Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Reaktivacija Amiga WARP organizacije

16 views
Skip to first unread message

Domagoj Ozanic

unread,
Dec 15, 2013, 10:05:52 AM12/15/13
to
Amiga WARP organizacija se probudila iz stadija duboke hibernacije
(hyper sleep stage)!

VooDoo i ja obnavljamo WARP, za one koji se sjecaju to je bio prvi HR
Amiga casopis davne 1999-e godine. Evo nas opet, za sada samo dva clana
- nadam se uskoro puno vise! ;-)

Za dodatne informacije - Web stranica Amiga WARP organizacije je:
warp.hostoi.com

Trenutni status:
Nakon niza kriznih sastanaka u Virovitici i razmatranja trenutne
situacije oko Amige u Hrvatskoj i opcenito donijeta je odluka o ponovnom
reaktiviranju WARP-a. U razdoblju od 1997 do 2000-e godine WARP
organizacija okupljala je Amigase u Hrvatskoj kao papirnati casopis, web
stranica i opcenito Amiga organizacija. Razlozi zbog kojih je WARP
stavljen "na cekanje" vise nisu aktualni i opet nam je potrebna Amiga
organizacija oko koje cemo se okupljati i tako osnaziti Amiga scenu u
Hrvatskoj i sire. Nazalost iz davne 1997-e od stare WARP ekipe je na
Amigi aktivan ostao samo jedan od osnivaca - Dooz, drugi osnivac -
RatedRR, iako vise nije u aktivan na Amiga sceni otvoreno podrzava
reaktiviranje WARP organizacije. U datim okolnostima pristupilo se
ponovnom kreiranju bazne ekipe iz koje cemo onda prosiriti organizaciju
na sve zainteresirane Amigase!

--
Domagoj Ozanic (domagoj...@zg.t-com.hr)
Amiga WARP organization http://warp.hostoi.com
A1200 Blue Thunder Tower (BTT) - AmigaOS 4.1.6
BlizzardPPC 200 MHz / BVision PPC / 256 MB RAM




0 new messages