Lol :)))
--
Prodaje se zemljiste u Barbarigi. Vise informacija na
http://www.realestatecroatia.com/hrv/detail.asp?id=53129 ili na mail
boriscalovic(at)yahoo.com ili na luka.calovic(at)gmail.com
>http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/75-Oblivion
>
>
>Lol :)))
Yahtzee je iritantni dosadni seronja i njegovi reviewi mi iznimno idu
na zivce. Jedino sto mu je bitno kod ocjenjivanja igre hje da ispadne
urnebesno smijesan.
Well, nobody's perfect.
Except Columbo.
--
Dommy
pa normalno, ali ne gledam ja njegove videe radi realnog uvida u igru;D
>>
>> Yahtzee je iritantni dosadni seronja i njegovi reviewi mi iznimno idu
>> na zivce. Jedino sto mu je bitno kod ocjenjivanja igre hje da ispadne
>> urnebesno smijesan.
>
>
>pa normalno, ali ne gledam ja njegove videe radi realnog uvida u igru;D
Ali poanta je u tome da nije nimalo smijesan. Samo me zivcira.
Zivcirao me cak i kad je objavio rivju Psychonauta, jedne od rijetkih
igara koja nam se obojici dopala.
A valjda je u meni stvar...
Ma da :-).
U biti zna dobro nabrojat mane neke igre no njegove ocjene su
uglavnom pljuvanja, plus toga vidi se da i nije fan odredenih tipova
igara, (rpg-a naprimjer) a ide ga ocjenjivat, i to napravi los posao
(stalkera naprimjer). U biti lik je serator.
>Ma da :-).
>U biti zna dobro nabrojat mane neke igre no njegove ocjene su
>uglavnom pljuvanja, plus toga vidi se da i nije fan odredenih tipova
>igara, (rpg-a naprimjer) a ide ga ocjenjivat, i to napravi los posao
>(stalkera naprimjer). U biti lik je serator.
>
Fala, sad mi je lakse :)
obojica ste fulali smisao. to nije review, to je humor i nista vise. istina
je
da jako cjepidlaci o nekim sitnim manama igre, ali upravo to mu je i cilj.
stvarno zna pogoditi mane. kako sam se samo slomio kad je review
mass effecta poceo s pjesmom "a little less conversation". predobro!
| obojica ste fulali smisao. to nije review, to je humor i nista vise.
Ispada kao humor ali se ne predstavlja tako. Postoji razlika.
Ja ga isto tako volim pogledat i nasmijem se - zabavno jest
no tip se predstavlja kao novinar i ispada faca pljuvajuci trud
drugih ljudi. Kao sto rekoh, serator.
A sto ti ovako radis nego pljujes tudji trud i rad?
Vi ste svi samo ljubomorni, koji imate nesto protiv Yahtzeeja; nitko vas ne
tjera da gledate. :)
--
Dommy
i jedna prigodna :)
http://www.crispygamer.com/comics/backward/2008-01-26.aspx
--
smi!s...@kset.org