Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Workbench 1.3 disk

14 views
Skip to first unread message

TrojanBarber

unread,
Aug 11, 2013, 7:38:47 PM8/11/13
to
Pozdrav,
moj sin me zamolio da skinem sa ormara moju mint amigu 500 i nakon
toliko godina sve radi osim šta je workbench disketa nečitljiva. Ako
neko ima u Splitu i okolici da mi presnimi svoju workbench disketu, bio
bi mu jako zahvalan uz novčanu kompenzaciju ili neki drugi dogovor :)

Josip
trojan...@gmail.com

lopollo

unread,
Aug 17, 2013, 7:08:54 AM8/17/13
to
Buah, imam ja doma, mogu ti poslat na mejl, ali bi ti bio problem to
snimit. Btw, imas besplatne amiga emulatore za skinut, recim WinUEA, ako
bas ne inzistira na originalunoj amigi.

TrojanBarber

unread,
Aug 17, 2013, 6:38:45 PM8/17/13
to
Mali se tako i navukao na amigu :) (WinUAE + milijun .adf .ipf)
Problem je da mi više ne radi original workbench disk (nakon 26 godina
nije ni čudo) i sad mi treba drugi a nemam načina da ga sam snimin.

Solo761

unread,
Oct 9, 2013, 5:08:32 PM10/9/13
to
On 18.8.2013. 0:38, TrojanBarber wrote:
> Mali se tako i navukao na amigu :) (WinUAE + milijun .adf .ipf)
> Problem je da mi više ne radi original workbench disk (nakon 26 godina
> nije ni čudo) i sad mi treba drugi a nemam načina da ga sam snimin.

Ako još nisi uspio nabaviti diskete mogu ih ja snimiti. Baš sam danas
skompletirao dijelove da mogu na A1200 spojiti compact flash karticu kao
HDD pa sada mogu relativno lako prebaciti ADF-ove na diskete uz
Tracksaver Gui, upravo to radim za svoje diskete.
0 new messages