> p.s.
> takodjer to je RU steam verzija koja na netu ne prelazi 20$
> imaš likove u HR koji prodaju RU steam verziju za iste pare
>da...inace kupio sam od tipa, sve super radi...
>naravno ne trebas pokupiti :)
Daj mi link od koga si kupio, uzo bi i ja od pouzdanog čovjeka.
Pozdrav!