Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

kako zamre grupa kad igra sucksa

6 views
Skip to first unread message

Piksa

unread,
Mar 13, 2008, 6:50:21 AM3/13/08
to
..u pocetku to mnogi nisu htjeli priznati, a mešu njima i ja, ali....

Pero Djetlic

unread,
Mar 13, 2008, 1:48:12 PM3/13/08
to
On Thu, 13 Mar 2008 11:50:21 +0100, Piksa wrote:

> ..u pocetku to mnogi nisu htjeli priznati, a mešu njima i ja, ali....

Grupa ceka peticu :)

manny

unread,
Mar 13, 2008, 3:48:42 PM3/13/08
to
"Piksa" <piks...@gmail.com.hr> wrote
> ..u pocetku to mnogi nisu htjeli priznati, a među njima i ja, ali....

Ma o cemu ti, o najboljoj uberigri svih vremena? :)))


_Thanatos_

unread,
Mar 13, 2008, 5:34:24 PM3/13/08
to
On Thu, 13 Mar 2008 11:50:21 +0100, Piksa wrote:

> ..u pocetku to mnogi nisu htjeli priznati, a među njima i ja, ali....

Grupa niti ne postoji koliko postoji serijal...
I ne bi rekao da igra cucksa. Vjerojatno si mislio na Oblivion, ali grupa
nije namjenjena samo za njega :).

Piksa

unread,
Mar 14, 2008, 5:18:44 AM3/14/08
to

> Grupa niti ne postoji koliko postoji serijal...
> I ne bi rekao da igra cucksa. Vjerojatno si mislio na Oblivion, ali grupa
> nije namjenjena samo za njega :).

ma da, oblivion, zbog njega je trazeno da se otvori grupa, jer je bilo
ludilo na hr.comp.igre.rpg poslije najave i filmića i sl.
svi smo tada slinili...


Piksa

unread,
Mar 14, 2008, 5:19:49 AM3/14/08
to
a koliko se sjećam ti si bio jedan od aktivnijih članova u grupi... :)


_Thanatos_

unread,
Mar 14, 2008, 7:02:16 AM3/14/08
to
On Fri, 14 Mar 2008 10:19:49 +0100, Piksa wrote:

> a koliko se sjećam ti si bio jedan od aktivnijih članova u grupi... :)

Yeap. Od Arene sve do Morrowinda sam igrao.
Mada, ako se ja dobro sjecam grupa je otvorena zbog Morrowinda, a ne zbog
Obliviona i tu smo naveliko raspravljali o Morrowindu.
Oblivion mi je s*anje, nisam dosao dalje od 20 minuta igre. Svako malo
mislim nastaviti, ali mi se jednostavno nece.

Iluvatar

unread,
Mar 25, 2008, 3:57:09 AM3/25/08
to
On Fri, 14 Mar 2008 12:02:16 +0100, _Thanatos_ <WWWmr...@gmx.net>
wrote:

Krivo se sjecas.
Ja sam slao zahtjev za ovu grupu par mjeseci prije izlaska Obliviona.
Grupa je otvorena tek nakon izlaska, tako da je .morrowind grupa
progutala sve prve dojmove. Jedno vrijeme po otvaranju se jos bilo
pricalo o Morrowindu i Oblivionu, ali onda je zamrlo. Steta, igra meni
uopce nije losa, ali nije toliko nove ekipe navukla kao Morrowind. JA
sam zapocinjao par tema o starijim nastavcima, ali nitko nije trzao.
Mislim da je grupa jednostavno otvorena u vrlo lose vrijeme, te nije
dovoljan broj ljudi saznao za nju dok je bilo vrucih tema, pa je
osudjena na cekanje novog nastavka.

_Thanatos_

unread,
Mar 29, 2008, 7:00:39 AM3/29/08
to
On Tue, 25 Mar 2008 08:57:09 +0100, Iluvatar wrote:

> Krivo se sjecas.
> Ja sam slao zahtjev za ovu grupu par mjeseci prije izlaska Obliviona.
> Grupa je otvorena tek nakon izlaska, tako da je .morrowind grupa
> progutala sve prve dojmove. Jedno vrijeme po otvaranju se jos bilo
> pricalo o Morrowindu i Oblivionu, ali onda je zamrlo. Steta, igra meni
> uopce nije losa, ali nije toliko nove ekipe navukla kao Morrowind. JA
> sam zapocinjao par tema o starijim nastavcima, ali nitko nije trzao.
> Mislim da je grupa jednostavno otvorena u vrlo lose vrijeme, te nije
> dovoljan broj ljudi saznao za nju dok je bilo vrucih tema, pa je
> osudjena na cekanje novog nastavka.

Interesantno. Ja bi se dao kladiti da smo ovdje naveliko raspravljali o
Morrowindu. Sada odem na google.groups i vidim prvi post 1.7.2006, a ja
postao ovdje kao samo 13 postova ?!?!?! Zanimljivo.

Iluvatar

unread,
Mar 31, 2008, 2:02:02 AM3/31/08
to
On Sat, 29 Mar 2008 12:00:39 +0100, _Thanatos_ <WWWmr...@gmx.net>
wrote:


>Interesantno. Ja bi se dao kladiti da smo ovdje naveliko raspravljali o
>Morrowindu. Sada odem na google.groups i vidim prvi post 1.7.2006, a ja
>postao ovdje kao samo 13 postova ?!?!?! Zanimljivo.

Ma to se sjecas .morrowind grupe vjerojatno :)

0 new messages