"sysoperator" <sysop...@net.hr> wrote in message
news:hfdtp6$fap$1...@news.metronet.hr...
1) Solaris nije Linuxhttp://appdb.winehq.org/
2) Ostalo ti sve dođe na isto jer se wine koristi za emulaciju win API-a
(http://appdb.winehq.org/)
3) Što to konkretno misliš emulirat?
> Linux XP?
> http://www.linux-xp.com/
>
Svidja mi se ovo "One server to rule them all". To je, naravno, samo prvi
stih svima dobro poznate strofe:
One server to rule them all
One server to find them
One server to bring them all
And in the darkness bind them
In the land of Redmond
Where the Shadows lie
Iako mi deluje kao troll, odgovoricu:
- umesto notepad++ uzmes Geany, dodje ti maltene isto, cak oba koriste
Scintillu
- umesto mirande kopete?
- umesto winscp, scp (ako hoces GUI, Konqueror radi posao odlicno)
Za ostale stvari nisam cuo, tako da ne znam o cemu se radi, ali
verovatno postoje dostojne alternative. Istrazi malo.
M.
> Firefox sa roboformom
kakva bi to ironija bila da free & opensource Firefox nema za free &
opensource Linux :S
Mislis, ima neki drugi Wine nego svi ostali? :))
--
NAME:Dinko.kreator.Korunic DISCLAIMER:Standard.disclaimer.applies
ICQ:16965294 JAB:kreat...@jabber.org PGP:0xEA160D0B
HOME:http://dkorunic.net QUOTE:Eat.right.stay.fit.and.die.anyway
>> Firefox sa roboformom
>
> kakva bi to ironija bila da free & opensource Firefox nema za free &
> opensource Linux :S
Poanta mu je očito u Roboformu.
--
~ Klub obožavatelja Ambasadora Valenta, est 2008.
~ http://www.new.facebook.com/group.php?gid=36698154027
> Dana Sun, 06 Dec 2009 09:19:49 +0000, np napisa:
>
>>> Firefox sa roboformom
>>
>> kakva bi to ironija bila da free & opensource Firefox nema za free &
>> opensource Linux :S
>
> Poanta mu je očito u Roboformu.
Pa da, al RoboForm je dodatak za Firefox.
>>>> Firefox sa roboformom
>>>
>>> kakva bi to ironija bila da free & opensource Firefox nema za free &
>>> opensource Linux :S
>>
>> Poanta mu je očito u Roboformu.
>
> Pa da, al RoboForm je dodatak za Firefox.
Dodatak kojem je ključni dio kompajlirani Windows/OSX executable, na
drugim platformama radi kao bookmarklet. Pa sad možeš kao i ja (s obzirom
da očito ni ti ni ja to ne koristimo) zamisliti kakva je funkcionalnost
web aplikacije Roboform spram punokrvnog browser plugina. :-)
> Dodatak kojem je ključni dio kompajlirani Windows/OSX executable [...]
Čak štoviše, izgleda samo Windows jerbo su Mac strpali s Linuxom pod
"others" :)
Kada ja podjoh na Google, na ekstenzije ja ukucah "Roboform" u trazilicu
ekstenzija i dobih ovakav odgovor: "Roboform Toolbar for Firefox is not
available for Linux".
> 1) Solaris nije Linux
Solaris je linux koji jos nije izisao iz ormara pa se stidi te cinjenice.