Groups
Groups
Sign in
Groups
Groups
hr.comp.amiga
Conversations
About
Send feedback
Help
Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss
Learn more
Group path
hr.comp.amiga
1–30 of 3820
Mark all as read
Report group
0 selected
Branimir Maksimovic
, …
Branko Stulić
8
9/15/23
Kad god trebam u fight napalim se na ovo!
On Saturday, September 25, 2021 at 3:00:17 PM UTC+2, Branimir Maksimovic wrote: > On 2021-09-25,
unread,
Kad god trebam u fight napalim se na ovo!
On Saturday, September 25, 2021 at 3:00:17 PM UTC+2, Branimir Maksimovic wrote: > On 2021-09-25,
9/15/23
kill...@coronavirus.com
4/18/20
coronavirus COVID-19
coronavirus COVID-19 http://www.grex.org/~henced/coronavirus.html
unread,
coronavirus COVID-19
coronavirus COVID-19 http://www.grex.org/~henced/coronavirus.html
4/18/20
xyz9...@gmail.com
3/28/20
Fight the coronavirus 100% and save LOTS of CASH -- Combattez le coronavirus 100% et économisez BEAUCOUP d'ARGENT
Protect yourself and your loved ones ! KILL the coronavirus right now ! And save LOTS OF CASH New
unread,
Fight the coronavirus 100% and save LOTS of CASH -- Combattez le coronavirus 100% et économisez BEAUCOUP d'ARGENT
Protect yourself and your loved ones ! KILL the coronavirus right now ! And save LOTS OF CASH New
3/28/20
cRC
, …
danije...@gmail.com
124
5/10/18
Ideje
Dana četvrtak, 1. veljače 2001. u 10:52:44 UTC+1, korisnik cRC napisao je: > Mogli bi mi Amigasi
unread,
Ideje
Dana četvrtak, 1. veljače 2001. u 10:52:44 UTC+1, korisnik cRC napisao je: > Mogli bi mi Amigasi
5/10/18
Ma...@getfucked.com
11/10/17
Uploads - What is wrong with Easynews
Looking for Star Trek Discovery season 1 Episodes 6 onwards in english. Why does it seem there are no
unread,
Uploads - What is wrong with Easynews
Looking for Star Trek Discovery season 1 Episodes 6 onwards in english. Why does it seem there are no
11/10/17
fRANKO
,
TT
2
5/24/17
Sinclair Zx spectrum 48k napajanje 9 v dc
spectrum na amiga grupi !? najbolje originalno napajanje, ali i bilo koje od bar 1.5 A ali treba
unread,
Sinclair Zx spectrum 48k napajanje 9 v dc
spectrum na amiga grupi !? najbolje originalno napajanje, ali i bilo koje od bar 1.5 A ali treba
5/24/17
pisko2...@gmail.com
11/7/16
vjerujte mi i necete se pokajati
VJERUJTE MI I NECETE POZALITI!!!OSTVARITE SVE SVOJE SNOVE! OVO JE POTPUNO LEGALAN NACIN ZARADE I ZA
unread,
vjerujte mi i necete se pokajati
VJERUJTE MI I NECETE POZALITI!!!OSTVARITE SVE SVOJE SNOVE! OVO JE POTPUNO LEGALAN NACIN ZARADE I ZA
11/7/16
Nicholas Randall Forystek
7/12/16
............................................................
...........................................................
unread,
............................................................
...........................................................
7/12/16
123brzi...@gmail.com
5/24/16
KAKO ZARADITI NESTO NOVCA U KRATKOM VREMENU
VJERUJTE MI I NECETE POZALITI!!!OSTVARITE SVE SVOJE SNOVE! OVO JE POTPUNO LEGALAN NACIN ZARADE I ZA
unread,
KAKO ZARADITI NESTO NOVCA U KRATKOM VREMENU
VJERUJTE MI I NECETE POZALITI!!!OSTVARITE SVE SVOJE SNOVE! OVO JE POTPUNO LEGALAN NACIN ZARADE I ZA
5/24/16
Okos-Bokos
, …
Lokz
9
2/29/16
Prodajem Amigu 1200 sa Blizzard 1230 - 500kn
:D > Smanjio je na 400 kn ali jos nije prodao.
unread,
Prodajem Amigu 1200 sa Blizzard 1230 - 500kn
:D > Smanjio je na 400 kn ali jos nije prodao.
2/29/16
koka.os...@gmail.com
2/28/16
Kupujem A500+ plocu
ako tko ima , ispravnu. ne mora imat procesor ni kickstart- ne treba imati ni custom chipove osim
unread,
Kupujem A500+ plocu
ako tko ima , ispravnu. ne mora imat procesor ni kickstart- ne treba imati ni custom chipove osim
2/28/16
Bongo
, …
k.horvat
5
2/19/16
K: Amiga 1200
:( izgleda da ništa od vraćanja u igru, Amige ni za lijek loki "k.horvat" je napisao u
unread,
K: Amiga 1200
:( izgleda da ništa od vraćanja u igru, Amige ni za lijek loki "k.horvat" je napisao u
2/19/16
ReTrOmEn
2/5/16
AMIGA!!! HITNO!!!
Ima li koja Amiga da se prodaje?
unread,
AMIGA!!! HITNO!!!
Ima li koja Amiga da se prodaje?
2/5/16
Tutankamon
8/26/15
P: Mis Amige 500
Originalni ocuvani mis od Amige 500 100kn Zagreb Tel: 097-636-99-86
unread,
P: Mis Amige 500
Originalni ocuvani mis od Amige 500 100kn Zagreb Tel: 097-636-99-86
8/26/15
Rade
, …
Boris Tuđan
4
4/19/15
Rasprodaja: Amiga, galaksija, orao, ru�ne konzole, Efika, Mac G4...
Rade wrote: > Galaksije "prodane" prvom koji se javio, kao sam naveo da me se kontaktira
unread,
Rasprodaja: Amiga, galaksija, orao, ru�ne konzole, Efika, Mac G4...
Rade wrote: > Galaksije "prodane" prvom koji se javio, kao sam naveo da me se kontaktira
4/19/15
Tomy
3/2/15
Pitanje!!
Da li itko zna covjeka koji je dolazio ovdje u grupu, mislim da mu je zadnji nick bio crni petar, ako
unread,
Pitanje!!
Da li itko zna covjeka koji je dolazio ovdje u grupu, mislim da mu je zadnji nick bio crni petar, ako
3/2/15
Tomy
,
k.horvat
2
2/28/15
K: 2.5" ženski na 3.5" muški IDE Kabel
It happens that Tomy formulated : > Ako slučajno netko ima neka mi se javi na mail, želio bi si
unread,
K: 2.5" ženski na 3.5" muški IDE Kabel
It happens that Tomy formulated : > Ako slučajno netko ima neka mi se javi na mail, želio bi si
2/28/15
Tomy
,
k.horvat
5
2/28/15
K: Commodore 1084S monitor...
On Saturday, February 28, 2015 at 4:01:02 PM UTC+1, k. horvat wrote: > Tomy wrote : > > >
unread,
K: Commodore 1084S monitor...
On Saturday, February 28, 2015 at 4:01:02 PM UTC+1, k. horvat wrote: > Tomy wrote : > > >
2/28/15
Tomy
, …
k.horvat
7
2/27/15
Pitanje!
Tomy wrote on 27.2.2015. : > A za amigu sam dao 200 eura, znači escom amiga 3.1 kick, blizzard
unread,
Pitanje!
Tomy wrote on 27.2.2015. : > A za amigu sam dao 200 eura, znači escom amiga 3.1 kick, blizzard
2/27/15
Lokz
, …
Lokz
3
11/24/14
Gdje ste Amigasi?
Tnx, locirao sam tu grupu i priključio se. On 24.11.2014 13:29, Iguana wrote: > On 10.11.2014. 8:
unread,
Gdje ste Amigasi?
Tnx, locirao sam tu grupu i priključio se. On 24.11.2014 13:29, Iguana wrote: > On 10.11.2014. 8:
11/24/14
Lokz
11/3/14
Gotek Floppy Emulator za Amigu
http://cortexamigafloppydrive.wordpress.com/ Ima li netko iskustva s ovim? Mislim se to stavit kao
unread,
Gotek Floppy Emulator za Amigu
http://cortexamigafloppydrive.wordpress.com/ Ima li netko iskustva s ovim? Mislim se to stavit kao
11/3/14
TT
, …
VooDoo
5
9/11/14
AMIGA party Zg !
On Tue, 09 Sep 2014 14:51:07 +0200, Lokz wrote: > Hmm... ne znam da li ce se ispravno ucitati u
unread,
AMIGA party Zg !
On Tue, 09 Sep 2014 14:51:07 +0200, Lokz wrote: > Hmm... ne znam da li ce se ispravno ucitati u
9/11/14
Fil Korigan
4/24/14
Warhol na starim Amiga disketama
Previously Unknown Warhol Works Discovered on Floppy Disks from 1985 http://studioforcreativeinquiry.
unread,
Warhol na starim Amiga disketama
Previously Unknown Warhol Works Discovered on Floppy Disks from 1985 http://studioforcreativeinquiry.
4/24/14
Mariolino
, …
tuğman
5
3/11/14
konstatiram...
"Aries" <ifrig...@gmail.com> wrote in message news:l64rk6$96o$1...@sunce.iskon.hr...
unread,
konstatiram...
"Aries" <ifrig...@gmail.com> wrote in message news:l64rk6$96o$1...@sunce.iskon.hr...
3/11/14
Wor
,
eLaCiD
2
1/19/14
P: furda
"Wor" <damir...@zg.htnet.hr> Wrote in message: > Ako nekom treba > > 2,5
unread,
P: furda
"Wor" <damir...@zg.htnet.hr> Wrote in message: > Ako nekom treba > > 2,5
1/19/14
TrojanBarber
12/22/13
K: Commodore 1084s monitor i Competition Pro 5000 joystick
U ispravnom stanju. Prednost Split i okolica. Razumne ponude na mail :) Hvala
unread,
K: Commodore 1084s monitor i Competition Pro 5000 joystick
U ispravnom stanju. Prednost Split i okolica. Razumne ponude na mail :) Hvala
12/22/13
Domagoj Ozanic
12/15/13
Reaktivacija Amiga WARP organizacije
Amiga WARP organizacija se probudila iz stadija duboke hibernacije (hyper sleep stage)! VooDoo i ja
unread,
Reaktivacija Amiga WARP organizacije
Amiga WARP organizacija se probudila iz stadija duboke hibernacije (hyper sleep stage)! VooDoo i ja
12/15/13
TT
, …
k.horvat
8
11/11/13
pitanje
It happens that TT formulated : > vrijeme curi... cetvrtak se blizi. ajmooooo amigasi nope
unread,
pitanje
It happens that TT formulated : > vrijeme curi... cetvrtak se blizi. ajmooooo amigasi nope
11/11/13
TrojanBarber
, …
Solo761
4
10/9/13
Workbench 1.3 disk
On 18.8.2013. 0:38, TrojanBarber wrote: > Mali se tako i navukao na amigu :) (WinUAE + milijun .
unread,
Workbench 1.3 disk
On 18.8.2013. 0:38, TrojanBarber wrote: > Mali se tako i navukao na amigu :) (WinUAE + milijun .
10/9/13
Solo761
, …
Solo761
7
9/17/13
Amiga 1200 video problem
Zakržljao sam sa newsima, skoro sam umjesto reply-a na grupu poslao mail :D. Ipak je do TV-a. Napokon
unread,
Amiga 1200 video problem
Zakržljao sam sa newsima, skoro sam umjesto reply-a na grupu poslao mail :D. Ipak je do TV-a. Napokon
9/17/13