htio bi se sam nauciti kako to raditi tako da ne placam svaki put
nije samo stvar naucit, a ima dosta preciznih uputa na netu, nego ti je
potrebno malo posebnog alata i to je glavni problem.
--
Znam dovoljno da znam da nista neznam dovoljno
KAo sto ti je Kef vec napisao, za to ti prije svega terba nesto malo
specificnijeg alata. Bolje ti je to trajno skinuti a vracati neku
elektronicku blokadu, koju mozda ima. Za elektronicke blokade cesto se
radi samo o vracanju i skidanju jedne zice na CDI-ju.
a kakva je situacija s blokadama sta se stavi kondenzator, neki
potecniometar i skriveni prekidac?
vidio sam shemu na netu
ili da na cdi-u kemijam?
>ne treba ti nikakav posebni alat(po service manualu treba)ak si iz
>zg-a,dodji do mene i ja ti pokazem kak se to radi,totalno je jednostavno,ak
>hoces,zovni sutra na 091/2233445,mladen
ja iz karlovca :-(