Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

4K i 8K kada će biti mainstream?

17 views
Skip to first unread message

BlackRock/Vanguard

unread,
Jul 7, 2013, 12:09:24 PM7/7/13
to
Seiki Digital SE39UY04 39-Inch 4K Ultra HD 120Hz LED TV

$699 na Amazon.com

Pa ti vidi :P

Crni mačak

unread,
Jul 7, 2013, 1:46:06 PM7/7/13
to
BlackRock/Vanguard formulated on nedjelja :
> Seiki Digital SE39UY04 39-Inch 4K Ultra HD 120Hz LED TV
>
> $699 na Amazon.com
>
> Pa ti vidi :P

Stane li taj u moje kućište?


RzR

unread,
Jul 7, 2013, 2:54:56 PM7/7/13
to
seikaj?

Ledeni

unread,
Jul 7, 2013, 3:36:40 PM7/7/13
to


"RzR" <2r4...@gmail.com> wrote in message
news:3QiCt.90196$3_1....@fx31.fr7...
zopo :)


Dakky

unread,
Jul 7, 2013, 3:46:41 PM7/7/13
to
Cubot majka ! :)
Bas u utorak narucio... Cubot GT99... quadcore, 12MB, 720p displej na
4.5" ... 150 USD :) Sto bi OP rekao... pa ti vidi :P

RzR

unread,
Jul 8, 2013, 12:15:46 AM7/8/13
to

danE

unread,
Jul 8, 2013, 1:51:18 AM7/8/13
to
samo 12MB , sta da radim sa time u doba terabajta ???

cccccccccc ;)

RzR

unread,
Jul 8, 2013, 2:49:29 AM7/8/13
to
12M:P

Dakky

unread,
Jul 8, 2013, 5:56:40 AM7/8/13
to
Da, malo sam falio :-D

Ledeni

unread,
Jul 8, 2013, 11:56:24 AM7/8/13
to


"Dakky" <da...@hi.t-com.hr> wrote in message
news:krcgjn$v4u$2...@ls237.t-com.hr...
150usd i ni kune više?

RzR

unread,
Jul 8, 2013, 2:59:13 PM7/8/13
to
pogle link, mrvicu vise...

The Unbound

unread,
Jul 8, 2013, 3:50:54 PM7/8/13
to

> 150usd i ni kune više?

187$ s PDV-om, a i pitanje kako bi prošlo preko carine jer ovi naši traže
nekakve potvrde o atestu od HAKOM-a za sve uređaje koje koriste bežičnu
komunikaciju, tako da su nerjetko takvi uređaji vraćani pošiljatelju ako bi
im falio neki papir...

the graduate

unread,
Jul 9, 2013, 5:25:20 AM7/9/13
to
"The Unbound" <unbound.o...@gmail.com> wrote in message
news:1ngk8x5nda87$.rkxf7fed45uf.dlg@40tude.net...
Nerma ti vise tog papira. sve moze proci samo je pitanje hoces li platiti
PDV


The Unbound

unread,
Jul 9, 2013, 10:08:00 AM7/9/13
to

>
> Nerma ti vise tog papira. sve moze proci samo je pitanje hoces li platiti
> PDV

Ne znam od kuda ti te informacije da ne treba "atest". Nema logike da je
prije trebao a sada da ne treba. Ništa se nije promijenilo. Jel možeš
potkrijepiti te tvrdnje ili samo nagađaš?

Dakky

unread,
Jul 9, 2013, 10:52:13 AM7/9/13
to
Provjereno, pitano u HAKOM-u, ne treba ti vise taj papir. Sad mi se ne
da traziti link, ali znam da vec cca godinu dana ne treba imati dozvolu
za uvoz.

Dakky

unread,
Jul 9, 2013, 10:55:03 AM7/9/13
to
On 9.7.2013. 16:52, Dakky wrote:

>
> Provjereno, pitano u HAKOM-u, ne treba ti vise taj papir. Sad mi se ne
> da traziti link, ali znam da vec cca godinu dana ne treba imati dozvolu
> za uvoz.

Evo ti

http://www.vecernji.hr/vijesti/konacno-uvoz-laptopa-mobitela-e-citaca-bit-ce-jeftiniji-brzi-clanak-382429

Stupanjem Pravilnika o RiTT opremi mijenja se i olakšava postupak uvoza.
Fizičke i pravne osobe više nisu dužne dobiti odobrenje HAKOM-a prije
prvog uvoza, što će imati izravan pozitivan učinak na tržište RiTT
opreme te na gospodarstvo Hrvatske u cjelini, kažu u HAKOM-u koji
pozdravljaju ovu odluku.

The Unbound

unread,
Jul 9, 2013, 12:58:47 PM7/9/13
to
Zanimljivo. Znači više nema nikakve kontrole. Mogu naručiti Bežicni Kineski
Uređaj koji nema ograničenje snage bežičnog predajnika i nikakvog standarda
i ometati druge frekvencije bez da me itko išta pita.

Active Phase Switching

unread,
Jul 9, 2013, 1:19:01 PM7/9/13
to
da, osim ako te tko prijavi za smetnje, ometanje itd.... ako....

Homer

unread,
Jul 18, 2013, 5:14:24 AM7/18/13
to

"Dakky" <da...@hi.t-com.hr> wrote in message
news:krcgjn$v4u$2...@ls237.t-com.hr...
el stigao Cubot, ajd javi kakva je procedura i koji su dodatni troškovi dok
stigne..


0 new messages