Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Sony Ericsson K850i Software?

0 views
Skip to first unread message

Land_Warrior

unread,
Nov 20, 2008, 5:34:10 AM11/20/08
to
Pozdrav grupi,

Kupio sam novi Sony Ericsson K850,nebrandiran i imam problema s njim.Ponekad
mi se tokom slusanja glazbe ugasi sam od sebe,tj.resetira.Takoder mi je
izbornik s glazbom poprilicno spor,koristim 2gb karticu.a nema ni 600mb
ukupnog zauzeca.Koristim software:
1200-4400
R1EA031
080206

Molim pomoc,


CC

unread,
Nov 20, 2008, 6:26:22 AM11/20/08
to
Probaj fleshat na R1EA037 ili na najnoviju R1FA035 .
Ali to ti preporucujem da ne radis sam, vec da odneses kod nekog unlockera
koji zna sta radi :)

"Land_Warrior" <ico...@net.hr> wrote in message
news:gg3ef5$n8v$1...@ss408.t-com.hr...

Archangel

unread,
Nov 20, 2008, 7:32:41 AM11/20/08
to

"Land_Warrior" <ico...@net.hr> wrote in message
news:gg3ef5$n8v$1...@ss408.t-com.hr...

sonyericsson update service - updejtaj na zadnji firmware (ako vec je zadni
svejedno overwriteaj) i nakon toga resetiraj mobitel

Land_Warrior

unread,
Nov 20, 2008, 8:33:52 AM11/20/08
to
Evp upravo sam ga updateo na R1FA035
"Archangel" <OBRISIa...@hi.t-com.hr> wrote in message
news:gg3ldb$40o$1...@localhost.localdomain...
0 new messages