On 18.8.2013. 0:38, TrojanBarber wrote:
> Mali se tako i navukao na amigu :) (WinUAE + milijun .adf .ipf)
> Problem je da mi više ne radi original workbench disk (nakon 26 godina
> nije ni čudo) i sad mi treba drugi a nemam načina da ga sam snimin.
Ako još nisi uspio nabaviti diskete mogu ih ja snimiti. Baš sam danas
skompletirao dijelove da mogu na A1200 spojiti compact flash karticu kao
HDD pa sada mogu relativno lako prebaciti ADF-ove na diskete uz
Tracksaver Gui, upravo to radim za svoje diskete.