stari amigashi, novi amigashi...
u cemu je razlika ?!
ni od jedih nista, samo prazna naklapanja,
akcije nigdje ...
"GRRga" <
grr...@gmail.com> wrote in message
news:l65bdc$mel$1...@ls237.t-com.hr...
> On 15.11.2013. 11:04, Aries wrote:
>
>>
>> Buraz, na fejsu smo. :)