Pozdrav.
Objavljen bonus-kod.
Imas mozda jos jedan za mene? :)
Zakasnila :(
Molim te da posaljes na maja.cv...@gmail.com
Fala!!
Pozdrav, Vuky
"Maja" <fe...@gfr.hr> wrote in message news:g0ml87$mbf$1...@news2.carnet.hr...
> Sto je u sporskim novostima kod ?
da
--
Using Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/mail/
Ja sam uspio samo jedan a imam ih jos 4 ali nisam ih uspio upisati jel se
moze kako
Hvala, pozdrav
ja ga ostavio u birtiji jebi ga...sta ti je tesko dat 6 kn za sportske?
Ma ne, nego nisam trenutno u mogucnosti otic po njih
...dajem 10% ak se nešto zaradi ;)
hvala