Ne može bez Scandoublera, bar ne za igre. Može jedino productivity mod
od 31KHz mislim, ali to ti neće puno pomoć ako se misliš zaigrat.
Indovision svandoubleri su dostupni, ali je cijena killer.
Znači, najbolja opcija SCART na tv.
Ima i opcija jeftinog Gonbes konvertora na e-bayu, ali ima nekih
problema sa signalom, pa se javljaju smetnje. Možeš pratit ovu temu jer
ekipa radi na rješavanju tog problema. Ako proradi, onda je to prava stvar:
http://eab.abime.net/showthread.php?t=66922&page=18
Inače, trebat će ti i akceleratorska kartica ako misliš koristiti
WHDLOAD. Ako nemaš, najjeftinije rješenje bi mogao biti Gotek floppy
emulator.
Pozdrav.