Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

***TIP DANA*** - UTORAK 15.01.

0 views
Skip to first unread message

Davor

unread,
Jan 14, 2002, 12:00:36 PM1/14/02
to
Millwall - Watford 1 1,90

Ovak stvari stoje:
Millwall je 1.1.2002. u gostima pobijedio Watford 4:1,a sta ce bit sutra
dva tjedna kasnije nitko ne zna, znamo da je zadnju utakmicu kod kuce protiv
Birminghama igrao 0:0, što ne znaci da su u lošoj formi jer je Birmingham
imao
dobar score u gostima 4-5-5 do te utakmice. Millwall je ukupno 5, sa 9-2-3
(29:15),
a Watford 11 sa 4-3-6 (15:14). Još nešto, to je zaostala utakmica 5. kola
koju Millwall
mora dobiti ako zeli nastaviti borbu u vrhu!

Naprijed Millwall!

zvonimir

unread,
Jan 14, 2002, 4:24:47 PM1/14/02
to

"Davor" <dse...@tesla.vtszg.hr> wrote in message news:a1v2rf$3q2$1...@bagan.srce.hr...

> Millwall - Watford 1 1,90
>
> Ovak stvari stoje:
> Millwall je 1.1.2002. u gostima pobijedio Watford 4:1,a sta ce bit sutra
> dva tjedna kasnije nitko ne zna, znamo da je zadnju utakmicu kod kuce protiv
> Birminghama igrao 0:0, ąto ne znaci da su u loąoj formi jer je Birmingham

> imao
> dobar score u gostima 4-5-5 do te utakmice. Millwall je ukupno 5, sa 9-2-3
> (29:15),
> a Watford 11 sa 4-3-6 (15:14). Joą neąto, to je zaostala utakmica 5. kola

> koju Millwall
> mora dobiti ako zeli nastaviti borbu u vrhu!
>
> Naprijed Millwall!

Evo samo ispravak netocnog navoda , Milwall je zadnju tekmu
doma odigrao 1:1 s Birminghamom. A sto se ovog rasturanja Watforda
u gostima tice...meni bi recimo lakse bilo odigrati fiks na Milwallovu
pobjedu da su zgubili tamo nego ovako..imas jedno staro pravilo da se u
principu dva takva rasturanja ne desavaju tj. druga tekma obicno
bude tjesnija...mislim da je na toj tekmi sve moguce. No Millwall je
bolja ekipa i definitivno vrijedi probati...samo eto malo opreza ( kak bi reko
Alfa mozda i dvoznak )...

Pegasus

unread,
Jan 14, 2002, 4:21:41 PM1/14/02
to
Hull City-Carlisle 1 1.50

Hull doma nije izgubio ove godine 8 - 4 - 0 s time da je primio samo 5
golova a dao 24 ,
Dok Carlisle nije dobio u gostima nikako 0-5-7 sa gol razlikom od 9 - 21.
a i čarobna formula je tu
Hull 6-ti vs. Carlisle 23-i = Fix 1


GajbaPive

unread,
Jan 14, 2002, 5:35:25 PM1/14/02
to
CAROLINA-MINNESOTA više od 5 golova 2,00
obje momcadi daju puno i primaju puno golova...


Aahz

unread,
Jan 14, 2002, 8:33:05 PM1/14/02
to
Frankfurt - Manheim 2 (PSK 2,10)

Manheim je u strasnoj formi i velikoj seriji. U zadnjih 11 utakmica imaju 11
pobjeda od toga 2 nako produzetka!! u zadnjem kolu su potpuno deklasirali dotad
vodeci Krefeld sa 7:2. Znam da ce sad neki rec, po zakonu velikih brojeva moraju
negdje puknut, ali mislim da to nece biti protiv Frankfurta. Frankfurt je
prosječna momcad koja je zadnje dve tekme spusila od toga zadnju doma od
Münchena. Za koef. 2.10 prilicno sigurna oklada :-))

--
I used to be schizophrenic, but WE're OK now 8^)


Goran.

unread,
Jan 15, 2002, 2:30:40 AM1/15/02
to
Krefeld- Nurnberg 1 1.85

Zato jer je Nurnberg. Krefeld je proslo kolo mocno popusio od Mannheima, a
jaki su, i imam pravilo da jake ekipe nikad ne gube u seriji. Dakle trebali
bi rasturuiti vec od prve trecine (za hrabrije).

seven

unread,
Jan 15, 2002, 3:31:54 AM1/15/02
to
SuperSport

14/24

375 New Jersey-Tampa Bay 1 1.70

Devilsi nisu oni od prosle sezone, tu i tamo odigraju nesto bolje ali ukupan
dojam je prilicno blijed uzmemo li u obzir da su prosle godine igrali
finale. No, Tampa bi mogla biti ona prava ekipa na kojoj bi Devilsi vjezbali
samopouzdanje. Sto se tice omjera jednih i drugih evo:

NEW JERSEY 44 19 18 5 2 104 105 45
TAMPA BAY 44 16 22 4 2 85 96 38
http://www.first-betting-league.com/


mainscream

unread,
Jan 15, 2002, 4:46:03 AM1/15/02
to
nhl
phoenix - detroit 2 2.1
detroit bi trebao dobit.... :)


Olympian

unread,
Jan 15, 2002, 7:56:36 AM1/15/02
to

SARTHE BASKET-PANIONIOS 2 1,90


Skupina C

4. Panionios 7 4 3 626 591 11
6. Sarthe Basket 7 2 5 478 580 8

U 1. utakmici Panionis je dobio 108 - 83,
iako je 4. jos uvijek ima sanse i za prva 2
mjesta jer ima samo pobjedu manje od vodecih.

Zadnje dvije:
12.01. Panionios / Ionikos : 88-91
05.01. Panionios / Iraklis : 74-52

Ovo je malo cudno jer je Iraklis 3., a Ionios
10.-i, jedino logicno objasnjenje je da su se
probali odmoriti za danas pa im se to osvetilo...

Le Mans je 8. u njihovoj ligi, imaju 7 - 6,
dok je Panionis 5. 8 - 6, znaci priblizno su
jednaki, ali ipak je Grcka liga puno jaca...

Ima jos nekoliko sigurnijih tekmi u Saporta kupu,
ali su koeficjenti neusporedivi, Lietuvos 1.3 i
Zeleznik 1.35.

tom the som

unread,
Jan 15, 2002, 9:21:07 AM1/15/02
to
Tip dana PSK
165 Toronto-Atlanta tip 1 koef 1.5
toronto jos u borbi sa bostonom za prvo mjesto. atlanta se u prethodnim
tekmama uspjela izvuci tampa nerješeno i prethodne dvije pobjede, atlanta
dolazi u pravo vrijeme torontu....
toronto jak i jak i jak...
mislim da bi bilo iznenađenje i nerješeno..

ko jebe taj najebe
ko igra taj zajebe


Davor

unread,
Jan 15, 2002, 9:41:08 AM1/15/02
to

> Evo samo ispravak netocnog navoda , Milwall je zadnju tekmu
> doma odigrao 1:1 s Birminghamom.

Ne znam kaj sam si zabrijo kad sam napiso 0:0!

>A sto se ovog rasturanja Watforda
> u gostima tice...meni bi recimo lakse bilo odigrati fiks na Milwallovu
> pobjedu da su zgubili tamo nego ovako..imas jedno staro pravilo da se u
> principu dva takva rasturanja ne desavaju tj. druga tekma obicno
> bude tjesnija...mislim da je na toj tekmi sve moguce. No Millwall je
> bolja ekipa i definitivno vrijedi probati...samo eto malo opreza ( kak bi
reko
> Alfa mozda i dvoznak )...
>

Naravno vise je sanse da Millwall ostane neporazen, ali mislim da se rizik
isplati
u ovom slučaju.
Uostalom kakvo bi to bilo natjecanje da se sve zna unaprijed.


Predrag

unread,
Jan 15, 2002, 10:23:49 AM1/15/02
to
EL AYNAOUI-VICENTE 1 1.35

ElA lud u zadnje vrijeme (ustvari uvijek je bio lud, al u zadnje vrijeme i
dobro igra) dok vicente nista specijalno pokazao, osim toga jedva proso prvo
kolo....h2h 2:0 za ElA (oba na zemlji)


zvonimir

unread,
Jan 15, 2002, 10:44:04 AM1/15/02
to

"Predrag" <p...@net.hr> wrote in message news:a21hjd$23tg$1...@as201.hinet.hr...

Di je 1,35 ? !

zvonimir

unread,
Jan 15, 2002, 10:43:10 AM1/15/02
to

"Davor" <dse...@tesla.vtszg.hr> wrote in message news:a21f1r$4oh$1...@bagan.srce.hr...

Naravno . Vidim da Englezi daju maksimalno 1,65 na Millwall pa
bi i to trebalo nesto znaciti. Drzim ti fige u svakom slucaju ( Millwall
je klub za kojeg Trotteri i ja navijamo uz Chellsea :o) )

Alex

unread,
Jan 15, 2002, 10:54:39 AM1/15/02
to
>
> Di je 1,35 ? !
>

PSK... Primljeno dana: 15.01.02. Vrijeme uplate: 13:08:56


Chess!!!

unread,
Jan 15, 2002, 11:02:08 AM1/15/02
to
lahti - tapara 2 2.25

lahti igra daleko bolje u gostima, kod kuce ima manje od 50%
uspjesnosti i ne vidim razloga da ga ne pobjedi i tappara kad ga kod
kuce pobjedjuju i dosta slabije ekipe
jos jedan + je da je tappara u odlicnoj formi zadnej vrijeme, istina
je da je izgubila od jokerita, to je meni jos jedan + jer da ima 5-6
pobjeda za redom bilo bi vrijeme da prekine seriju
najveci + je jako veliki koef 2.25


Chess!!!

Predrag

unread,
Jan 15, 2002, 11:52:17 AM1/15/02
to

"zvonimir" <mzvo...@hotmail.com> wrote in message

>
> Di je 1,35 ? !
>


u redini


Predrag

unread,
Jan 15, 2002, 11:56:53 AM1/15/02
to

"Alex" <asi...@net.hr> wrote in message news:a21jdr$4bq$1...@sunce.iskon.hr...

> >
> > Di je 1,35 ? !
> >
>
> PSK... Primljeno dana: 15.01.02. Vrijeme uplate: 13:08:56
>
>


zasto sam ja zabrijo da je u PSK 1.30???
a sad gledam listic di mi je 1.35???
svasta....


Komodorac

unread,
Jan 15, 2002, 12:13:55 PM1/15/02
to

"Chess!!!" <ayyme...@hotmail.com> wrote in

Daj ako mozesh samo drugi put bar malo ranije napisat tip dana , jer evo
danas citav dan se mislim sta da odigram od finaca i ti 25 minuta prije
utakmice stavish tip dana :o) . Da svako minutu do pocetka utakmice
provjeravam newse dalo bi se podnijeti , ali ovako nevjerujem da si ikome
pomogao (osim sebi naravno poduplavshi bodove na tip dana) :o).


Chess!!!

unread,
Jan 15, 2002, 12:15:29 PM1/15/02
to
"Komodorac" <komo...@softhome.net> wrote:

sorry ali kasno sam se probudio, pa sam isao uplatiti, jedva stigao,
pa spojio se odmah na net da posaljem
evo i sad jos razmisljam kad da igram od NBA i tenisa za nocas
danas sam sav u nekoj jebenoj zurbi

Chess!!!

Out Of Space

unread,
Jan 15, 2002, 12:37:21 PM1/15/02
to
On Tue, 15 Jan 2002 15:21:07 +0100, tom the som <tbabi...@yahoo.com> wrote:

Hmm... tip dana... ja nisam stigo prije pa sad ak ko stigne...

5/New Jersey -Tampa Bay 1 2.4


--
Stvarnost je samo iluzija izazvana nedostatkom alkohola.

Chess!!!

unread,
Jan 15, 2002, 1:18:36 PM1/15/02
to
"Komodorac" <komo...@softhome.net> wrote:

i bolje da nisam ranije, vodila tapara 3:1, sad je 3:3
jucer sam poslao jedan post kaj sam odigrao za cijeli tjedan,
nutra su ti moji tipovi dana za cjeli tjedan


Chess!!!

Leader.hr

unread,
Jan 15, 2002, 1:22:53 PM1/15/02
to
"Chess!!!" <ayyme...@hotmail.com> wrote in message
news:3c4471f...@news.tel.hr...

> i bolje da nisam ranije, vodila tapara 3:1, sad je 3:3
> jucer sam poslao jedan post kaj sam odigrao za cijeli tjedan,
> nutra su ti moji tipovi dana za cjeli tjedan
>

pise na tbw-u da je 4:3 za taparu


0 new messages