Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

konstatiram...

23 views
Skip to first unread message

Mariolino

unread,
Oct 20, 2013, 8:19:13 AM10/20/13
to
Da bi se tu i tamo moglo u ovoj grupi nešto i napisati ;)
Nevjerojatno ružno izgleda grupa kada je prazna ;(

--
http://besplatne-igre.tk/


Aries

unread,
Nov 15, 2013, 5:04:54 AM11/15/13
to
On 2013-10-20 12:19:13 +0000, Mariolino said:

> Da bi se tu i tamo moglo u ovoj grupi ne¹to i napisati ;)
> Nevjerojatno ru¾no izgleda grupa kada je prazna ;(

Buraz, na fejsu smo… :)

https://www.facebook.com/groups/128664843858550/

GRRga

unread,
Nov 15, 2013, 9:34:16 AM11/15/13
to
On 15.11.2013. 11:04, Aries wrote:

>
> Buraz, na fejsu smo… :)
>
> https://www.facebook.com/groups/128664843858550/
>

Dakle odluka je izbaciti stare amigaše iz informativnih tokova....

TT

unread,
Nov 15, 2013, 3:49:53 PM11/15/13
to
stari amigashi, novi amigashi...
u cemu je razlika ?!
ni od jedih nista, samo prazna naklapanja,
akcije nigdje ...


"GRRga" <grr...@gmail.com> wrote in message
news:l65bdc$mel$1...@ls237.t-com.hr...
> On 15.11.2013. 11:04, Aries wrote:
>
>>
>> Buraz, na fejsu smo. :)

tuğman

unread,
Mar 11, 2014, 2:55:24 AM3/11/14
to

"Aries" <ifrig...@gmail.com> wrote in message
news:l64rk6$96o$1...@sunce.iskon.hr...
> On 2013-10-20 12:19:13 +0000, Mariolino said:
>
>> Da bi se tu i tamo moglo u ovoj grupi ne1to i napisati ;)
>> Nevjerojatno ru?no izgleda grupa kada je prazna ;(
>
> Buraz, na fejsu smo. :)
>
> https://www.facebook.com/groups/128664843858550/
>

Znaą kako kaľu pingvini iz madagaskara u parodiji wrbe vorksa ?

*ebo te fejs ;)


0 new messages