Najbolja opcija je RGB to SCART - ionako definitivno najbolja kvaliteta
slike - vrijedi truda za napraviti kabel!
Jedino ces zvuk morati spojiti odvojeno na cinch.
Kondenzatori uvijek najprije budu neispravni za zvuk, onda sve ostalo
tako da ne vjerujem da su kondici u kvaru. Probaj napraviti test tako da
nesto svira - a stereo cinch spojis na liniju ili TV. Ako je zvuk
prigusen ili krcka tada su otisli kondici za zvuk.
Lp,
> Pozdrav, prije par dana sam nabavio Amigu 1200 no imam jedan problem. Proba=
> o sam ju spojiti na TV preko RF modulatora. Nula bodova, ovo je rezultat
>
>
http://www.youtube.com/watch?v=3DM9QoAhZsyDY
>
> To je najbolje =B9to sam uspio dobiti =B9arafanjem potenciometra na samom m=
> odulatoru i postavki na TV-u.
>
> Drugi poku=B9aj je bio preko kompozitnog izlaza, to je bilo jo=B9 gore, ukr=
> atko
>
>
http://i.imgur.com/cPgQECc.jpg
>
http://i.imgur.com/Xl2z1Oi.jpg
>
> jo=B9 nisam isprobao RGB to SCART, prvo moram napraviti kabel, to namjerava=
> m ovih dana.
>
> Ono =B9to me zanima je da li mo=BEda ima nekoga kod nas tko se bavi reparac=
> ijom starih ra=E8unala? Ili barem Amige :). Mislim da je Amiga kao Amiga OK=
> , kada je bila spojena preko RF outa ubacio sam disketu (Galaga), pokrenula=
> se i uspio sam do=E6i do igre, zvuk je isto =B9ljakao. Samo je problem =B9=
> to je slika neupotrebljiva :D.
>
> Vizualno kondi=E6i izgledaju OK, mada bih mo=BEda trebao sa pove=E6alom pog=
> ledati, mo=BEda je oko njih ipak "lokvica".
--
Domagoj Ozanic (
domagoj...@zg.t-com.hr)
Warp PPC station
http://members.tripod.com/ppcstation/
A1200 Blue Thunder Tower (BTT) - AmigaOS 4.1.6
BlizzardPPC 200 MHz / BVision PPC / 256 MB RAM