Zanima me koliko je priznata Cambridge diploma kod nas/vani? Razmišljao
sam da završim tečaj mrežne administracije i/ili CAD/PHP pa me zanima
koliko bi mi to podiglo razinu znanja odnosno-dali bi bilo dovoljno da mi
olakša da se zaposlim u tim granama IT-a.
Moj dojam:
Sama diploma nije dovoljna, kod nas ti treba preporuka ( a �esto samo dobra
veza..lol)
> Moj dojam:
> Sama diploma nije dovoljna, kod nas ti treba preporuka ( a ?esto samo dobra
> veza..lol)
Pa svugdje ti treba dobra preporuka... Mozes ti bit najbolji kandidat, ako
su nekoga vec preporucili za to mjesto, on ce dobit posao, a ne ti...
Natjecaj se otvori tek toliko da se zadovolji forma...
--
"Zuts li rasisto cvrkuce ?" upita pilico cvokoce banderao pije.
"Ne znam ja nista !" rece supako likuje "Ja samo Klintonog volija slomljenm !" By runf
Damir Lukic, calypso@_MAKNIOVO_fly.srk.fer.hr
http://inovator.blog.hr
http://calypso-innovations.blogspot.com/
Natjecaj se ne treba niti otvarati u tom slucaju
posto to vise nije zakonska obaveza niti u drzavnim firmama
a kamoli kod privatnika.