> ima tko full verziju ili nesto slicno da radi kao to?? hvala unaprijed >
imas SymSMB 3.50.18 na:http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=248639&page=3
-- Znam dovoljno da znam da nista neznam dovoljno