Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

P: PES 2008

0 views
Skip to first unread message

Ivan Xnet

unread,
Oct 6, 2008, 12:43:28 PM10/6/08
to
Kutija, upute. U odličnom stanju.

200 kn fixno.

mail ili sms 095/9088-822


William Munny

unread,
Oct 6, 2008, 2:15:16 PM10/6/08
to
za game boy ?


"Ivan Xnet" <Ivan.P...@xnet.hr> wrote in message
news:gcdf7n$q6o$1...@garrison.bnet.hr...

Ivan Xnet

unread,
Oct 8, 2008, 4:12:38 AM10/8/08
to
za ps3. moľda radi i na game boy-u. neznam.

"Ivan Xnet" <Ivan.P...@xnet.hr> wrote in message
news:gcdf7n$q6o$1...@garrison.bnet.hr...

movie

unread,
Oct 8, 2008, 4:44:34 AM10/8/08
to

"Ivan Xnet" <Ivan.P...@xnet.hr> wrote in message
news:gchq1v$1i9$1...@garrison.bnet.hr...

> za ps3. možda radi i na game boy-u. neznam.

S obzirom na cijenu sumnjam da će raditi i na bilo kojem PS3 osim tvojem !
Realno je negdje oko 160 kn .....

Denis

unread,
Oct 10, 2008, 7:19:50 AM10/10/08
to
200 kn je realna cijena.

pa radi se o jednoj od najboljih igara za PS3.
Sta bi je covjek trebao prodati za 30 kn???

Na www.njuskalo.hr su od 200-250 kn.


"Ivan Xnet" <Ivan.P...@xnet.hr> wrote in message

news:gcdf7n$q6o$1...@garrison.bnet.hr...

movie

unread,
Oct 12, 2008, 7:49:15 AM10/12/08
to

"Denis" <tisk...@inet.hr> wrote in message
news:gcndod$au0$1...@sunce.iskon.hr...

> 200 kn je realna cijena.
>
> pa radi se o jednoj od najboljih igara za PS3.
> Sta bi je covjek trebao prodati za 30 kn???


Za par dana izlazi novi PES a ja sam svoj stari prodao za 160 kn. Imam joı
jedan pa ti ga dam po istoj cijeni od 160 kn.
Zaıto platiti viıe ..... ako ti je 200 kn realno onda ti je moja ponuda
super realna ....


movie

unread,
Oct 12, 2008, 7:52:42 AM10/12/08
to

"Denis" <tisk...@inet.hr> wrote in message
news:gcndod$au0$1...@sunce.iskon.hr...
> 200 kn je realna cijena.
>
> pa radi se o jednoj od najboljih igara za PS3.
> Sta bi je covjek trebao prodati za 30 kn???
>

Uz super realnu cijenu PES-a od 160 kn prodam ti po 150 kn fifa 08 , nba
live 08 , nhl 08.
Zašto platiti više .....da li imaš bolju ponudu od ove od raznih
njuškala.hr i sličnih muzara ?
Ako imaš javi !


Denis

unread,
Oct 13, 2008, 4:03:39 AM10/13/08
to
Nije sporno da je tvoja ponuda bolja.
Covjek ima pravo traziti koliko hoce.

Novi pes 2009 ce kostati 550 kn pa tko ima neka kupi novi.
Ja svejedno mislim da je 200 kn realna cijena.


"Ivan Xnet" <Ivan.P...@xnet.hr> wrote in message
news:gcdf7n$q6o$1...@garrison.bnet.hr...

-::beyond_lightless::-

unread,
Oct 13, 2008, 5:14:08 AM10/13/08
to
Denis wrote on 13.10.2008 :
> Novi pes 2009 ce kostati 550 kn pa tko ima neka kupi novi.

Zašto bi netko dao 550 kuna za jednu igru?

--
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his
way
to world domination!


movie

unread,
Oct 13, 2008, 6:47:27 AM10/13/08
to

"-::beyond_lightless::-" <a...@a.com> wrote in message
news:gcv3gu$1vj$1...@ss408.t-com.hr...


> Zaąto bi netko dao 550 kuna za jednu igru?
>

Prvo zato ąto ima a drugo zato jer hoće imati određenu igru doma ....
U prosjeku igram pes 2 sata dnevno 365 dana u godini. Zar je puno 550 kn za
tako dugu zabavu ?


-::beyond_lightless::-

unread,
Oct 13, 2008, 6:52:02 AM10/13/08
to
movie wrote on 13.10.2008 :
> Prvo zato ąto ima a drugo zato jer hoće imati određenu igru doma ....
> U prosjeku igram pes 2 sata dnevno 365 dana u godini. Zar je puno 550 kn za
> tako dugu zabavu ?

Ako planiraš igrati jednu igru cijele godine, nije nikako puno.

Danijel Studen - LordDante

unread,
Oct 14, 2008, 6:12:28 AM10/14/08
to
mislim da mozes proci osjetno jeftinije na bilo kojem od web shopova vani..


--
www.gamer.hr

I'm the voice inside your head you refuse to hear
I'm the face that you have to face mirrored in your stare
I'm what's left, I'm what's right I'm the enemy
I'm the hand that will take you down bring you to your knees

So who are you?

movie

unread,
Oct 14, 2008, 6:28:46 AM10/14/08
to

"Danijel Studen - LordDante" <danijel....@SPAMgmail.com> wrote in
message news:gd1r9i$s7e$1...@ss408.t-com.hr...

> mislim da mozes proci osjetno jeftinije na bilo kojem od web shopova
> vani..
>

Prvo , govorio sam opcenito zasto bi netko dao 550 kn za neku igru a drugo ,
nigdje je ne mogu dobiti jeftinije nego ovdije u Zgb.
Vani kupim samo blu ray filmove jer nigdje nisu jeftiniji nego na americkom
amazonu. Nitko nije blesav da davise ako ne mora ...


sasaa

unread,
Oct 14, 2008, 7:43:33 AM10/14/08
to
On Mon, 13 Oct 2008 12:47:27 +0200, "movie" <t8...@email.t-com.hr>
wrote:

>U prosjeku igram pes 2 sata dnevno 365 dana u godini. Zar je puno 550 kn za
>tako dugu zabavu ?
>

nije definitivno :-)

nego sta kazes da se dogovorimo koju vecer i odigramo jednu tekmu?
isto igram dosta pes online, rating mi se vrti oko 700
mozda smo i odigrali vec, nick je isto SasaA?
iskljucivo mi igra iza 22:30, pa ako ti odgovara mozemo se dogovorit

Ili ako je netko drugi zainteresiran

movie

unread,
Oct 14, 2008, 12:50:34 PM10/14/08
to

"sasaa" <sa...@gmail.com> wrote in message
news:gn09f41a80icthd8b...@4ax.com...

Vrlo rado , no adsl linija mi puca po cijeli dan. Kvar se pojavio prije
tri mjeseca i do dan danas mi ga nisu otklonili. Vec sam lud. Prijavljujem
stalno smetnju i pisem mailove no uzalud. Zadnji put kada je tehnicar bio
mjerio je adsl liniju i zakljucio kako je problem kod njih na centrali i da
se strpim dok to ne rijese. Kada budem ispravan javim se ..... nadam se
uskoro ...

sasaa

unread,
Oct 15, 2008, 9:15:42 AM10/15/08
to
On Tue, 14 Oct 2008 18:50:34 +0200, "movie" <t8...@email.t-com.hr>
wrote:


> Vrlo rado , no adsl linija mi puca po cijeli dan. Kvar se pojavio prije
>tri mjeseca i do dan danas mi ga nisu otklonili. Vec sam lud. Prijavljujem
>stalno smetnju i pisem mailove no uzalud. Zadnji put kada je tehnicar bio
>mjerio je adsl liniju i zakljucio kako je problem kod njih na centrali i da
>se strpim dok to ne rijese. Kada budem ispravan javim se ..... nadam se
>uskoro ...

moze odlicno javi se.
mogli bi organizirat i neki online turnir mozda ili mini ligu
mozda bi to i bilo moguce kad bi bilo zainteresiranih ...

Danijel Studen - LordDante

unread,
Oct 16, 2008, 6:26:59 AM10/16/08
to
movie wrote:
> "Danijel Studen - LordDante" <danijel....@SPAMgmail.com> wrote in
> message news:gd1r9i$s7e$1...@ss408.t-com.hr...
>
>> mislim da mozes proci osjetno jeftinije na bilo kojem od web shopova
>> vani..
>>
>
>
>
> Prvo , govorio sam opcenito zasto bi netko dao 550 kn za neku igru
pa gle.. nisu svi ti :) Ne mislim ovo bahato ili bezobrazno ali ima
ljudi koji imaju vecu placu od tebe i njima je tih 550 kn jedan vikend
izlazka :) pa ono..
ja osobno nisam jos tako veliku cifru izdvojio za neku igru, ali recimo
da sam imao priliku za kakav millenium squaresoft paket (FF ili
ParasiteEve) izdvojio bih..

> a drugo ,
> nigdje je ne mogu dobiti jeftinije nego ovdije u Zgb.
> Vani kupim samo blu ray filmove jer nigdje nisu jeftiniji nego na americkom
> amazonu. Nitko nije blesav da davise ako ne mora ...

O kojoj se igri konkretno radi? Pes 2009 za ps3?
http://www.base.com/Games/Pro-Evolution-Soccer-2009-PS3/KN50736/product.htm
plus 1 funta dostava
paket dodje kao gift i ne placas carinu
mozda ju koji nas diler prodaje za slicnu cijenu pa vjerujem da ti je
svejedno ili prakticnije za kupiti u zg.. ali koliko sam vidio neki nasi
dilaju platinum seriju po prevelikim cijenama u odnosu na base,
shopto,sendit i slicne servise...

0 new messages