Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Rasprodaja: Amiga, galaksija, orao, ru�ne konzole, Efika, Mac G4...

25 views
Skip to first unread message

Rade

unread,
Apr 11, 2015, 5:01:01 AM4/11/15
to
http://www.njuskalo.hr/korisnik/pp2012

Za sada raspoloživo sve osim grafičke kartice za Amigu koju je kupio Kapetan
Kirk.

Imam još neke sitnice koje kasnije dodam, želim se svega riješiti preko
vikenda, najkasnije do ponedjeljka jerbo se selim, pa kog zanima neka bude
brz i ne filozofira previše.

Zamjene za sada ne dolaze u obzir, mada tako u oglasu piše, piše iz razloga
da se ne proda na vrijeme pa možda upadnu neke kombinacije, no za sada ne.

Hvala na čitanju, zainteresirani neka me kontaktiraju mailom.

Šaljem tiskom, poštom, moguće osobno preuzimanje, isprobavanje i testiranje
ako ste mi u blizini.


k.horvat

unread,
Apr 11, 2015, 6:30:02 AM4/11/15
to
Rade wrote on 11.4.2015. :

Poslah Vam mail i cekam odgovor.
Hvala


Rade

unread,
Apr 12, 2015, 3:01:02 PM4/12/15
to

Galaksije "prodane" prvom koji se javio, kao sam naveo da me se kontaktira:
na mail.

Potvrdu uplate nije poslao pa ako do sutra ne sjedne lova galaksije su i
dalje na prodaju....

Orao otiąao, ostalo je na prodaju do kraja vikenda, poslije ide na smeće



"Rade" <isomi...@MAKNIyahoo.com> wrote in message
news:mgan8t$kp9$1...@ls237.t-com.hr...
> http://www.njuskalo.hr/korisnik/pp2012
>
> Za sada raspoloľivo sve osim grafičke kartice za Amigu koju je kupio
> Kapetan Kirk.
>
> Imam joą neke sitnice koje kasnije dodam, ľelim se svega rijeąiti preko
> vikenda, najkasnije do ponedjeljka jerbo se selim, pa kog zanima neka bude
> brz i ne filozofira previąe.
>
> Zamjene za sada ne dolaze u obzir, mada tako u oglasu piąe, piąe iz
> razloga da se ne proda na vrijeme pa moľda upadnu neke kombinacije, no za
> sada ne.
>
> Hvala na čitanju, zainteresirani neka me kontaktiraju mailom.
>
> ©aljem tiskom, poątom, moguće osobno preuzimanje, isprobavanje i

Boris Tuđan

unread,
Apr 19, 2015, 4:12:12 AM4/19/15
to
Rade wrote:
> Galaksije "prodane" prvom koji se javio, kao sam naveo da me se kontaktira:
> na mail.
>
> Potvrdu uplate nije poslao pa ako do sutra ne sjedne lova galaksije su i
> dalje na prodaju....
>
> Orao otišao, ostalo je na prodaju do kraja vikenda, poslije ide na smeće

Orao pao :-)

Sta ti je jos ostalo od "furde"?


--
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718

http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris
0 new messages