Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Sa cime da snimam?

0 views
Skip to first unread message

Freeman

unread,
Apr 19, 2009, 2:45:26 PM4/19/09
to
Sa kojim softwareom mogu snimati dok nesto radim na racunalu?


*Zver*

unread,
Apr 19, 2009, 3:06:44 PM4/19/09
to
Freeman wrote:
> Sa kojim softwareom mogu snimati dok nesto radim na racunalu?

Kao video ili samo capture u sliku?

--
*Zver*


Ivan Tisljar

unread,
Apr 19, 2009, 3:26:34 PM4/19/09
to
Freeman formulated on nedjelja :

> Sa kojim softwareom mogu snimati dok nesto radim na racunalu?

Ovisi što, ako radiš nekakav tutorial za rad u nekom programu, Windows
Media Encoder je besplatan i ima modus rada u kojem snima cijeli ekran.

Ivan

--
The BBC would like to apologize for the next announcement.
visit me @ http://hlloyge.funpic.de


Destructo

unread,
Apr 19, 2009, 3:53:11 PM4/19/09
to
"Freeman" <cal...@mail.inet.hr> wrote in message
news:gsfrg4$9et$1...@sunce.iskon.hr...

> Sa kojim softwareom mogu snimati dok nesto radim na racunalu?

Jing!
http://www.jingproject.com/

--
http://www.eNabava.net - RapidShare Premium računi, Steam PC igre,
Moneybookers uplate, kupovina preko eBay, Amazon, DealExtreme servisa,
TorrentLeech.org VIP, PayPal uplate


0 new messages