200 kn fixno.
mail ili sms 095/9088-822
"Ivan Xnet" <Ivan.P...@xnet.hr> wrote in message
news:gcdf7n$q6o$1...@garrison.bnet.hr...
> za ps3. možda radi i na game boy-u. neznam.
S obzirom na cijenu sumnjam da će raditi i na bilo kojem PS3 osim tvojem !
Realno je negdje oko 160 kn .....
pa radi se o jednoj od najboljih igara za PS3.
Sta bi je covjek trebao prodati za 30 kn???
Na www.njuskalo.hr su od 200-250 kn.
"Ivan Xnet" <Ivan.P...@xnet.hr> wrote in message
news:gcdf7n$q6o$1...@garrison.bnet.hr...
Za par dana izlazi novi PES a ja sam svoj stari prodao za 160 kn. Imam joı
jedan pa ti ga dam po istoj cijeni od 160 kn.
Zaıto platiti viıe ..... ako ti je 200 kn realno onda ti je moja ponuda
super realna ....
Uz super realnu cijenu PES-a od 160 kn prodam ti po 150 kn fifa 08 , nba
live 08 , nhl 08.
Zašto platiti više .....da li imaš bolju ponudu od ove od raznih
njuškala.hr i sličnih muzara ?
Ako imaš javi !
Novi pes 2009 ce kostati 550 kn pa tko ima neka kupi novi.
Ja svejedno mislim da je 200 kn realna cijena.
"Ivan Xnet" <Ivan.P...@xnet.hr> wrote in message
news:gcdf7n$q6o$1...@garrison.bnet.hr...
Zašto bi netko dao 550 kuna za jednu igru?
--
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his
way
to world domination!
> Zaąto bi netko dao 550 kuna za jednu igru?
>
Prvo zato ąto ima a drugo zato jer hoće imati određenu igru doma ....
U prosjeku igram pes 2 sata dnevno 365 dana u godini. Zar je puno 550 kn za
tako dugu zabavu ?
Ako planiraš igrati jednu igru cijele godine, nije nikako puno.
--
www.gamer.hr
I'm the voice inside your head you refuse to hear
I'm the face that you have to face mirrored in your stare
I'm what's left, I'm what's right I'm the enemy
I'm the hand that will take you down bring you to your knees
So who are you?
> mislim da mozes proci osjetno jeftinije na bilo kojem od web shopova
> vani..
>
Prvo , govorio sam opcenito zasto bi netko dao 550 kn za neku igru a drugo ,
nigdje je ne mogu dobiti jeftinije nego ovdije u Zgb.
Vani kupim samo blu ray filmove jer nigdje nisu jeftiniji nego na americkom
amazonu. Nitko nije blesav da davise ako ne mora ...
>U prosjeku igram pes 2 sata dnevno 365 dana u godini. Zar je puno 550 kn za
>tako dugu zabavu ?
>
nije definitivno :-)
nego sta kazes da se dogovorimo koju vecer i odigramo jednu tekmu?
isto igram dosta pes online, rating mi se vrti oko 700
mozda smo i odigrali vec, nick je isto SasaA?
iskljucivo mi igra iza 22:30, pa ako ti odgovara mozemo se dogovorit
Ili ako je netko drugi zainteresiran
Vrlo rado , no adsl linija mi puca po cijeli dan. Kvar se pojavio prije
tri mjeseca i do dan danas mi ga nisu otklonili. Vec sam lud. Prijavljujem
stalno smetnju i pisem mailove no uzalud. Zadnji put kada je tehnicar bio
mjerio je adsl liniju i zakljucio kako je problem kod njih na centrali i da
se strpim dok to ne rijese. Kada budem ispravan javim se ..... nadam se
uskoro ...
> Vrlo rado , no adsl linija mi puca po cijeli dan. Kvar se pojavio prije
>tri mjeseca i do dan danas mi ga nisu otklonili. Vec sam lud. Prijavljujem
>stalno smetnju i pisem mailove no uzalud. Zadnji put kada je tehnicar bio
>mjerio je adsl liniju i zakljucio kako je problem kod njih na centrali i da
>se strpim dok to ne rijese. Kada budem ispravan javim se ..... nadam se
>uskoro ...
moze odlicno javi se.
mogli bi organizirat i neki online turnir mozda ili mini ligu
mozda bi to i bilo moguce kad bi bilo zainteresiranih ...
O kojoj se igri konkretno radi? Pes 2009 za ps3?
http://www.base.com/Games/Pro-Evolution-Soccer-2009-PS3/KN50736/product.htm
plus 1 funta dostava
paket dodje kao gift i ne placas carinu
mozda ju koji nas diler prodaje za slicnu cijenu pa vjerujem da ti je
svejedno ili prakticnije za kupiti u zg.. ali koliko sam vidio neki nasi
dilaju platinum seriju po prevelikim cijenama u odnosu na base,
shopto,sendit i slicne servise...