Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Izrada laznih diploma

409 views
Skip to first unread message

biohazard

unread,
Oct 9, 2007, 7:56:30 AM10/9/07
to
Trazim pouzdane osobe koje izradjuju lazne diplome strucnih studija i(li)
visih skola, na podrucju Osijeka i Slavonije. Ne pitajte zasto, duga
prica...


maaaraaaaaa

unread,
Oct 9, 2007, 4:31:11 PM10/9/07
to
poznam curu koja je to napravila bas s poducja osijeka i krasno je prosla
uhvatili je, dobila kaznenu prijavu i ajme cirkusa tako da u struci posao
moze zaboraviti za cijeli zivo
ne radi to moj savjet
"biohazard" <biohaza...@net.hr> wrote in message
news:fefq9f$h02$1...@news1.carnet.hr...

biohazard

unread,
Oct 9, 2007, 5:06:27 PM10/9/07
to
> poznam curu koja je to napravila bas s poducja osijeka i krasno je prosla
> uhvatili je, dobila kaznenu prijavu i ajme cirkusa tako da u struci posao
> moze zaboraviti za cijeli zivo
> ne radi to moj savjet
> "

A kako su ju tocno uhvatili? Nisam mislio da je to moguce, ipak je polovica
diplomiranih ljudi kod nas nabavila svoje diplome na crno, vecinom preko
rata. Da o Bosni i ne pricamo...


kk

unread,
Oct 10, 2007, 2:26:02 PM10/10/07
to

"biohazard" <biohaza...@net.hr> wrote in message
news:fefq9f$h02$1...@news1.carnet.hr...
> Trazim pouzdane osobe koje izradjuju lazne diplome strucnih studija i(li)
> visih skola, na podrucju Osijeka i Slavonije. Ne pitajte zasto, duga
> prica...


dosta vam je propalih sastanaka? Nitko Vas ne zeli zaposliti jer nemate
diplomu??

Zelite komadima pricati da ste inzenjer? Zelite razveseliti baku i reci da
je i njezin unuk diplomirao?

sada je vasa prilika. Dodite 15.10.2007. na Trg hrvatskih velikana 6 i
osvojite diplomu inzenjera geotehnike.

Postanite i vi akademski gradanin.

Udruga inzenjera geotehnike organizira

VELIKU NAGRADNU IGRU!

DIPLOMA ZA SVAKOG!


samo dodite.....


biohazard

unread,
Oct 10, 2007, 5:46:38 PM10/10/07
to
Mozes se ti zajebavat, ali ako su kupljene diplome dovoljno dobre za
saborske zastupnike i ljude iz drzavnog vrha, onda su dovoljno dobre i za
obicne ljude :)))


kk

unread,
Oct 10, 2007, 5:53:55 PM10/10/07
to

"biohazard" <biohaza...@net.hr> wrote in message
news:fejh7v$c7b$1...@news1.carnet.hr...

> Mozes se ti zajebavat, ali ako su kupljene diplome dovoljno dobre za
> saborske zastupnike i ljude iz drzavnog vrha, onda su dovoljno dobre i za
> obicne ljude :)))


ja ti se ne salim.

evo pogledaj po netu. 15.10.2007. u ZG ce biti prosvjed inženjera
geotehnike.
Između ostaloga dijelit ce se i diplome zainteresiranima.


maaaraaaaaa

unread,
Oct 11, 2007, 2:10:08 AM10/11/07
to

> A kako su ju tocno uhvatili? Nisam mislio da je to moguce, ipak je
polovica
> diplomiranih ljudi kod nas nabavila svoje diplome na crno, vecinom preko
> rata. Da o Bosni i ne pricamo...
>
> cuj ima svega daleko od toga
nju su konkretno uhvatili kad je predala papire za posao i zaposlila se pa
je jednog dana direktor poslao sve diplome na provjeru i eto ti vraga osim
momentalnog otkaza jos i kaznena prijava...........................
>


zeljana...@gmail.com

unread,
May 5, 2016, 8:05:34 AM5/5/16
to
Maraaaaa moze pitanje za tebe

zeljana...@gmail.com

unread,
May 5, 2016, 8:07:20 AM5/5/16
to
Gledam tvoj post iz 2007 za ove diplome...mene zanima isto
0 new messages