Amiga WARP organizacija se probudila iz stadija duboke hibernacije
(hyper sleep stage)!
VooDoo i ja obnavljamo WARP, za one koji se sjecaju to je bio prvi HR
Amiga casopis davne 1999-e godine. Evo nas opet, za sada samo dva clana
- nadam se uskoro puno vise! ;-)
Za dodatne informacije - Web stranica Amiga WARP organizacije je:
warp.hostoi.com
Trenutni status:
Nakon niza kriznih sastanaka u Virovitici i razmatranja trenutne
situacije oko Amige u Hrvatskoj i opcenito donijeta je odluka o ponovnom
reaktiviranju WARP-a. U razdoblju od 1997 do 2000-e godine WARP
organizacija okupljala je Amigase u Hrvatskoj kao papirnati casopis, web
stranica i opcenito Amiga organizacija. Razlozi zbog kojih je WARP
stavljen "na cekanje" vise nisu aktualni i opet nam je potrebna Amiga
organizacija oko koje cemo se okupljati i tako osnaziti Amiga scenu u
Hrvatskoj i sire. Nazalost iz davne 1997-e od stare WARP ekipe je na
Amigi aktivan ostao samo jedan od osnivaca - Dooz, drugi osnivac -
RatedRR, iako vise nije u aktivan na Amiga sceni otvoreno podrzava
reaktiviranje WARP organizacije. U datim okolnostima pristupilo se
ponovnom kreiranju bazne ekipe iz koje cemo onda prosiriti organizaciju
na sve zainteresirane Amigase!
--
Domagoj Ozanic (
domagoj...@zg.t-com.hr)
Amiga WARP organization
http://warp.hostoi.com
A1200 Blue Thunder Tower (BTT) - AmigaOS 4.1.6
BlizzardPPC 200 MHz / BVision PPC / 256 MB RAM