Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

emp3finder.com -> zip -> ram -> mp3???

0 views
Skip to first unread message

tonci 007

unread,
Jul 3, 2001, 10:19:12 AM7/3/01
to
skinio sam mp3 pjesmu s ovog sajta
bila je prvo zip file.
kad sam je otvorio unutra je file *.ram???
s kojim programom cu ovaj file otvoriti
probao sam rename ram -> mp3; ram -> zip; ram -> rar,...

HELP!!!!!

--
ввввввввввввввввввввв
Don't WORRY, be HAPPY!
.....ooooo.......ooooo.......
-> [ ICQ-78105345 ] <-
-> [ tonc...@vip.hr ] <-
http://www.inet.hr/~smpetrov
ввввввввввввввввввввв


moose

unread,
Jul 3, 2001, 10:52:12 AM7/3/01
to
On Tue, 3 Jul 2001 16:19:12 +0200, "tonci 007" <tonc...@vip.hr> wrote:

>skinio sam mp3 pjesmu s ovog sajta
>bila je prvo zip file.
>kad sam je otvorio unutra je file *.ram???
>s kojim programom cu ovaj file otvoriti
>probao sam rename ram -> mp3; ram -> zip; ram -> rar,...
>
>HELP!!!!!

Sta ram file nije real audio media format?

Ivan Zeko Milisic

unread,
Jul 3, 2001, 11:13:19 AM7/3/01
to
Nenaspavan, kao i uvijek, nabasao sam na par rijeci koje je uputio tonci
007

> skinio sam mp3 pjesmu s ovog sajta
> bila je prvo zip file.
> kad sam je otvorio unutra je file *.ram???
> s kojim programom cu ovaj file otvoriti
> probao sam rename ram -> mp3; ram -> zip; ram -> rar,...

real audio player sudeci po ekstenziji
--
Kako da sanjam o buducnosti, kad svi oko mene hrcu?
http://newsfaq.cjb.net/ - News FAQ Beta 0.1

Ivan Zeko Milisic

unread,
Jul 3, 2001, 11:13:18 AM7/3/01
to
Nenaspavan, kao i uvijek, nabasao sam na par rijeci koje je uputio moose

> Sta ram file nije real audio media format?

je

Korky

unread,
Jul 3, 2001, 11:11:01 AM7/3/01
to
tonci 007 wrote:

> skinio sam mp3 pjesmu s ovog sajta
> bila je prvo zip file.
> kad sam je otvorio unutra je file *.ram???
> s kojim programom cu ovaj file otvoriti
> probao sam rename ram -> mp3; ram -> zip; ram -> rar,...

Ako ne svira kada joj staviš ekstenziju *.mp3, onda je možeš probati
pokrenuti Real Playerom (*.ram)
--
Korky
--------------------------------
I hate caviar, don't ask me why.
--------------------------------


tonci 007

unread,
Jul 3, 2001, 12:07:56 PM7/3/01
to
je svira, ali i video i audio od cca 46kbps (zato je i raw)
AJME MAJKO uzalud skidanje od 6mb :((

"Korky" <kristijan...@inet.hr> wrote in message
news:3B41E085...@inet.hr...

Mad-Eye Moody

unread,
Jul 3, 2001, 10:46:03 AM7/3/01
to
"tonci 007" <tonc...@vip.hr> wrote in message
news:9hskfp$k2o$1...@sunce.iskon.hr...

> skinio sam mp3 pjesmu s ovog sajta
> bila je prvo zip file.
> kad sam je otvorio unutra je file *.ram???
> s kojim programom cu ovaj file otvoriti
> probao sam rename ram -> mp3; ram -> zip; ram -> rar,...
>
> HELP!!!!!

realplayer?

0 new messages