Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Istinu zbori - D3

7 views
Skip to first unread message

Dakky

unread,
May 31, 2012, 7:06:33 PM5/31/12
to
Here's something to think about: You never needed to really twink your
character in order to make it through the original games. You chose to
continue grinding to find even more awesome items to make it easy. Now
instead of being a choice, it has become a necessity. This is where the
problem with Diablo 3 lies. The game is just not "fun" anymore.

Prica o AH-u i opcenito Diablu 3....

Iako ima 50-tak sati upucanih u igru u zadnjih 15 dana, i dalje tvrdim da je
igra promasaj, i to upravo zbog ovog:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hI4peeO3yzY

Silphy

unread,
Jun 1, 2012, 5:08:37 AM6/1/12
to
Slazem se vecinom navedenog - i jasno mi je zasto je tako --- kesh za
blizzard (posto ce ubirat 15% prave love na svakoj uspjesnoj aukciji a bit
ce ih na stotine tisuca).

Medutim lik nema pojma kolko je od acta 2 na dalje u infernu BITNO imati one
"sitne" iznose tipa life on hit.Na 7 itema sa dobri statsima mozes skupit
oko 1200 life per hit,kad jos ukljucis auru na monku to je oko 1400 life per
hit! A pricamo jos sad o relativno LOSOJ opremi (s obzirom na prave endgame
iteme)... Sto ste ocekivali od igre stare 3 tjedna?? Da ce past 90%
najboljih itema ingame vec unutar prvog tjedna??

Sve u svemu i s tih "jadnih" 1400 LPH i velikim attack speedom mozes
masakrirat act 1 i 2 inferno kao melee klasa,a to te drzi zivim i u actu 3 s
tim da se moras mucit..

Ista retorika bi bila da stackas na svemu tipa chance to blind ili bilo sta
drugo ---> DA treba ti masno puno love za dobre iteme, ili xxxx sati
grindajuci ih, ali na kraju kad imas 5 itema sa % necim (tipa blind on hit)
tu se moze skupit oko 8-12% blind on hit sto je bolesno puno i daje ti EXTRA
CC.

Moj zakljucak je da su itemi i statsi solidni i sve je iskoristivo.. Vidio
sam vec barem 5 razlicitih setupa na svojoj klasi (monku) i nemre nitko
tupit da itemima fali "ono nesto".
Jucer sam gledo CRIT monka,preko crita dobiva i dodge, vidio sam life on hit
monka, vidio sam extra block+dodge monka,vidio sam masovni spirit regen
monka,life leech monka (jako skup setup) i to sad pricamo samo o jednoj
klasi... Znaci kombinacija kolko oces ima, i kako tece vrijeme ekipa ce s
novijim itemima sve vise i vise buildova slagat ;)

disco

unread,
Jun 1, 2012, 6:37:29 AM6/1/12
to
On 01/06/12 11:08, Silphy wrote:
> Sve u svemu i s tih "jadnih" 1400 LPH i velikim attack speedom mozes
> masakrirat act 1 i 2 inferno kao melee klasa,a to te drzi zivim i u actu 3 s
> tim da se moras mucit..

to je mozda tako u singleplayeru koji je sam po sebi easy mode.
ajd probaj inferno s 4 igraca pa javi rezultate. :)

--
while (!sleep) {
++sheep;
}

Mravojeb

unread,
Jun 1, 2012, 6:48:41 AM6/1/12
to
On 1.6.2012 1:06, Dakky wrote:

> Here's something to think about: You never needed to really twink your
> character in order to make it through the original games. You chose to
> continue grinding to find even more awesome items to make it easy. Now
> instead of being a choice, it has become a necessity. This is where the
> problem with Diablo 3 lies. The game is just not "fun" anymore.

Ne razumijem ovu tvrdnju.
Zasto bi, pobogu, u single player igri ista bilo "nuznost" umjesto "izbora"?

Dakky

unread,
Jun 1, 2012, 8:01:18 AM6/1/12
to

"Mravojeb" <mrav...@yahoo.com> wrote in message
news:jqa6md$2qu$1...@news.metronet.hr...
Problem je sto su likovi cappani na level 60, i da na levelu 40 ti nece
pasti dobar item koji je dobar i za endgame.
Dok je u Diablu 2 na levelu 38 vec pao nekakav String of Ears koji je bio
sasvim dovoljan i za endgame.

Ili konkretno iz filmica.. Windforce je level 73 i uber je item, a pada 26
levela prije maksimalnog levela u D2.
U D3 ti takav item nece pasti do levela 60, a i onda ko zna kad hoce.

Dakle sad moras grindati, umjesto da mozes zavrsiti inferno "iz prve", sa
itemima koji ti padnu od pocetka do kraja igre. Grindanje je postalo MUST.

Mravojeb

unread,
Jun 1, 2012, 8:25:55 AM6/1/12
to
On 1.6.2012 14:01, Dakky wrote:

>> > Ne razumijem ovu tvrdnju.
>> > Zasto bi, pobogu, u single player igri ista bilo "nuznost" umjesto
>> > "izbora"?

> Problem je sto su likovi cappani na level 60, i da na levelu 40 ti nece
> pasti dobar item koji je dobar i za endgame.
> Dok je u Diablu 2 na levelu 38 vec pao nekakav String of Ears koji je bio
> sasvim dovoljan i za endgame.
>
> Ili konkretno iz filmica.. Windforce je level 73 i uber je item, a pada 26
> levela prije maksimalnog levela u D2.
> U D3 ti takav item nece pasti do levela 60, a i onda ko zna kad hoce.
>
> Dakle sad moras grindati, umjesto da mozes zavrsiti inferno "iz prve", sa
> itemima koji ti padnu od pocetka do kraja igre. Grindanje je postalo MUST.

Nisi shvatio.
Moze li se bez i grindanja ova igra
a) zavrsiti na "normal" tezini i/ili
b) doci na 60. lvl?
Zasto bi se ista u single player igri koja ima svoj zavrsetak "moralo"?

curli c@inbox.ru ALG

unread,
Jun 1, 2012, 10:04:04 AM6/1/12
to
On 1.6.2012. 14:01, Dakky wrote:
> Problem je sto su likovi cappani na level 60, i da na levelu 40 ti nece
> pasti dobar item koji je dobar i za endgame.
> Dok je u Diablu 2 na levelu 38 vec pao nekakav String of Ears koji je
> bio sasvim dovoljan i za endgame.
>
> Ili konkretno iz filmica.. Windforce je level 73 i uber je item, a pada
> 26 levela prije maksimalnog levela u D2.
> U D3 ti takav item nece pasti do levela 60, a i onda ko zna kad hoce.
>
> Dakle sad moras grindati, umjesto da mozes zavrsiti inferno "iz prve",
> sa itemima koji ti padnu od pocetka do kraja igre. Grindanje je postalo
> MUST.

Neznam što hoćeš.
Igru možeš s bilo kojim likom proć najnormalnije na prva 2 levela težine.
Za 3(hell) već treba imat neki pristojan dps pa sam si recimo ja morao
kupit 2 1h samostrela jer mi ništa pristojno nije palo i potrošio sam na
to 50K golda što se grupno natuče u par sati.
Četvrti level je ipak end game, a budući da je D3 ovaj put prvenstveno
online orjentirana igra najnormalnija je stvar da se treba potrudit za
loot i da nemože svaka šlapa već nakon prvih par kripova ubijenih na tom
nivou imat sve što si je zamislila.

Dakky

unread,
Jun 1, 2012, 12:17:41 PM6/1/12
to

"Mravojeb" <mrav...@yahoo.com> wrote in message
news:jqaccp$bm0$1...@news.metronet.hr...
Zato jer i Hell i Inferno "postoje" u Single playeru, a nije ih moguce preci
bez par tisuca sati grindanja, ili kupovanja itema sa AH. Dakle moras
grindati da bi presao Inferno ako ne mislis koristiti AH, a grindanje na
Hellu, ti nece dati iteme dovoljno dobre za prelazak Inferna, sto kod Diabla
2 nije bio slucaj (komotno si mogao sa itemima sa nightmarea preci Hell u
single playeru).

Dakky

unread,
Jun 1, 2012, 12:24:10 PM6/1/12
to
"ALG" <dusko. curli c...@inbox.ru> wrote in message
news:jqaifd$n71$1...@news2.open-news-network.org...

> Neznam što hoćeš.

Želim preci igru kompletnu, sve tezine, bez da moram koristiti AH ili
grindati 10 tisuca sati da mi padnu itemi za preci igru. Ponavljam i tebi,
uz casual gameplay, doci ces bez problema do Act 1 Hell, ali onda moras
grindati par stotina sati da uopce uspijes preci Hell, pa onda jos minimalno
toliko da predjes Inferno. I govorim sve o Single playeru.

> Igru možeš s bilo kojim likom proć najnormalnije na prva 2 levela težine.
> Za 3(hell) već treba imat neki pristojan dps pa sam si recimo ja morao
> kupit 2 1h samostrela jer mi ništa pristojno nije palo i potrošio sam na
> to 50K golda što se grupno natuče u par sati.
> Četvrti level je ipak end game, a budući da je D3 ovaj put prvenstveno
> online orjentirana igra najnormalnija je stvar da se treba potrudit za
> loot i da nemože svaka šlapa već nakon prvih par kripova ubijenih na tom
> nivou imat sve što si je zamislila.

Sve je u redu, ali tekst iz uvoda upravo govori o tome. U Diablu 2 si mogao
imati mid-game iteme sa Nightmarea, i preci Hell ali uz velike napore i
bjezanje od monstera. Sad vise to ne mozes, sad moras napraviti 100 runova
na Act 1 bossa na Hellu, da bi eventualno dobio iteme za preci Act 2 Hell, i
tako dalje.

Grindanje bosseva je postalo nesto sto se mora, a ne nesto sto je bilo
opcionalno da ti bude lakse prelaziti igru.

Silphy

unread,
Jun 1, 2012, 12:55:34 PM6/1/12
to
>Želim preci igru kompletnu, sve tezine, bez da moram koristiti AH ili
>grindati 10 tisuca sati da mi padnu itemi za preci igru. Ponavljam i tebi,
>uz casual gameplay, doci ces bez problema do Act 1 Hell, ali onda moras
>grindati par stotina sati da uopce uspijes preci Hell, pa onda jos
>minimalno toliko da predjes Inferno. I govorim sve o Single playeru.

Krivo :) Ja imam 90h played na Monku i pocinjem peglat act 3 inferno (act 3
i 4 su dosta kraci od 1 i 2)..
Na AH potrosim mozda 20 min dnevno i BIDam na iteme pa tako za jeftilen love
dobim solidne iteme ako mi trebaju ; )

Takoder sto se tice dropa nije istina... Znaju padat legendary itemi koji
imaju jebene statse i za end game i oni padaju na svim tezinama - tipa belt
koji daje 8% melee dmg reduction ili itemi sa extra block na njima itd..
Znaci nije istina da actually dobri itemi ne padaju na svim tezinama samo
sto je je rijetki su..

>Sve je u redu, ali tekst iz uvoda upravo govori o tome. U Diablu 2 si mogao
>imati mid-game iteme sa Nightmarea, i preci Hell ali uz velike napore i
>bjezanje od monstera. Sad vise to ne mozes, sad moras napraviti 100 runova
>na Act 1 bossa na Hellu, da bi eventualno dobio iteme za preci Act 2 Hell,
>i tako dalje.

Di si tocno zapeo na Hellu ? :/ Tj s kojom klasom? Hell je malo tezi ali
samo po tome da moras bit oprezniji i nema zaletavanja u mobove s jednom
rukom u gacama...Ja sam Hell bez problema proso i jedino sto sam na AH kupio
je bilo 1h oruzje i to je to... I btw ista ti je situacija i u infernu..
Mozes i sa sugavom opremom prolazit igru ali neces zabijat elite
packove,nego ces samo questove rjesavat... Znaci komotno sa crap opremom
mozes "prec" inferno - barem prva 2 acta - za to mogu garantirat,ali morat
ces skipat gotovo sve elite packove ;)

>Grindanje bosseva je postalo nesto sto se mora, a ne nesto sto je bilo
>opcionalno da ti bude lakse prelaziti igru.

Grindaju se elite packovi a ne bossevi ^^ Bosseve svi mogu ubit, dok je s
elite packovima druga prica...A i moras imat 5 stackova Nephalem buffa ak
mislis ic na bossa i ocekivat kolko tolko oke loot ;)

Dakky

unread,
Jun 1, 2012, 5:33:39 PM6/1/12
to

"Silphy" <cemeterygates_x(MAKNI)@hotmail.com> wrote in message
news:jqas6g$r97$1...@news2.carnet.hr...
> >Želim preci igru kompletnu, sve tezine, bez da moram koristiti AH ili
> >grindati 10 tisuca sati da mi padnu itemi za preci igru. Ponavljam i
> >tebi, uz casual gameplay, doci ces bez problema do Act 1 Hell, ali onda
> >moras grindati par stotina sati da uopce uspijes preci Hell, pa onda jos
> >minimalno toliko da predjes Inferno. I govorim sve o Single playeru.
>
> Krivo :) Ja imam 90h played na Monku i pocinjem peglat act 3 inferno (act
> 3 i 4 su dosta kraci od 1 i 2)..
> Na AH potrosim mozda 20 min dnevno i BIDam na iteme pa tako za jeftilen
> love dobim solidne iteme ako mi trebaju ; )

Ne da mi se natezati, ali ako je AH potreban za preci single play, o cemu
pricamo :)

>>Sve je u redu, ali tekst iz uvoda upravo govori o tome. U Diablu 2 si
>>mogao imati mid-game iteme sa Nightmarea, i preci Hell ali uz velike
>>napore i bjezanje od monstera. Sad vise to ne mozes, sad moras napraviti
>>100 runova na Act 1 bossa na Hellu, da bi eventualno dobio iteme za preci
>>Act 2 Hell, i tako dalje.
>
> Di si tocno zapeo na Hellu ? :/ Tj s kojom klasom? Hell je malo tezi ali
> samo po tome da moras bit oprezniji i nema zaletavanja u mobove s jednom
> rukom u gacama...Ja sam Hell bez problema proso i jedino sto sam na AH
> kupio je bilo 1h oruzje i to je to... I btw ista ti je situacija i u
> infernu.. Mozes i sa sugavom opremom prolazit igru ali neces zabijat elite
> packove,nego ces samo questove rjesavat... Znaci komotno sa crap opremom
> mozes "prec" inferno - barem prva 2 acta - za to mogu garantirat,ali morat
> ces skipat gotovo sve elite packove ;)

Barb, lvl 49, Act 1..... borba ziva, iako sam kupio par itema sa AH.... jako
tesko i skoro neigrivo.

Silphy

unread,
Jun 2, 2012, 5:56:30 AM6/2/12
to
>Ne da mi se natezati, ali ako je AH potreban za preci single play, o cemu
>pricamo :)

pa izmjenjujemoprice i iskustva, tome sluze i newsi uglavnom : )
kuzis fora je da nije potreban..I sto su developeri rekli u par videa vec, a
to vecina zanemaruje - ginut cete ko psi od hella nadalje, a za legit
prijelaz inferna trebat ces grindat gear tjednima ako ne i mjesecima..AH je
jednostavno tu za casual igrace koji nemaju par tjedana vremena da grindaju
inferno act 1 ili hell act 4 da bi presli taj inferno na kraju krajeva ; ))

imas opciju A) ili grindat tjednima da dobijes bolje iteme kako bi lakse
mogo prec inferno ili B) pomoc si preko AH-a
I ko sto rekoh imas i opciju koju vjerojatno niko ne koristi a to je
doslovno s shitnim gearom ic u inferno - 1 lupit mobove poukljucivat sve
spellove u 2 sec i bjezi do refresha, i tak u krug..to traje cca 10 min za
elitne mobove a meni je iskreno ta taktika "hit and run" totalna koma i tak
necu igrat :) radije si kupim 2 itema s AHa pa otpeglam normalnije malo
fighteve ^^

>Barb, lvl 49, Act 1..... borba ziva, iako sam kupio par itema sa AH....
>jako tesko i skoro neigrivo.

Eh da sad mi je jasno :( Barb je uz monka nakon hella najteza i trenutno
skoro neigriva klasa..Mobovi ce dobit nerf u sljedecem patchu to je reko
blizz jer nas bolesno jako lupaju..
Stackaj na barba life on hit,helt globe bonus i ofc str/armor.. Resistanci
nisu tolko bitni do inferna. I uz dovoljno velki life on hit i helt globe
bonus bi trebo masakrirat sve :/ Gledo sam par jebenih filmica s barbovima
na infernu..Ima jebenih playera ali da,treba za barba imat gear na zalost
:( Moj savjet ti je da pricekas novi patch i odigras malo druge klase - ja
sad probo DH-a nakon monka i to je nebo i zemlja.... Cistim content bez da
primim udarac,unlimited hatred prakticki (a ne ko kod monka di moram pazit
kaj cu koristit od napada jer prebrzo ostanem bez spirita a tesko ga je
napunit na infernu)...Sve u svemu smijesno kolki je disbalans izmedu melee i
range klasa

Dakky

unread,
Jun 2, 2012, 8:07:30 AM6/2/12
to
"Silphy" <cemeterygates_x(MAKNI)@hotmail.com> wrote in message
news:jqco0r$ep5$1...@news2.carnet.hr...

> Stackaj na barba life on hit,helt globe bonus i ofc str/armor.. Resistanci
> nisu tolko bitni do inferna. I uz dovoljno velki life on hit i helt globe
> bonus bi trebo masakrirat sve :/ Gledo sam par jebenih filmica s barbovima
> na infernu..Ima jebenih playera ali da,treba za barba imat gear na zalost
> :( Moj savjet ti je da pricekas novi patch i odigras malo druge klase - ja
> sad probo DH-a nakon monka i to je nebo i zemlja.... Cistim content bez da
> primim udarac,unlimited hatred prakticki (a ne ko kod monka di moram pazit
> kaj cu koristit od napada jer prebrzo ostanem bez spirita a tesko ga je
> napunit na infernu)...Sve u svemu smijesno kolki je disbalans izmedu melee
> i range klasa

Probat cu ovo u vezi barba, a krenuo sam pred par dana i s novim likom...
pogadjas kojim... Monkom :))

Nista izgleda da ce biti i treci lik, DH ili Wizz?

dogwelder

unread,
Jun 2, 2012, 9:50:00 AM6/2/12
to
On 1.6.2012. 23:33, Dakky wrote:

> Barb, lvl 49, Act 1..... borba ziva, iako sam kupio par itema sa AH....
> jako tesko i skoro neigrivo.


Koje skillove koristiš?

Silphy

unread,
Jun 2, 2012, 10:56:13 AM6/2/12
to
>Probat cu ovo u vezi barba, a krenuo sam pred par dana i s novim likom...
>pogadjas kojim... Monkom :))

velim pricekaj sad sljedeci patch da se popravi situacija s melee klasama pa
cemo i mi imat mozda svoj OP trenutak u diablu 3 :P
monk je nekako hm...dosadnjikav..lagano je levelanje s njim od 0-60 ali onda
isto sranje ko s barbom,s tim da ti je mozda malo lakse s monkom u infernu
jer imas dosta dobrih defensive ability-a pa neces tolko umirat ko s
barbom.. ali ak imas barba preskoci ovu klasu imo :/

>Nista izgleda da ce biti i treci lik, DH ili Wizz?

ja evo jucer igro DH-a od lvl 0-24 u 3.5h, preso prva 2 chaptera.zabavniji
mi je puno lik od monka,sjece mobove,previse CC-a ima i escape abilitya.sve
u svemu meni osvjezenje nakon melee klase..za wizarda ne mogu nista
reci,nisam ga igro,ali ne moze biti puno gori od DH-a.

mozda ti je bolje krenut s DH-om jer mozes nesto opreme s barba switchat na
DH-a (ja mogu skoro cijeli equipment s monka prebacit na DH-a kad dodem na
lvl 60)

Dakky

unread,
Jun 2, 2012, 10:58:07 AM6/2/12
to

"dogwelder" <av@ta.r> wrote in message news:jqd5m8$se7$1...@gregory.bnet.hr...
Cleave- Rupture
HotA- Smash
Ground stomp- Wrenching smash
Revenge- Vengenance is mine
Threathening shout- Intimidate
CotA- The council rises
+
Pound of flesh
Inspiring Presence
Nerves of Steel


dogwelder

unread,
Jun 2, 2012, 11:42:09 AM6/2/12
to
On 2.6.2012. 16:58, Dakky wrote:

> Cleave- Rupture
> HotA- Smash
> Ground stomp- Wrenching smash
> Revenge- Vengenance is mine
> Threathening shout- Intimidate
> CotA- The council rises
> +
> Pound of flesh
> Inspiring Presence
> Nerves of Steel
>
>


Ja igram s ovim od početka Hella (uz manje izmjene tu i tamo),
nema (većih) problema osim kod poneke elitne gamadi:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#aZYkSj!hXb!cZZbba

Unforgiving passive sam dodao odmah na 55., poprilično drugačija priča
kad se Fury puni automatski i ne nestaje;
također, bilo je jako teško s dual-wieldingom (igram isključivo s onim
što pokupim, što nije baš sjajno u usporedbi s kupljenim - ali može se,
ako igraš pametno. AH nije opcija ni pod razno) pa sam prešao na
kombinaciju sa štitom.

Nikica

unread,
Jun 2, 2012, 11:58:13 AM6/2/12
to


"dogwelder" <av@ta.r> wrote in message


> Ja igram s ovim od početka Hella (uz manje izmjene tu i tamo),
> nema (većih) problema osim kod poneke elitne gamadi:
>
> http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#aZYkSj!hXb!cZZbba
>
> Unforgiving passive sam dodao odmah na 55., poprilično drugačija priča
> kad se Fury puni automatski i ne nestaje;
> također, bilo je jako teško s dual-wieldingom (igram isključivo s onim
> što pokupim, što nije baš sjajno u usporedbi s kupljenim - ali može se,
> ako igraš pametno. AH nije opcija ni pod razno) pa sam prešao na
> kombinaciju sa štitom.


ej kakav je tebi u odnosu na D2 ? :). AH ni u beti nisam htio komentirat jer
je meni to smeće najveće :D, pogotovo RMAH :D. Jel ima uopće potencijala da
će bit jednako igriv kao D2 ?

Dakky

unread,
Jun 2, 2012, 1:40:19 PM6/2/12
to
"dogwelder" <av@ta.r> wrote in message news:jqdc8i$ueo$1...@gregory.bnet.hr...

> Ja igram s ovim od početka Hella (uz manje izmjene tu i tamo),
> nema (većih) problema osim kod poneke elitne gamadi:
>
> http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#aZYkSj!hXb!cZZbba

Ne znam zasto ali mi b.net prebaci link na
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian i ne napise mi tvoj build

Dakky

unread,
Jun 2, 2012, 1:48:24 PM6/2/12
to
"Nikica" <nikola.t...@inet.hr> wrote in message
news:jqdd6o$6ns$1...@sunce.iskon.hr...

> ej kakav je tebi u odnosu na D2 ? :). AH ni u beti nisam htio komentirat
> jer je meni to smeće najveće :D, pogotovo RMAH :D. Jel ima uopće
> potencijala da će bit jednako igriv kao D2 ?

Ponoviti cu, po meni nema sanse da bude igriv kao D2

Iteme sa standardiziranim statsima jos nekako i mogu progutati, ali
cinjenicu da kad sa svim klasama zavrsis inferno, nemas razloga raditi nove
likove, jer svakog lika mozes "besplatno" re-specat, ne mogu progutati i
vjerujem da ce igra biti very short-lived.

Al onda opet, boli Blizzarda qrac, njima je bitno prodat igru i ubrat sto
vise na RMAH, a to sto igra ima repayability nula, bas ih briga.

Nikica

unread,
Jun 2, 2012, 1:56:37 PM6/2/12
to


"Dakky" <da...@hi.t-com.hr> wrote in message

> Iteme sa standardiziranim statsima jos nekako i mogu progutati, ali
> cinjenicu da kad sa svim klasama zavrsis inferno, nemas razloga raditi
> nove likove, jer svakog lika mozes "besplatno" re-specat, ne mogu
> progutati i vjerujem da ce igra biti very short-lived.
>
> Al onda opet, boli Blizzarda qrac, njima je bitno prodat igru i ubrat sto
> vise na RMAH, a to sto igra ima repayability nula, bas ih briga.

ma skupljam infoe od pouzdanih ljudi :D . Ha ništa čekam dan kad će ga
omogućit offline i kad mu padne cijena :D.

dogwelder

unread,
Jun 2, 2012, 6:51:04 PM6/2/12
to
On 2.6.2012. 19:40, Dakky wrote:

> Ne znam zasto ali mi b.net prebaci link na
> http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian i ne napise mi tvoj build


Nemam pojma zašto, inače radi.
Evo SS:

http://i47.tinypic.com/2gvtt3p.jpg

Dakky

unread,
Jun 2, 2012, 8:34:56 PM6/2/12
to

"Nikica" <nikola.t...@inet.hr> wrote in message
news:jqdk4o$ec2$1...@sunce.iskon.hr...

> ma skupljam infoe od pouzdanih ljudi :D . Ha ništa čekam dan kad će ga
> omogućit offline i kad mu padne cijena :D.

I koja korist od offline kad ces morati potrositi 10.000 sati da izgrindas
iteme da predjes inferno s jednim likom ?? :)

Nikica

unread,
Jun 3, 2012, 4:40:33 AM6/3/12
to


"Dakky" <da...@hi.t-com.hr> wrote in message news

> I koja korist od offline kad ces morati potrositi 10.000 sati da izgrindas
> iteme da predjes inferno s jednim likom ?? :)

ma to mi je za kolekciju a ne volim u njoj imat nikakve MMORPG igre :D . Što
ako im se sprdne za 10 godina ugasit servere :D...onda bi si mogo gurat štap
u pak :D. Više ne vjerujem Actiblizzu :D. SLično ko WOW. Što ako mi se
sprdne igrat za nekih 10 godina ( makar je to ne moguće :D :D :D ) ta igra a
nema više servera, što je vrlo lako moguće :D.

Ma farmanje itema mi nije problem :D. Gušt mi je čak farmat sto godina da
nađem jedan dobar item :D, i na battlenetu sam znao jako puno vremena
provest tražeći sam :D

Mravojeb

unread,
Jun 3, 2012, 5:59:13 AM6/3/12
to
On 1.6.2012. 18:17, Dakky wrote:

> Zato jer i Hell i Inferno "postoje" u Single playeru, a nije ih moguce preci
> bez par tisuca sati grindanja, ili kupovanja itema sa AH

Kronicno se ne razumijemo. Igra je sasvim *zavrsiva* (kljucna rijec) i
bez itema iz AH. To sto netko nema skill za prijeci je na najtezoj
tezini, vrlo vazno.
Vise manje sve single player igre imaju razlicite razine tezina upravo
da svaki igrac moze prilagoditi tezinu koja mu odgovara.
Ja osobno 99% igara igram na medium ili maksimalno tezini iznad jer
frustriranje neprestanim "umiranjem" (kojega, btw, primjecujem i kod
tebe) ne smatram nimalo zabavnim.

dogwelder

unread,
Jun 3, 2012, 6:39:09 AM6/3/12
to
On 2.6.2012. 17:58, Nikica wrote:

>
> ej kakav je tebi u odnosu na D2 ? :). AH ni u beti nisam htio komentirat
> jer je meni to smeće najveće :D, pogotovo RMAH :D. Jel ima uopće
> potencijala da će bit jednako igriv kao D2 ?


Zavisi što smatraš pod igriv.
Drugačiji je od D2, svakako, no to nije nužno loša stvar
jer bi bilo glupo da su izbacili dvojku s poboljšanom grafikom.
Više-manje znaš sve o promjenama i elementima koje ljudi mrze/hvale,
ali bi trebao odigrati pa vidjeti iz prve ruke.

Osobno, nije mi nimalo žao para, dapače.
Planiram s vremenom sve klase dići do 60,
pa kad dođe PvP vidjet ćemo što će biti s tim, pa ekspanzija (ili više
njih) .. bit će tu još svašta.

Što se RMAH tiče - glupost, iako je jasno zašto to rade.
No budem li imao nešto za prodati i nađem budalu koja će dati pare,
eto mu :)

Nikica

unread,
Jun 3, 2012, 7:18:29 AM6/3/12
to


"dogwelder" <av@ta.r> wrote in message news


> Zavisi što smatraš pod igriv.
> Drugačiji je od D2, svakako, no to nije nužno loša stvar
> jer bi bilo glupo da su izbacili dvojku s poboljšanom grafikom.
> Više-manje znaš sve o promjenama i elementima koje ljudi mrze/hvale,
> ali bi trebao odigrati pa vidjeti iz prve ruke.
>
> Osobno, nije mi nimalo žao para, dapače.
> Planiram s vremenom sve klase dići do 60,
> pa kad dođe PvP vidjet ćemo što će biti s tim, pa ekspanzija (ili više
> njih) .. bit će tu još svašta.
>
> Što se RMAH tiče - glupost, iako je jasno zašto to rade.
> No budem li imao nešto za prodati i nađem budalu koja će dati pare,
> eto mu :)

thenks :)).

Silphy

unread,
Jun 3, 2012, 9:26:15 AM6/3/12
to
>ma to mi je za kolekciju a ne volim u njoj imat nikakve MMORPG igre :D .
>Što ako im se sprdne za 10 godina ugasit servere :D...onda bi si mogo gurat
>štap u pak :D. Više ne vjerujem Actiblizzu :D. SLično ko WOW. Što ako mi se
>sprdne igrat za nekih 10 godina ( makar je to ne moguće :D :D :D ) ta igra
>a nema više servera, što je vrlo lako moguće :D

Ne laprdaj :P Takve igre se onda prebace u free to play model : ) Ili se
igre stila diablo ubace i u singleplayer mode.
Neke igre stare 10+ godina se i dan danas igraju i nisu "ugasene" : )

Nikica

unread,
Jun 3, 2012, 10:12:20 AM6/3/12
to


"Silphy" <cemeterygates_x(MAKNI)@hotmail.com> wrote in message

> Ne laprdaj :P Takve igre se onda prebace u free to play model : ) Ili se
> igre stila diablo ubace i u singleplayer mode.
> Neke igre stare 10+ godina se i dan danas igraju i nisu "ugasene" : )

zato sam i reko da je moguće :))...ali vjerojatno neće bit :), nije
laprdanje već postoji mogućnost za takvo što :). A ove igre što su free to
play ne želim komentirat :))). Koju god da sam probao je katastrofa ispala.
Tako će uskoro i Swotr :D samo još jedna u nizu izgubljenih slučaja :D.

Frend kupio collectors edition warhamera online kad je dolazio :). Još
uvijek ga ima doma. Plaćeno 500kn. Koliko je dugo opstao ?. Nije ga ni igrao
godinu dana a sad mu služi za gledanje :D. Tako da je sve moguće.

Dakky

unread,
Jun 3, 2012, 12:27:24 PM6/3/12
to

"Nikica" <nikola.t...@inet.hr> wrote in message
news:jqfrc6$org$1...@sunce.iskon.hr...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rfQqh7iCcOU

Dakky

unread,
Jun 3, 2012, 12:27:47 PM6/3/12
to
"Dakky" <da...@hi.t-com.hr> wrote in message
news:jqg39u$95h$1...@ss408.t-com.hr...

>
> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rfQqh7iCcOU

Krivi link otisao, ovaj je trebao ici: http://youtu.be/I43GUnZN_s4

Silphy

unread,
Jun 3, 2012, 2:03:26 PM6/3/12
to
>zato sam i reko da je moguće :))...ali vjerojatno neće bit :), nije
>laprdanje već postoji mogućnost za takvo što :). A ove igre što su free to
>play ne želim komentirat :))). Koju god da sam probao je katastrofa ispala.
>Tako će uskoro i Swotr :D samo još jedna u nizu izgubljenih slučaja :D

Prfff ima ih kolko oces... Evo meni doma na policama redom - Aion, Warhammer
Online, SWTOR a i WoW bome :P
Uzivo sam u SWTOR singleplayer prici,stvarno je super igra za bacit u
singleplayeru ali mmo exp - ziva koma.. Warhammer mi je i dalje imo NAJJACI
pvp ikad al eto propala igra zbog nedostatka PvE-a i losih servera...Aion
necu ni komentirat.. Grind do smrti + onaj ko je imo golda mogo je kupit
iteme "one-klick-owns-all". Doslovno jedan templar izowna 10 ljudi u pvpu
SOLO!!!!!!!!!! Jad i bjeda...

>Frend kupio collectors edition warhamera online kad je dolazio :). Još
>uvijek ga ima doma. Plaćeno 500kn. Koliko je dugo opstao ?. Nije ga ni
>igrao godinu dana a sad mu služi za gledanje :D. Tako da je sve moguće.

Warhammer sam uz wow najdulje igrao..Al eto oslo sve u zastaru :P

Silphy

unread,
Jun 3, 2012, 2:05:33 PM6/3/12
to

>Krivi link otisao, ovaj je trebao ici: http://youtu.be/I43GUnZN_s4

ahahahahah :)) jako :P

Nikica

unread,
Jun 3, 2012, 2:47:49 PM6/3/12
to


"Silphy" <cemeterygates_x(MAKNI)@hotmail.com> wrote in message



> Warhammer sam uz wow najdulje igrao..Al eto oslo sve u zastaru :P

zato su mi i draže offline verzije igara :)

Nikica

unread,
Jun 3, 2012, 2:48:31 PM6/3/12
to


"Dakky" <da...@hi.t-com.hr> wrote in message

>> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rfQqh7iCcOU

ovo mi je mrak stavr ...razmišljao sam si jedno vrijeme da im dam pare na
kickstarteru :D :D :D :D :D

> Krivi link otisao, ovaj je trebao ici: http://youtu.be/I43GUnZN_s4

hahahah vidio sam neki dan na pc ekspert forumu :D :D

disco

unread,
Jun 4, 2012, 3:48:44 AM6/4/12
to
On 02/06/12 11:56, Silphy wrote:
>> Barb, lvl 49, Act 1..... borba ziva, iako sam kupio par itema sa AH.... jako
>> tesko i skoro neigrivo.
>
> Eh da sad mi je jasno :( Barb je uz monka nakon hella najteza i trenutno skoro
> neigriva klasa..Mobovi ce dobit nerf u sljedecem patchu to je reko blizz jer
> nas bolesno jako lupaju..
> Stackaj na barba life on hit,helt globe bonus i ofc str/armor.. Resistanci
> nisu tolko bitni do inferna. I uz dovoljno velki life on hit i helt globe
> bonus bi trebo masakrirat sve :/ Gledo sam par jebenih filmica s barbovima na
> infernu..Ima jebenih playera ali da,treba za barba imat gear na zalost :(

da... all resistance je priority #1 za barba na infernu. zatim vitality koji
povecava armor, a sav damage prolazi kroz armor check. zatim ostatak,
ukljucujuci i life on hit. dolje dps, zivio resistance. dps boost ionako
dobijas od frenzy i jos jednog passivnog skilla po izboru. druga dva su
obavezno tough as nails i nerves of steel. ima dobrih guidova za inferno
barba, treba samo googleat.

> savjet ti je da pricekas novi patch i odigras malo druge klase - ja sad probo
> DH-a nakon monka i to je nebo i zemlja.... Cistim content bez da primim
> udarac,unlimited hatred prakticki (a ne ko kod monka di moram pazit kaj cu
> koristit od napada jer prebrzo ostanem bez spirita a tesko ga je napunit na
> infernu)...Sve u svemu smijesno kolki je disbalans izmedu melee i range klasa

je, sve dok te ranged klase ne dodju do inferna i onda ih 2-shotaju. moj barb
s 62-72% resistancea i 80% armora je u vecini slucajeva last man standing i
fighta se u act1 jos minutu nakon sto su ostali poginuli. u act2 je druga
prica, tamo je potreban jos veci resistance. ljudi se zale da ni 900 resist
all nije dovoljno.

--
while (!sleep) {
++sheep;
}

Silphy

unread,
Jun 4, 2012, 12:52:40 PM6/4/12
to
>je, sve dok te ranged klase ne dodju do inferna i onda ih 2-shotaju. moj
>barb s 62-72% resistancea i 80% armora je u vecini slucajeva last man
>standing i fighta se u act1 jos minutu nakon sto su ostali poginuli. u act2
>je druga prica, tamo je potreban jos veci resistance. ljudi se zale da ni
>900 resist all nije dovoljno.

Eh znaci odigro jucer napokon infernu malo u grupi i 16 puta je teze u grupi
neg solo.
Znaci mislio sam na solo farmanje inferna - ranged klase su i dalje bolesno
OP s obzirom na melee klase, ali istina je da ginu ko stakori u grupama..
Act 1 inferno u grupi mi je u rangu acta 2 solo... Tako da da, bolesno je
tesko u grupi : ) Ali mogu rec da sam samo u 40 minuta igranja u actu 1
torbe 6 puta praznio.... 70k golda, 3 dobra rare itema (pod dobra mislim da
se mogu prodat za bar 100k svaki) i strahovito puno plavih vendor itema..

disco

unread,
Jun 5, 2012, 5:04:58 AM6/5/12
to
On 04/06/12 18:52, Silphy wrote:
> Eh znaci odigro jucer napokon infernu malo u grupi i 16 puta je teze u grupi
> neg solo.
> Znaci mislio sam na solo farmanje inferna - ranged klase su i dalje bolesno OP
> s obzirom na melee klase, ali istina je da ginu ko stakori u grupama..
> Act 1 inferno u grupi mi je u rangu acta 2 solo... Tako da da, bolesno je
> tesko u grupi : ) Ali mogu rec da sam samo u 40 minuta igranja u actu 1 torbe
> 6 puta praznio.... 70k golda, 3 dobra rare itema (pod dobra mislim da se mogu
> prodat za bar 100k svaki) i strahovito puno plavih vendor itema..

evo, vidis sto propustas. :) tako je meni svaki dan al' nemam srece s dobrim
dropovima.

--
while (!sleep) {
++sheep;
}

0 new messages