnji i jedini put)
ili si mazohist...
nema četvrtog

;-)



Mika

unread,
Feb 7, 2014, 10:24:04 AM2/7/14
to

"ToMo" <To...@Mo.To> wrote in message news:ld25ka$7iu$2...@sunce.iskon.hr...
kako osusenu s mesom ??
Mi ju ne jedemo sirovu, nego se kuha sa hranom. Jedino gdje je termicki
neobradjena je u susenim kobajama, samo natopljena u toploj vodi.
Ima okus na nesto slatko...slicno onome kad u srneci gulas ubacis dvije
kocke cokolade za smek...nadam se da kuzis sta hocu reci

Kenny

unread,
Feb 7, 2014, 10:33:46 AM2/7/14
to
On 7.2.2014. 16:21, spinner wrote:

> ....tri opcije
> ili si Indijac
> ili eksperimentiraš ( prvi, zadnji i jedini put)
> ili si mazohist...
> nema četvrtog


Ima i u njemu se nalazi odgovor - ucestalo konzumira ljuto pa se okusni
pupoljci na jeziku prilagodili.

Mika

unread,
Feb 7, 2014, 10:45:15 AM2/7/14
to

"Kenny" <negdje...@gmail.com> wrote in message
news:ld2ucd$3ap$1...@ls237.t-com.hr...

>
> Ima i u njemu se nalazi odgovor - ucestalo konzumira ljuto pa se okusni
> pupoljci na jeziku prilagodili.
>

U svakom slucaju, jos nije vrijeme za slijedecu stepenicu...ostajemo na
jolokiji :)

Mika

unread,
Feb 7, 2014, 10:44:13 AM2/7/14
to

"spinner" <spinner1...@net.hr> wrote in message
news:ld2tml$81l$1...@gregory.bnet.hr...
Moj susjed pusi 2 kutije dnevno, i "okusom" razlikuje valjda sav taj otrov.
Meni to smrdi da bi najradije povracao. Jos kad prodjem pored njega, a ono
smrdi roba, a u stan mu ni ne idem...

Od mojih paprika , neces vjerovati, ne najebe nitko...mozda malo ja, ali to
je cisti inner fuck :)
Tako da, nisam Indijac, cista sam rvacka ofca, eksperimenti su odavno
obavljeni, mazohizam samo s lisicama i 12cm stiklama....

:))

spinner

unread,
Feb 8, 2014, 11:37:13 AM2/8/14
to

"Mika" <mi...@mika.mi> wrote in message news:ld2v2n$3rj$1...@ls237.t-com.hr...

> U svakom slucaju, jos nije vrijeme za slijedecu stepenicu...ostajemo na
> jolokiji :)

Bhut Jolokia je kraj price kod jos normalnih ljudi.
Za Trinidad Moruga Scorpion i Carolina Reaper cisto sumnjam da se netko s
tim zajebava u RH.
Kad netko donese jednu od tih dviju papricica u ulicu svi psi urlaju krvavih
ociju, macke bjeze glavom bez obzira, ljudi placu i micu djecu kod rodaka u
druge kvartove... a da bi to netko prinio ustima mora dobrano biti pijan il
nabomboniran...

Tako da, o stepenici dalje, ni ne pomisljaj dok ti je prostata jos normalne
velicine...


;-)


Kenny

unread,
Feb 8, 2014, 3:58:11 PM2/8/14
to
On 8.2.2014. 17:37, spinner wrote:
> "Mika" <mi...@mika.mi> wrote in message news:ld2v2n$3rj$1...@ls237.t-com.hr...
>
>> U svakom slucaju, jos nije vrijeme za slijedecu stepenicu...ostajemo na
>> jolokiji :)
>
> Bhut Jolokia je kraj price kod jos normalnih ljudi.
> Za Trinidad Moruga Scorpion i Carolina Reaper cisto sumnjam da se netko s
> tim zajebava u RH.

Uredno ih je podosta nas uzgajalo prosle, a bude i ove sezone. Koliko
znam Mika ih je dobio poprilicno komada na degustaciju :)


> Kad netko donese jednu od tih dviju papricica u ulicu svi psi urlaju krvavih
> ociju, macke bjeze glavom bez obzira, ljudi placu i micu djecu kod rodaka u
> druge kvartove... a da bi to netko prinio ustima mora dobrano biti pijan il
> nabomboniran...
>
> Tako da, o stepenici dalje, ni ne pomisljaj dok ti je prostata jos normalne
> velicine...

Glupost, stvari jednostavno tako ne funkcioniraju. Nema nikakvih
fizickih posljedica niti reakcije (osim poremecene probave) i ako si
mazohist slobodno mozes s papricicom pa i mitskom Morougom ili Douglahom
natrljati oko - plakati ces pola sata ali nakon tog perioda nece biti
nikakvih drugih posljedica.

Sve se svodi na laicki receno "preopterecenje senzora", tj. mozak
detektira da je na jeziku nesto vatreno i zatilta, potpuno je svejedno
kolika je to brojcana vrijednost ako premasuje granicu bola - tj. tako
ti je nebitno jel kad si opekao prste na rostilju jel tamo bilo 400 ili
430C.

I jos jedan mali detalj - prilicno sam siguran da vecina nas nije
gricnula nista preko milje vrlo cesto niti blizu, koliko se god uz sank
nabacivalo s milijunskim ciframa. Cak je i u maticnoj postojbini u
idealnim uvjetima zabiljezen pad ljutine plodova zbog zatopljenja posto
nije tocno da se ljutina potencira zlostavljanjem i velikim vrucinama.

Kenny

unread,
Feb 8, 2014, 3:59:36 PM2/8/14
to
Kroz maglu se sjecam da u onoj vrecici nije bilo Jolokia posto ih ne
uzgajam vec koju godinu, ali je bilo puno gorih :)

Mika

unread,
Feb 8, 2014, 5:01:36 PM2/8/14
to

"Kenny" <negdje...@gmail.com> wrote in message
news:ld65pp$tob$2...@ls237.t-com.hr...
ostalo par jolokia od ranije...iduci vikend otvaram ono iz vrecice, ekipa se
napigala na gulash sa crnim tijestom...bit ce veselo valentinovo

:)

Kenny

unread,
Feb 8, 2014, 5:44:58 PM2/8/14
to
On 8.2.2014. 23:01, Mika wrote:
>
> "Kenny" <negdje...@gmail.com> wrote in message
> news:ld65pp$tob$2...@ls237.t-com.hr...
>> On 7.2.2014. 16:45, Mika wrote:
>>>
>>> "Kenny" <negdje...@gmail.com> wrote in message
>>> news:ld2ucd$3ap$1...@ls237.t-com.hr...
>>>
>>>>
>>>> Ima i u njemu se nalazi odgovor - ucestalo konzumira ljuto pa se
>>>> okusni pupoljci na jeziku prilagodili.
>>>>
>>>
>>> U svakom slucaju, jos nije vrijeme za slijedecu stepenicu...ostajemo na
>>> jolokiji :)
>>
>> Kroz maglu se sjecam da u onoj vrecici nije bilo Jolokia posto ih ne
>> uzgajam vec koju godinu, ali je bilo puno gorih :)
>
> ostalo par jolokia od ranije...iduci vikend otvaram ono iz vrecice,
> ekipa se napigala na gulash sa crnim tijestom...bit ce veselo valentinovo
>
> :)

Kako da ti kazem...zadnju Jolokiu sam uzgojio 2009g. :)))

Mika

unread,
Feb 8, 2014, 6:10:44 PM2/8/14
to

"Kenny" <negdje...@gmail.com> wrote in message
news:ld6c15$1ph$1...@ls237.t-com.hr...
pa sta smo cijelo vrijeme jeli ove, kakti grozne ??? Ako jesmo, meni to nije
nis zesce od jolokije...isti klinac

spinner

unread,
Feb 9, 2014, 3:45:26 PM2/9/14
to

"Kenny" <negdje...@gmail.com> wrote in message
news:ld65n5$tob$1...@ls237.t-com.hr...
> On 8.2.2014. 17:37, spinner wrote:

> Glupost, stvari jednostavno tako ne funkcioniraju. Nema nikakvih fizickih
> posljedica niti reakcije (osim poremecene probave) i ako si mazohist
> slobodno mozes s papricicom pa i mitskom Morougom ili Douglahom natrljati
> oko - plakati ces pola sata ali nakon tog perioda nece biti nikakvih
> drugih posljedica.


mda... ne znam, ne znam... divim se ljudima koji bhut jolokiu jedu tako
'ladno ko kokicu... :-)


Kenny

unread,
Feb 10, 2014, 9:21:45 AM2/10/14
to
On 9.2.2014. 0:10, Mika wrote:
>

>> Kako da ti kazem...zadnju Jolokiu sam uzgojio 2009g. :)))
>
> pa sta smo cijelo vrijeme jeli ove, kakti grozne ??? Ako jesmo, meni to
> nije nis zesce od jolokije...isti klinac

Prvo Nagabon, a onda Trinidad Scorpion Butch-T/Douglah te ove sezone
Morouga/Douglah - dakle sve ono sto kakti ubija malu djecu :)

BO

unread,
Feb 11, 2014, 7:41:50 AM2/11/14
to


"Kenny" wrote in message news:ldan9o$gm0$1...@ls237.t-com.hr...



>Prvo Nagabon, a onda Trinidad Scorpion Butch-T/Douglah te ove sezone
Morouga/Douglah - dakle sve ono sto kakti ubija malu djecu :)

Aj kad sam vec tu da ne otvaram forum :) Kolika je razlika u brzini rasta
Nagabona i TSBT ? Nagaboni mi rastu uobicajenom brzinom, dok biljcice TSBT,
koje sam prvi put zasijao ove godine, rastu nekoliko puta brze. Ne znam s
kojeg je frend sajta nabavljao sjemenke TSBT-a, ali mi je to nekako
sumnjivo... Jel mguce da se razvija 3 puta brze od Nagabona/Jolokie?

Mario Orsolic

unread,
Feb 11, 2014, 7:48:47 AM2/11/14
to
"BO" <mbo...@gmail.com> wrote in message
news:ldd5qi$hc5$1...@sunce.iskon.hr...
> Aj kad sam vec tu da ne otvaram forum :) Kolika je razlika u brzini rasta
> Nagabona i TSBT ? Nagaboni mi rastu uobicajenom brzinom, dok biljcice
> TSBT, koje sam prvi put zasijao ove godine, rastu nekoliko puta brze.

Mozda bih ja znao, ako su ti te TSBT dosle iz Fukushime.
:)


Kenny

unread,
Feb 11, 2014, 6:46:06 PM2/11/14
to
Svi chinense (vecina otrova je u toj obitelji) rastu istom dinamikom dok
annuumi (paprika obicna, jalapenosi itd.) rastu k'o korov :)
Vecina otrova je niska i kompaktne u prvim mjesecima dok su paprike
obicno visoke i razgranate.

BO

unread,
Feb 14, 2014, 7:19:57 AM2/14/14
to


"Kenny" wrote in message news:ldecma$nm0$1...@ls237.t-com.hr...


>Svi chinense (vecina otrova je u toj obitelji) rastu istom dinamikom dok
annuumi (paprika obicna, jalapenosi itd.) rastu k'o korov :)
Vecina otrova je niska i kompaktne u prvim mjesecima dok su paprike
obicno visoke i razgranate.

Znaci, ako ne izraste babura, mogu biti zadovoljan :)
0 new messages