Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Jango ne radi?

5 views
Skip to first unread message

Paor

unread,
Mar 29, 2012, 4:58:56 AM3/29/12
to
Moze li mi netko potvrditi radi li www.jango.com? Web je djelomicno
funkcionalan, ucitava se, stranice se mogu otvarati, ali se ne mogu
logirati (link je prazan - #) i niti jedna "opca" pjesma s naslovnice ne
moze se ucitati/poslusati.

Ne radi mi ni u FF, ni u IE. Jel to samo meni?

--
Od kolijevke, pa do groba, za ispiranje mozga je doba.

Dakky

unread,
Mar 29, 2012, 5:42:44 PM3/29/12
to

"Paor" <njamn...@net.hr> wrote in message
news:jl188i$rr1$1...@sopnews1.vipnet.hr...
> Moze li mi netko potvrditi radi li www.jango.com? Web je djelomicno
> funkcionalan, ucitava se, stranice se mogu otvarati, ali se ne mogu
> logirati (link je prazan - #) i niti jedna "opca" pjesma s naslovnice ne
> moze se ucitati/poslusati.
>
> Ne radi mi ni u FF, ni u IE. Jel to samo meni?

Meni svira normalno

Eden Kirin

unread,
Mar 29, 2012, 5:55:06 PM3/29/12
to
On 29.03.2012 10:58, Paor wrote:
> Moze li mi netko potvrditi radi li www.jango.com? Web je djelomicno
> funkcionalan, ucitava se, stranice se mogu otvarati, ali se ne mogu
> logirati (link je prazan - #) i niti jedna "opca" pjesma s naslovnice ne
> moze se ucitati/poslusati.
>
> Ne radi mi ni u FF, ni u IE. Jel to samo meni?

Za ubuduće:
http://www.downforeveryoneorjustme.com/

--
www.repetitor.hr -/- www.vikendi.com -/- www.svimi.net

Paor

unread,
Mar 29, 2012, 6:16:24 PM3/29/12
to
Eden Kirin wrote:
> On 29.03.2012 10:58, Paor wrote:
>> Moze li mi netko potvrditi radi li www.jango.com? Web je djelomicno
>> funkcionalan, ucitava se, stranice se mogu otvarati, ali se ne mogu
>> logirati (link je prazan - #) i niti jedna "opca" pjesma s naslovnice ne
>> moze se ucitati/poslusati.
>>
>> Ne radi mi ni u FF, ni u IE. Jel to samo meni?
>
> Za ubuduće:
> http://www.downforeveryoneorjustme.com/

Jok, ne treba mi to, jer je (kao sto sam napisao) web aktivan, samo se
muzika ne moze slusati, niti logirati.

Ima netko ideju zasto mi se to dogadja? Ostale Internet radio st(r)anice
uredno mogu slusati.

Eden Kirin

unread,
Mar 29, 2012, 6:29:28 PM3/29/12
to
On 30.03.2012 00:16, Paor wrote:

> Jok, ne treba mi to, jer je (kao sto sam napisao) web aktivan, samo se
> muzika ne moze slusati, niti logirati.

Sori, nisam pročitao dovoljno pažljivo. Djeluje mi da sve radi, muzika
svira.

Paor

unread,
Mar 29, 2012, 6:54:11 PM3/29/12
to
Eden Kirin wrote:
> On 30.03.2012 00:16, Paor wrote:
>
> > Jok, ne treba mi to, jer je (kao sto sam napisao) web aktivan, samo se
> > muzika ne moze slusati, niti logirati.
>
> Sori, nisam pročitao dovoljno pažljivo. Djeluje mi da sve radi, muzika
> svira.

Evo, nakon dan i pol cackanja po kompu - proradilo. A sad, bogtepita sto
je od svega upalilo... :-( Zadnje sto sam radio je pokusavao pokrenuti
java.exe (pokazao se command prompt, ali nemam u trayu ikonu da je
upaljen) i instalirao adonove za proxy browsing, jer sam pomislio da sam
baniran zbog necega. Proxy sad nije upaljen, a ni Java (kaze task
manager), ali Jango uredno pusta muziku. Svasta...
0 new messages