Eden Kirin wrote:
> On 30.03.2012 00:16, Paor wrote:
>
> > Jok, ne treba mi to, jer je (kao sto sam napisao) web aktivan, samo se
> > muzika ne moze slusati, niti logirati.
>
> Sori, nisam pročitao dovoljno pažljivo. Djeluje mi da sve radi, muzika
> svira.
Evo, nakon dan i pol cackanja po kompu - proradilo. A sad, bogtepita sto
je od svega upalilo... :-( Zadnje sto sam radio je pokusavao pokrenuti
java.exe (pokazao se command prompt, ali nemam u trayu ikonu da je
upaljen) i instalirao adonove za proxy browsing, jer sam pomislio da sam
baniran zbog necega. Proxy sad nije upaljen, a ni Java (kaze task
manager), ali Jango uredno pusta muziku. Svasta...