Galaksije "prodane" prvom koji se javio, kao sam naveo da me se kontaktira:
na mail.
Potvrdu uplate nije poslao pa ako do sutra ne sjedne lova galaksije su i
dalje na prodaju....
Orao otiąao, ostalo je na prodaju do kraja vikenda, poslije ide na smeće
"Rade" <isomi...@MAKNIyahoo.com> wrote in message
news:mgan8t$kp9$1...@ls237.t-com.hr...
>
http://www.njuskalo.hr/korisnik/pp2012
>
> Za sada raspoloľivo sve osim grafičke kartice za Amigu koju je kupio
> Kapetan Kirk.
>
> Imam joą neke sitnice koje kasnije dodam, ľelim se svega rijeąiti preko
> vikenda, najkasnije do ponedjeljka jerbo se selim, pa kog zanima neka bude
> brz i ne filozofira previąe.
>
> Zamjene za sada ne dolaze u obzir, mada tako u oglasu piąe, piąe iz
> razloga da se ne proda na vrijeme pa moľda upadnu neke kombinacije, no za
> sada ne.
>
> Hvala na čitanju, zainteresirani neka me kontaktiraju mailom.
>
> ©aljem tiskom, poątom, moguće osobno preuzimanje, isprobavanje i