>Mozda, a mozda ce sacekati i novi nastavak :)
jel se to uopce radi ?
Nadajmo se da su nešto naučili od četvorke...
-- oddparity.org
Tesko se kod nas grupe gase.Recimo, hr.comp.hardver.moderated se jos nije ugasila, a mozda je bilo 2-3posta u zadnjih 3-4 godina :).