di? evo kupit ću ako je 10€
"movie" wrote in message news:k54h2h$fal$1...@sunce.iskon.hr...
"torba" <
to...@ledja.hr> wrote in message
news:k524jj$3aq$1...@ls237.t-com.hr...
> imam problem kod pokretanja igre...
> skinuo sam RELOAD-ovu verziju navedene igre i odradio sve po sljedeæim
> uputama ali igra me i dalje tra¾i online raèun za aktivaciju?
> radila je juèer kad sam to napravio, nisam igrao i danas kad sam pokrenuo
> opet neæe??
> ima tko kakvo besplatno rje¹enje?
Pa sada veæ igru mo¾e¹ kupiti za 10 eura! kaj je i to preskupo? I onda
plaèete za¹to pc umire polako...