Ah koja opaka igretina. Stalker već trećim nastavkom u sridu. U zadnje
vrijeme igrao sam puno dobrih single player shootera no ova igra je uistinu
nešto posebno. Klasa za sebe. Vrh. Za mene je STALKER serijal legitimni nastavak
(i po kvaliteti i po radnji i po atmosferi i po milijun drugih sitnica) legendarnog
FALLOUTA. Ako se ijedna igra zaslužila okititi titulom moralnog nasljednika
onda je to samo i jedino ova.
Vintar /Vintorez u jednu ruku, Revolverska sačmarica u drugu i ZONA
više ne izgleda tako strašno.
I za kraj jedan lijep filmić
http://www.youtube.com/watch?v=10t5s7ViyO4
Ne bih se slozio s tobom.
Clear Sky me poprilicno razocarao.
> U zadnje
> vrijeme igrao sam puno dobrih single player shootera no ova igra je uistinu
> nešto posebno. Klasa za sebe. Vrh.
Tu se slazem s tobom.
SOC presao 3 puta, Clear Sky 2, Call of Pripyat 2 puta (sad cu i treci
jer me tvoj post podsjetio koliko mi fali ta igra).
> Vintar /Vintorez u jednu ruku
Mrzim ovaj snajper. Koristim SVUmk2.
--
I'll give you some warm DNA right now!
Kupio original preko Steama za 5 eura mislim i jedva cekam poceti igrati :)
Obavezno odigraj SOC sa oblivion lost modom... ako vec nisi :)
>
> Mrzim ovaj snajper. Koristim SVUmk2.
>
Čudno. Za mene ne postoji efikasnijeg oružja u igri. Čak ću pospremit gaus gun u kutiju
i nastavit koristit vintar, zapravo "Tide" prerađenu verziju vintara, može se kupit od nimblea
u shadovsku, nakon par učitavanja. 10 metaka = 5 mrtvih monolithovaca u power armorima.
>>
>
> Obavezno odigraj SOC sa oblivion lost modom... ako vec nisi :)
>
>
Davno i to triput :-)