Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

XP SP3 remote desktop expired??

2 views
Skip to first unread message

Antonio Q

unread,
Apr 13, 2008, 9:13:20 PM4/13/08
to
upravo sam probao pokrenuti RDC i ono pojavi se prozor

Pre-release version of Remote desktop connection has expired

i kaze da skinem full verziju. OK tako napravim a on mi kaze da RDC vec je
instaliran. Sto sad?

hvala

Ivan Tisljar

unread,
Apr 14, 2008, 4:52:19 AM4/14/08
to
Antonio Q explained :

> i kaze da skinem full verziju. OK tako napravim a on mi kaze da RDC vec je
> instaliran. Sto sad?

Pa nazovi Microsoft support i pitaj ih.

Ivan.

--
The BBC would like to apologize for the next announcement.
visit me @ http://hlloyge.funpic.de


Morph

unread,
Apr 14, 2008, 5:48:19 AM4/14/08
to
In the message <jb54yxngtyyn.1t4lpiygbw390$.d...@40tude.net> Antonio Q
wrote:

Instalirao si XP Sp3 release candidate? :)

Radio sam jutros isto. Uzmi mstscax.dll i mstsc.exe sa nekog PC-a na
kojeg je XP Sp2, udji u safe mode pa onda zameni postojece (nalaze se u
Windows\System32) sa ovim starijim.

Q

unread,
Apr 14, 2008, 7:42:24 AM4/14/08
to
On Mon, 14 Apr 2008 10:52:19 +0200, Ivan Tisljar wrote:

> Antonio Q explained :
>
>> i kaze da skinem full verziju. OK tako napravim a on mi kaze da RDC vec je
>> instaliran. Sto sad?
>
> Pa nazovi Microsoft support i pitaj ih.
>
> Ivan.

Ma to su neki piratski, Ultimate. Piraterija do bola, mislim do sad je sve
radilo OK i nekako su bolje koncipirani... Ne vjerujem bas da bi mi ovi
pruzili neki support kada bi im to rekao....

Q

unread,
Apr 14, 2008, 7:42:45 AM4/14/08
to

Probao i NEĆE :-(

-zverina-

unread,
Apr 14, 2008, 8:16:50 AM4/14/08
to
Q wrote:
>> Pa nazovi Microsoft support i pitaj ih.
>>
>> Ivan.
>
> Ma to su neki piratski, Ultimate. Piraterija do bola, mislim do sad
> je sve radilo OK i nekako su bolje koncipirani... Ne vjerujem bas da
> bi mi ovi pruzili neki support kada bi im to rekao....

prva stvar koju te pitaju na supportu je tvoj cd-key, tako da tesko :))))

ja ne znam kud su ljudi isli stavljat RC verziju tog SP-a 3, znaju da nije
gotova i opet to stave... preporuka za sve koji jos nisu stavili, nemojte ni
stavljat dok ne izadje cijela verzija i dok ne prodje barem 2 mjeseca, da
vidite jel ima kakvih jos skrivenih problema.

e da, sad mi je palo na pamet, za problem sa remote desktopom, mozda da
proba uninstalirat cijeli SP3? malo radikalno, znam, al jebiga... :)

--
u sigu vecina ljudi nasere nesto produhovljeno,
no ja ne pripadam vecini ljudi


Morph

unread,
Apr 14, 2008, 9:05:04 AM4/14/08
to

Jesi menjau u safe mode-u? Ako obrises u normal mode-u windows ti opet
sam vrati.
Reci mi email adresu da ti posaljem ta dva fajla.

Q

unread,
Apr 14, 2008, 10:01:31 AM4/14/08
to

Ma imam ja kompova tako da sam prekopirao sa SP2 (ali nisam u safe modu).
mail to je anto...@mail.inet.hr

Hvala!

Q

unread,
Apr 14, 2008, 9:59:58 AM4/14/08
to
On Mon, 14 Apr 2008 14:16:50 +0200, -zverina- wrote:

> Q wrote:
>>> Pa nazovi Microsoft support i pitaj ih.
>>>
>>> Ivan.
>>
>> Ma to su neki piratski, Ultimate. Piraterija do bola, mislim do sad
>> je sve radilo OK i nekako su bolje koncipirani... Ne vjerujem bas da
>> bi mi ovi pruzili neki support kada bi im to rekao....
>
> prva stvar koju te pitaju na supportu je tvoj cd-key, tako da tesko :))))
>
> ja ne znam kud su ljudi isli stavljat RC verziju tog SP-a 3, znaju da nije
> gotova i opet to stave... preporuka za sve koji jos nisu stavili, nemojte ni
> stavljat dok ne izadje cijela verzija i dok ne prodje barem 2 mjeseca, da
> vidite jel ima kakvih jos skrivenih problema.
>
> e da, sad mi je palo na pamet, za problem sa remote desktopom, mozda da
> proba uninstalirat cijeli SP3? malo radikalno, znam, al jebiga... :)

Da to bi bilo zanimljivo da me pitaju CD key pa kazem "pa moji windowsi ne
pitaju to". :) Ovi windowsi itako idu dole iako su mi najdrazi do sada
bili. Sad cu malo probat nesto od linuxa

Morph

unread,
Apr 14, 2008, 10:43:31 AM4/14/08
to
In the message <lfhl65lnaesh$.1nqrhf5hdpq00$.d...@40tude.net> Q wrote:

| > Jesi menjau u safe mode-u? Ako obrises u normal mode-u windows ti opet
| > sam vrati.
| > Reci mi email adresu da ti posaljem ta dva fajla.
|
| Ma imam ja kompova tako da sam prekopirao sa SP2 (ali nisam u safe modu).
| mail to je anto...@mail.inet.hr

Reko sam ti da moras u safe mode.

Krki

unread,
Apr 14, 2008, 9:02:57 PM4/14/08
to
On Mon, 14 Apr 2008 15:59:58 +0200, Q wrote:

> Sad cu malo probat nesto od linuxa

"Besposlen pop i prasce krsti."

Q

unread,
Apr 15, 2008, 5:44:54 AM4/15/08
to

MY FAULT!

Q

unread,
Apr 15, 2008, 5:43:53 AM4/15/08
to

Sto se tebe to tice?

Krki

unread,
Apr 15, 2008, 8:19:29 AM4/15/08
to
On Tue, 15 Apr 2008 11:43:53 +0200, Q wrote:

> Sto se tebe to tice?

Njuzi, sloboda govora, komentar u prolazu...
A i truncica zavisti glede imanja viska slobodnog vremena :)

Q

unread,
Apr 15, 2008, 8:51:11 AM4/15/08
to
On Tue, 15 Apr 2008 14:19:29 +0200, Krki wrote:

> A i truncica zavisti glede imanja viska slobodnog vremena :)

Netko igra igrice... Ja se igram sa OS i aplikacijama

Kef

unread,
Apr 15, 2008, 10:45:43 AM4/15/08
to
Q wrote:

>> A i truncica zavisti glede imanja viska slobodnog vremena :)
>
> Netko igra igrice... Ja se igram sa OS i aplikacijama

citam da te prilicno gaze :)

0 new messages