On Tue, 09 Sep 2014 14:51:07 +0200, Lokz wrote:
> Hmm... ne znam da li ce se ispravno ucitati u Amiga browserima....
>
> ;o)
Ho�e... Bez problema se u�itava pod AmigaOS-om od browsera koristim OWB
i Timberwolf (firefox) ..
--
Ivan Teskera,VooDoo
ICQ: 74364079
*VooDoo AmigaNews:*
http://www.voodoo-amiga.net
*VooDoo AmigaNews*:
http://www.voodoo-amiga.net/forum
--
A1200 sandwich
uA1c G3 + 512MB + AmigaOS4.1
Mac MINI g4 1GB ram MorphOS 3.2 registred