>
> Ne znam kako je zamiąljen taj retrog gaming, no mislim da većini vlasnika
> se baą i ne daje u ruke neznanim masama joysticke koje su ili očuvali ili
> restaurirali. Kao i generalno Amiga opremu. Vjerojatno se zato u pravilu
> vrte introi i demoi, gledaj, ali ne diraj.
>
retro gaming je zamisljen upravo tako !
sirokim narodnim masama se dozvoli igranje na nasim vrijednim i
rijetkim retro eksponatima, uz nadzor naravno.
za tu priliku treba racunati i na gubitak kojeg joysticka ili pojavu
bijelog dima na nekom od uredjaja ;-)
dakle, za sada nema amige u pogonu a ako to neki amigas ne
organizira, nece ni biti. ne treba biti sva 4 dana, bar jedan ;-)
vrijeme curi... cetvrtak se blizi. ajmooooo amigasi