A kako su ju tocno uhvatili? Nisam mislio da je to moguce, ipak je polovica
diplomiranih ljudi kod nas nabavila svoje diplome na crno, vecinom preko
rata. Da o Bosni i ne pricamo...
dosta vam je propalih sastanaka? Nitko Vas ne zeli zaposliti jer nemate
diplomu??
Zelite komadima pricati da ste inzenjer? Zelite razveseliti baku i reci da
je i njezin unuk diplomirao?
sada je vasa prilika. Dodite 15.10.2007. na Trg hrvatskih velikana 6 i
osvojite diplomu inzenjera geotehnike.
Postanite i vi akademski gradanin.
Udruga inzenjera geotehnike organizira
VELIKU NAGRADNU IGRU!
DIPLOMA ZA SVAKOG!
samo dodite.....
ja ti se ne salim.
evo pogledaj po netu. 15.10.2007. u ZG ce biti prosvjed inženjera
geotehnike.
Između ostaloga dijelit ce se i diplome zainteresiranima.