Pozdrav grupi!
Svi smo mi u zoni sumraka :)
--
Buttmunch
http://www.inet.hr/~sbogadi
Desava se kad je SMS server od ICQa zakrcen SMSovima... Meni neki puta
SMSovi odu do 20 puta svakom kome sam poslao...
Ludnica, kaj ne?
L
Ja sam prije tjedan dana poslao frendu, i stigao mu je 15-ak puta kroz
slijedecih 12 sati.
--
Tomislav Petrovic
Istina je. Otprilike svakih sat vremena stiže poruka.
meni takodjer ...