Kupio sam novi Sony Ericsson K850,nebrandiran i imam problema s njim.Ponekad
mi se tokom slusanja glazbe ugasi sam od sebe,tj.resetira.Takoder mi je
izbornik s glazbom poprilicno spor,koristim 2gb karticu.a nema ni 600mb
ukupnog zauzeca.Koristim software:
1200-4400
R1EA031
080206
Molim pomoc,
"Land_Warrior" <ico...@net.hr> wrote in message
news:gg3ef5$n8v$1...@ss408.t-com.hr...
sonyericsson update service - updejtaj na zadnji firmware (ako vec je zadni
svejedno overwriteaj) i nakon toga resetiraj mobitel