On 31.1.2010. 20:14, mikey_ wrote:
> Pozz, ekipo. Imam NFS: Shift. Trebam ga spr�it frendu a ima 5.4 GB.
> Htio bih ga podjeliti na dva .iso dijela. To sam radio s HJ Splitom.
> Kad sam s njim radio podijelio bih ga, ali ga nisam znao spr�it. Dajte
> mi molim vas pomozite... u detalje...
fulo si grupu ;)