Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

SN BET-AT-HOME BONUS 5€ // E-BOOKIE

0 views
Skip to first unread message

haZ

unread,
May 17, 2008, 7:50:56 AM5/17/08
to
Tocno u 14:00 cemo na adresi http://www.e-bookie.com objaviti jedan
bet-at-home promocijski bonus u vrijednosti od 5€. Tko bude najbrzi
njegov. Uvjeti za bonus su da imate otvoren racun na bet-at-home. Sve
sto nakon toga trebate napraviti je odabrati moj kladiteljski racun,
uplata-isplata i upisite kladiteljski bonus. Iznos se odmah pridodaje
vasem racunu.

Pozdrav.

haZ

unread,
May 17, 2008, 8:00:36 AM5/17/08
to

Objavljen bonus-kod.

Maja

unread,
May 17, 2008, 8:31:28 AM5/17/08
to
> Objavljen bonus-kod.

Imas mozda jos jedan za mene? :)


DeDa

unread,
May 17, 2008, 8:45:01 AM5/17/08
to
evo vam jedan
VG919-2TGTL-L1GSS-1K9V2-GS7GKA
"Maja" <fe...@gfr.hr> wrote in message news:g0mj73$g12$1...@news2.carnet.hr...

Maja

unread,
May 17, 2008, 8:52:19 AM5/17/08
to

"DeDa" <brank...@net.hr> wrote in message
news:g0mjru$58m$1...@ss408.t-com.hr...
> evo vam jedan
> VG919-2TGTL-L1GSS-1K9V2-GS7GKA


Zakasnila :(


DeDa

unread,
May 17, 2008, 8:57:31 AM5/17/08
to
a imam jos jedan :)
ako trebas naravno
"Maja" <fe...@gfr.hr> wrote in message news:g0mkdr$jov$1...@news2.carnet.hr...

Maja

unread,
May 17, 2008, 9:06:24 AM5/17/08
to

"DeDa" <brank...@net.hr> wrote in message
news:g0mkjc$707$1...@ss408.t-com.hr...

>a imam jos jedan :)
> ako trebas naravno

Molim te da posaljes na maja.cv...@gmail.com

Fala!!


Vuky

unread,
May 17, 2008, 9:11:01 AM5/17/08
to
pa sta si ne odes kupit SN?

Pozdrav, Vuky


"Maja" <fe...@gfr.hr> wrote in message news:g0ml87$mbf$1...@news2.carnet.hr...

maxt...@online.hr

unread,
May 17, 2008, 10:05:16 AM5/17/08
to
Sto je u sporskim novostima kod ?

Jur@

unread,
May 17, 2008, 10:31:35 AM5/17/08
to
On Sat, 17 May 2008 16:05:16 +0200, <maxt...@online.hr> wrote:

> Sto je u sporskim novostima kod ?

da

--
Using Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/mail/

maxt...@online.hr

unread,
May 17, 2008, 10:41:01 AM5/17/08
to
O.K.Hvala.Da li se moze samo jedan iskoristiti ili vise ako mozda znas
jer sam vec jedan iskoristio ?

Balota

unread,
May 17, 2008, 10:45:41 AM5/17/08
to

<maxt...@online.hr> wrote in message
news:60ff375f-2f45-469c...@d77g2000hsb.googlegroups.com...

> O.K.Hvala.Da li se moze samo jedan iskoristiti ili vise ako mozda znas
> jer sam vec jedan iskoristio ?

Ja sam uspio samo jedan a imam ih jos 4 ali nisam ih uspio upisati jel se
moze kako


maxt...@online.hr

unread,
May 17, 2008, 10:56:25 AM5/17/08
to
Dobro si mi rekao skoro sam kupio 100 komada SN.

Newcleus

unread,
May 17, 2008, 12:03:22 PM5/17/08
to

Ima li neko jos koji ovaj bonus-kod, a da ga je voljan podjelit, bio bi
mu zahvalan.
ako ima, moze na mail lesj...@gmail.com

Hvala, pozdrav

Jur@

unread,
May 17, 2008, 12:06:15 PM5/17/08
to
On Sat, 17 May 2008 18:03:22 +0200, Newcleus <lesjak...@gmail.com>
wrote:

ja ga ostavio u birtiji jebi ga...sta ti je tesko dat 6 kn za sportske?

Newcleus

unread,
May 17, 2008, 12:16:12 PM5/17/08
to
Jur@ wrote:
> On Sat, 17 May 2008 18:03:22 +0200, Newcleus <lesjak...@gmail.com>
> wrote:
>
>>
>> Ima li neko jos koji ovaj bonus-kod, a da ga je voljan podjelit, bio
>> bi mu zahvalan.
>> ako ima, moze na mail lesj...@gmail.com
>>
>> Hvala, pozdrav
>
> ja ga ostavio u birtiji jebi ga...sta ti je tesko dat 6 kn za sportske?
>

Ma ne, nego nisam trenutno u mogucnosti otic po njih

Dragon

unread,
May 17, 2008, 12:53:16 PM5/17/08
to
može kod na mail?

...dajem 10% ak se nešto zaradi ;)

hvala


0 new messages