Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[CROSS] Zero Punctuation: Oblivion

6 views
Skip to first unread message

Dead_Poet

unread,
Jun 8, 2008, 7:04:45 PM6/8/08
to
http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/75-Oblivion


Lol :)))

--
Prodaje se zemljiste u Barbarigi. Vise informacija na
http://www.realestatecroatia.com/hrv/detail.asp?id=53129 ili na mail
boriscalovic(at)yahoo.com ili na luka.calovic(at)gmail.com


Iluvatar

unread,
Jun 9, 2008, 2:06:39 AM6/9/08
to
On Mon, 9 Jun 2008 01:04:45 +0200, "Dead_Poet"
<luka.c...@hotmail.com> wrote:

>http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/75-Oblivion
>
>
>Lol :)))

Yahtzee je iritantni dosadni seronja i njegovi reviewi mi iznimno idu
na zivce. Jedino sto mu je bitno kod ocjenjivanja igre hje da ispadne
urnebesno smijesan.

Dommy

unread,
Jun 9, 2008, 6:39:45 AM6/9/08
to
> Yahtzee je iritantni dosadni seronja i njegovi reviewi mi iznimno idu
> na zivce. Jedino sto mu je bitno kod ocjenjivanja igre hje da ispadne
> urnebesno smijesan.


Well, nobody's perfect.
Except Columbo.


--
Dommy


apoljon

unread,
Jun 9, 2008, 7:10:46 AM6/9/08
to


pa normalno, ali ne gledam ja njegove videe radi realnog uvida u igru;D

Iluvatar

unread,
Jun 9, 2008, 9:43:35 AM6/9/08
to
On Mon, 09 Jun 2008 13:10:46 +0200, apoljon
<apoljon...@gmail.com> wrote:

>>
>> Yahtzee je iritantni dosadni seronja i njegovi reviewi mi iznimno idu
>> na zivce. Jedino sto mu je bitno kod ocjenjivanja igre hje da ispadne
>> urnebesno smijesan.
>
>
>pa normalno, ali ne gledam ja njegove videe radi realnog uvida u igru;D


Ali poanta je u tome da nije nimalo smijesan. Samo me zivcira.
Zivcirao me cak i kad je objavio rivju Psychonauta, jedne od rijetkih
igara koja nam se obojici dopala.
A valjda je u meni stvar...

Thorien Kell

unread,
Jun 10, 2008, 6:17:20 AM6/10/08
to

"Iluvatar" <iluvata...@recro.hr> wrote in message
news:kjcq441ogdb9qvk8d...@4ax.com...

|
| Ali poanta je u tome da nije nimalo smijesan. Samo me zivcira.
| Zivcirao me cak i kad je objavio rivju Psychonauta, jedne od rijetkih
| igara koja nam se obojici dopala.
| A valjda je u meni stvar...

Ma da :-).
U biti zna dobro nabrojat mane neke igre no njegove ocjene su
uglavnom pljuvanja, plus toga vidi se da i nije fan odredenih tipova
igara, (rpg-a naprimjer) a ide ga ocjenjivat, i to napravi los posao
(stalkera naprimjer). U biti lik je serator.


Iluvatar

unread,
Jun 11, 2008, 2:12:32 AM6/11/08
to
On Tue, 10 Jun 2008 12:17:20 +0200, "Thorien Kell"
<korrda...@OVOyahoo.com> wrote:

>Ma da :-).
>U biti zna dobro nabrojat mane neke igre no njegove ocjene su
>uglavnom pljuvanja, plus toga vidi se da i nije fan odredenih tipova
>igara, (rpg-a naprimjer) a ide ga ocjenjivat, i to napravi los posao
>(stalkera naprimjer). U biti lik je serator.
>

Fala, sad mi je lakse :)

Bego

unread,
Jun 12, 2008, 6:47:05 PM6/12/08
to

"Iluvatar" <iluvata...@recro.hr> wrote in message
news:i5ru44pk752v95u9p...@4ax.com...

obojica ste fulali smisao. to nije review, to je humor i nista vise. istina
je
da jako cjepidlaci o nekim sitnim manama igre, ali upravo to mu je i cilj.
stvarno zna pogoditi mane. kako sam se samo slomio kad je review
mass effecta poceo s pjesmom "a little less conversation". predobro!

Thorien Kell

unread,
Jun 17, 2008, 3:27:11 AM6/17/08
to

"Bego" <Nikola....@ref.hr> wrote in message
news:g2s91s$ofa$1...@news1.carnet.hr...

| obojica ste fulali smisao. to nije review, to je humor i nista vise.

Ispada kao humor ali se ne predstavlja tako. Postoji razlika.
Ja ga isto tako volim pogledat i nasmijem se - zabavno jest
no tip se predstavlja kao novinar i ispada faca pljuvajuci trud
drugih ljudi. Kao sto rekoh, serator.

Dommy

unread,
Jun 17, 2008, 8:03:47 AM6/17/08
to
> Ispada kao humor ali se ne predstavlja tako. Postoji razlika.
> Ja ga isto tako volim pogledat i nasmijem se - zabavno jest
> no tip se predstavlja kao novinar i ispada faca pljuvajuci trud
> drugih ljudi. Kao sto rekoh, serator.


A sto ti ovako radis nego pljujes tudji trud i rad?
Vi ste svi samo ljubomorni, koji imate nesto protiv Yahtzeeja; nitko vas ne
tjera da gledate. :)


--
Dommy


Bego

unread,
Jun 19, 2008, 3:05:11 AM6/19/08
to

"Thorien Kell" <korrda...@OVOyahoo.com> wrote in message
news:g37orf$qmm$1...@ss408.t-com.hr...
predstavlja se kao novinar, zato sto jest novinar, tj. ima "kolumnu" u
elektronickom casopisu.
nisu svi novinari tu iskljucivo da prenose vijesti i sl.
u skoro svakom "review-u" napomene da se njemu rijetko koja igra stvarno
svidi i da to radi iskljucivo zato da nadje manu i napuhne ju do beskonacnih
proporcija!

Marko Marenic

unread,
Jun 20, 2008, 4:02:02 AM6/20/08
to
On 2008-06-19, Bego <Nikola....@ref.hr> wrote:
> predstavlja se kao novinar, zato sto jest novinar, tj. ima "kolumnu" u
> elektronickom casopisu.
> nisu svi novinari tu iskljucivo da prenose vijesti i sl.
> u skoro svakom "review-u" napomene da se njemu rijetko koja igra stvarno
> svidi i da to radi iskljucivo zato da nadje manu i napuhne ju do beskonacnih
> proporcija!

i jedna prigodna :)
http://www.crispygamer.com/comics/backward/2008-01-26.aspx

--
smi!s...@kset.org

0 new messages