Nisam znao da ekipa za Crysis radi mape. Se isplati to igrati? Jesu li na
razini igre?
Inace, kaze se "korejsku". :)
--
(c) CC BY-NC-SA 3.0
http://www.map-factory.org/crysis
Glede rijeci koreansku/korejsku pogledaj na Hrvatskom jezicnom portalu,
pa ces naci Korejac Koreanac Korejka Koreanka kao hrvatske rijeci u
upotrebi, a koreanski je izvedenica od Koreanac. Ili ti najvolis ciste
hrvatske rijeci tipa zrakomlat ili vrtolet (cime se sprdala cijela moja
postrojba tijekom rata).