Baą iz znatiľelje iąao sam pratit navedeni blog, ne stvarno klađenjem nego
samo zapisivanjem.
Naravno, svaki dan sam slao sms, i nije mi ľao love.
Kad bi stečeno iskustvo trebao saľeti u par rijeći bilo bi to ovako:
seronje, laľovi, prevaranti, muljatori, i na kraju jako loąi tipsteri
Evo i razloga:
Briąu (ne stavljaju) gubitne prijedloge na sajt (u statistiku)
Straąno preuveličavaju koeficjente
Igraju se riječima "100% sure, sure bet, no chance to loose, dojava,
10000%....."
Loąi tipsteri, 47% u 19 dana/pickova sa stvarnim prosječnim pogođenim
koeficjentom 1,9
Sve ovo je na temelju iskustva od 22 dana pračenja.
Da nisam slao sms-ove nebi niąta znao, jer nakon gubitnog picka briąu
povijest pickova, ili taj baą ne stave gore slučajno.
Evo na kraju i dokaza crno na bijelo, ili crveno na zeleno :-)
http://i54.tinypic.com/2pyyr01.jpg
BTW, joą jednom pozdrav "kolegi" pod nickom "Rafa" koji je dana 7.3. napisao
slijedeće:
NAJBOLJI BLOGER!!!!!!!
Predlozio bih svima ovog tipstera,tj. vise njih koji rade za ovaj blog samo
pozitivna iskustva!!!!!I prije svega postenje!!! ;))) Trenutno u 2 mjeseca
kolko ja pratim 76% prolaznost!!!!
Dal imas ti preporuku za kojeg dobrog?
Detaljno sam ga pratio (i uplaćivao) od 9.3., do kraja mjeseca imao je 12 /
20 = 60% a prosječni (stvarni) pogođeni koef. 2,05, po njegovom 2,20.
To je OK, nije loąe.
Evo i sličice :-)
http://i53.tinypic.com/ilkax0.jpg
U cijelom mjesecu imao je 15 / 27 = 55,55% ąto znaći da je početak mjeseca
bio loąiji.
Ima na sajtu cijela statistika za proteklu godinu i protekle mjesece.
Vjerujem da je sve OK, samo moľda smanjit koef za 0,1 :-)
Od nedavno počeo sam pratiti (samo excelom) joą dva bloga/weba:
http://under-over-soccer-picks.blogspot.com/
Koliko ih pratim ne muljaju niąta, sve rezultate stavljaju na web uz pick
odma kad je zavrąeno, i statistika je u redu, stvarna.
Kog zanima nek pogleda na sajtu statistiku, dosta su dobri, kontinuitet
imaju...
Koeficjenti realni, ali na malo "divljim" kladama tj na kojima ja nisam.
Najbolji koeficjenti za njihove pickove su (meni) na betfair, malo manji neg
njihovi predloľeni.
E da, treba napomenut da subotom dodatne pickove ąalju na e-mail newsletter,
koji se ne vide na sajtu, naravno isto besplatno.
Evo i slikica
http://i52.tinypic.com/21loh1x.jpg
http://kladionica.biz/
Sve viąe manje isto ko za gore navedeni blog,
samo kaj ovi imaju viąe pickova dnevno,
ne stavljaju uopće koef nego samo predlaľu kladu u kojoj je najbolji koef
(nađe se negdje i bolji od toga).
I nemaju statistiku na sajtu, ali zato sam tu ja :-)
Za sad kolko ih pratim dosta su dobri.
U 12 dana imali su 32 prijedloga, 21 proąao, 66%.
Prosječni pogođeni koef (realan) je 1,65.
Evo i tu slikica:
http://i51.tinypic.com/wiuao0.jpg
Ako netko ima iskustva sa sličnim stranicama nek samo piąe.
Ja sam miąljenja da bi čak dao 6 kn za sms po picku ako su stvarno dobri,
imaju dobru prolaznost, vode statistiku, ne muljaju itd.
sta se ljudima mora desiti da shvate, da su to sve samo navlakuse, za izvuc
naivcima lovu?
a oni s dojavama, ti su daleko najbolji!
shvatite vise da oni koji mogu kladionicama uzet lovu, to i rade, a oni koji
ne mogu, oni pokusavaju izmust nesto od naivaca, kojih ocito ne nedostaje!
svaka cast...definitivno bi se trebalo organizirati da se poprati, makar
i pretplacivanjem, ti neki SMS i sl. servisi da mozemo tocno viditi koji
muljaju, a koji ne
sto se tice davanja para za pretplatu, vjerujem da vecina nas toliko
zdrobi tak i tak na kladjenje ;)
sam kod nas je tesko bilo kaj organizirat
A s kim se ti pak svadią?
Mogao bi s vremena na vrijeme napisat neki koristan post na grupi...
Frustracije zbog gubljenja u kladionici liječi na neke druge načine.
Ajde da ti ja kaľem par razlog koji su po meni suvisli, za to da netko
prodaje svoje pickove (analize, ne dojave) AKO JE DOBAR TIPSTER:
1 - izbjegava rizik da dođe loąa serija odnosno da krene naopako
2 - ima uvijek siguran iznos zarade (ovisi o broju "navučenih") bez obzira
na loąiji mjesec, loąu seriju itd
3 - ne zajebava se sa reganjem na "sto" kladionica (da bi uvijek dobio
najbolji tečaj), prebacivanjem love amo-tamo itd.
4 - nema problema da mu ograničavaju ili blokiraju (veće) uplate
Eto, ispravljaj me, pljuj, ąta god....
Ali ja kaľem, da netko ima konstantno (kroz duľe vrijeme) recimo 60%
prolaznost sa 2,0 koeficjentom, vjerojatno bi dao 6 kn za pick ili neku
mjesečnu pretplatu.
Ali samo ako je provjeren, dokazan, bez muljanja itd.
--- mogu reći da je sve točno, nema muljanja jer se isto prati i preko
fejsa, a tečaj naravno da varira, netko je tu nedavno stavio Gorgova a
njegovi tečajevi su puno viąi nego kaj se mogu nači u kladama ( ako on ima
1,80 kod nas je 1,60) ... a najvaľnije od svega je da su kod Payingsafera
tipovi BESPLATNI ...
kakvih ti problema imas?
pa kaj ni za apaurine nemas?
HVALA QRTZU DA SE JAVIO NEKO PAMETAN!!!
Ovo sam tupio nebrojeno puta. I svaki put ostao posran.
Jedan od najjacih razloga, ako ne i glavni, je br.4.
Skoro sam zaglavio gadno radio toga.
Ovako uvijek imas dovoljno ulagaca koji ti pokrivaju nemogucnost kladjenja
na velike svote.
Da, nazalost, veliki je broj prevaranata i muljatora tako da onaj mali broj
postenih nemoze doci do izrazaja i trpa ih se automatski u kos sa lopovskom
vecinom.
Pozdrav
BooTo
"BooTo" <myn...@globalnet.hr> wrote in message
news:incuue$n34$1...@gregory.bnet.hr...
> "Padobranac" <padobra...@xyz.hr> wrote in message
>> 4 - nema problema da mu ograničavaju ili blokiraju (veće) uplate
> Jedan od najjacih razloga, ako ne i glavni, je br.4.
> Skoro sam zaglavio gadno radio toga.
> Ovako uvijek imas dovoljno ulagaca koji ti pokrivaju nemogucnost kladjenja
> na velike svote.
Betfair i rijesen problem.
--
Hardcore, hardcore
sei stato il primo amore
di siii..jesi ziv? :)
znaci da ih krenes derat oni nema sanse da ti ogranice uloge?
'Oni' ne postoje, pa ih ne možeš ni derat. Betfair nije kladionica. To
je samo firma koja organizira klađenje između ljudi.
Tečajeve formiraju ljudi sami između sebe, kao i uplate. Igraš protiv
drugog igrača. Betfair živi od toga da ti uzima 5% od dobitka, a ništa
na uplatu. Dakle, Betfairu je cilj da dobiješ. Ili onaj drugi, svejedno.
Jedina ograničenja koja postoje, vezana su zakonskom regulativom (banke,
porezi, pranje novca) a ne politikom organizatora klađenja.
Tu je igra klađenja poštena onoliko koliko može biti
naravno da ne ...
sve ti je R. napisao.
znaci ak ti nitko ne matchira bet onda ne mozes opet uplatit?
Pa da, sve ovisi o tržištu...Da bi ti mogao prodat tečaj,netko ga mora
kupiti...Utakmica mora imati prometa...
Ali kod popularnijih događaja za to nema nikakvih problema...
Ziv jesam. Normalan malo manje. Jako naporno zadnjih mjeseci.
Guram. Zavrsavamo konacno projekt i prakticki bi sutra mogli proraditi.
Zavrsili sezonu NHL i NBA. Sistemi sasvim solidno odradili. Nekih 104 ili
105 unita u plusu. Moram jos konsolidirati rezultate. Dio je jos razasut po
raznim papirima koji su zaliveni svim i svacim i manje-vise zgledaju ko da
si je neko guzicu s njima obrisao.
Bas smo sinoc zavrsili sa Dallas Stars. To je bilo zadnje.
Sad cekam da se MLB malo zalaufa pa da se prikljucim. Malo sam zaostao pa
moram pohvatati sve prijelaze igraca po klubovima. Vidim da je BAL krenuo sa
solidnim napadom (i danas isto solidno odradio posao).
Imamo hrpu novih ideja za MLB. Nadam se da cemo to dobro odraditi.
Sta ima kod tebe?
Vidim da se javljas. Lurkam tu i tamo, ali nisam imao vremena za pisanje i
natezanje.
BooTo