>Ne da mi se natezati, ali ako je AH potreban za preci single play, o cemu
>pricamo :)
pa izmjenjujemoprice i iskustva, tome sluze i newsi uglavnom : )
kuzis fora je da nije potreban..I sto su developeri rekli u par videa vec, a
to vecina zanemaruje - ginut cete ko psi od hella nadalje, a za legit
prijelaz inferna trebat ces grindat gear tjednima ako ne i mjesecima..AH je
jednostavno tu za casual igrace koji nemaju par tjedana vremena da grindaju
inferno act 1 ili hell act 4 da bi presli taj inferno na kraju krajeva ; ))
imas opciju A) ili grindat tjednima da dobijes bolje iteme kako bi lakse
mogo prec inferno ili B) pomoc si preko AH-a
I ko sto rekoh imas i opciju koju vjerojatno niko ne koristi a to je
doslovno s shitnim gearom ic u inferno - 1 lupit mobove poukljucivat sve
spellove u 2 sec i bjezi do refresha, i tak u krug..to traje cca 10 min za
elitne mobove a meni je iskreno ta taktika "hit and run" totalna koma i tak
necu igrat :) radije si kupim 2 itema s AHa pa otpeglam normalnije malo
fighteve ^^
>Barb, lvl 49, Act 1..... borba ziva, iako sam kupio par itema sa AH....
>jako tesko i skoro neigrivo.
Eh da sad mi je jasno :( Barb je uz monka nakon hella najteza i trenutno
skoro neigriva klasa..Mobovi ce dobit nerf u sljedecem patchu to je reko
blizz jer nas bolesno jako lupaju..
Stackaj na barba life on hit,helt globe bonus i ofc str/armor.. Resistanci
nisu tolko bitni do inferna. I uz dovoljno velki life on hit i helt globe
bonus bi trebo masakrirat sve :/ Gledo sam par jebenih filmica s barbovima
na infernu..Ima jebenih playera ali da,treba za barba imat gear na zalost
:( Moj savjet ti je da pricekas novi patch i odigras malo druge klase - ja
sad probo DH-a nakon monka i to je nebo i zemlja.... Cistim content bez da
primim udarac,unlimited hatred prakticki (a ne ko kod monka di moram pazit
kaj cu koristit od napada jer prebrzo ostanem bez spirita a tesko ga je
napunit na infernu)...Sve u svemu smijesno kolki je disbalans izmedu melee i
range klasa