Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

ZONA je naša majka (S.T.A.L.K.E.R.)

2 views
Skip to first unread message

Thorien Kell

unread,
Jul 4, 2010, 4:01:57 PM7/4/10
to

Ah koja opaka igretina. Stalker već trećim nastavkom u sridu. U zadnje
vrijeme igrao sam puno dobrih single player shootera no ova igra je uistinu
nešto posebno. Klasa za sebe. Vrh. Za mene je STALKER serijal legitimni nastavak
(i po kvaliteti i po radnji i po atmosferi i po milijun drugih sitnica) legendarnog
FALLOUTA. Ako se ijedna igra zaslužila okititi titulom moralnog nasljednika
onda je to samo i jedino ova.


Vintar /Vintorez u jednu ruku, Revolverska sačmarica u drugu i ZONA
više ne izgleda tako strašno.

I za kraj jedan lijep filmić
http://www.youtube.com/watch?v=10t5s7ViyO4

Vince Masuka

unread,
Jul 4, 2010, 4:09:51 PM7/4/10
to
On 4.7.2010. 22:01, Thorien Kell wrote:
> Stalker već trećim nastavkom u sridu.

Ne bih se slozio s tobom.
Clear Sky me poprilicno razocarao.

> U zadnje
> vrijeme igrao sam puno dobrih single player shootera no ova igra je uistinu
> nešto posebno. Klasa za sebe. Vrh.

Tu se slazem s tobom.
SOC presao 3 puta, Clear Sky 2, Call of Pripyat 2 puta (sad cu i treci
jer me tvoj post podsjetio koliko mi fali ta igra).

> Vintar /Vintorez u jednu ruku

Mrzim ovaj snajper. Koristim SVUmk2.

--
I'll give you some warm DNA right now!

TheOFFman

unread,
Jul 4, 2010, 4:19:59 PM7/4/10
to
> Ah koja opaka igretina.

Kupio original preko Steama za 5 eura mislim i jedva cekam poceti igrati :)


Beans

unread,
Jul 4, 2010, 4:34:22 PM7/4/10
to

"Thorien Kell" <korrda...@OVOyahoo.com> wrote in message
news:i0qpbo$3rv$1...@ss408.t-com.hr...

>
>
> Ah koja opaka igretina. Stalker već trećim nastavkom u sridu. U zadnje
> vrijeme igrao sam puno dobrih single player shootera no ova igra je
> uistinu
> neąto posebno. Klasa za sebe. Vrh. Za mene je STALKER serijal legitimni
> nastavak
> (i po kvaliteti i po radnji i po atmosferi i po milijun drugih sitnica)
> legendarnog
> FALLOUTA. Ako se ijedna igra zasluľila okititi titulom moralnog
> nasljednika
> onda je to samo i jedino ova.
>

Obavezno odigraj SOC sa oblivion lost modom... ako vec nisi :)


Thorien Kell

unread,
Jul 4, 2010, 4:54:42 PM7/4/10
to

"Vince Masuka" <bsg...@djimejl.kom> wrote in message news:i0qpqh$ag6$1...@gregory.bnet.hr...

>
> Mrzim ovaj snajper. Koristim SVUmk2.
>

Čudno. Za mene ne postoji efikasnijeg oružja u igri. Čak ću pospremit gaus gun u kutiju
i nastavit koristit vintar, zapravo "Tide" prerađenu verziju vintara, može se kupit od nimblea
u shadovsku, nakon par učitavanja. 10 metaka = 5 mrtvih monolithovaca u power armorima.

Thorien Kell

unread,
Jul 4, 2010, 4:50:48 PM7/4/10
to

"Beans" <beansh...@gmail.com> wrote in message news:i0qr8m$cd6$1...@sunce.iskon.hr...
>

>>
>
> Obavezno odigraj SOC sa oblivion lost modom... ako vec nisi :)
>
>

Davno i to triput :-)

0 new messages