> *123*14-znamenkasti broj# i poziv
>
>
>
>
Cool... zapamtit cu to.
Kartica mi istice za dva tjedna, pa bi trebo kupit bon... :)
--
Using M2, Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/m2/
0981523ppp2ppp14-znamenkastibroj + poziv
"Medo" <no...@net.hr> wrote in message
news:10478219...@tuxri2.tkcrij.ht.hr...
: *123*14-znamenkasti broj# i poziv
:
:
:
Nasmijavas nas, jel da?
LOLCINA!!!!!!!!!
a si ti biser.. majke ti.....
pa naplatis sebi s valjanim bonim.... ili bi ti meni...ma mozes zlato..ajde
daj mi na mail 14 brojkica :-)
byte me....jebiga, da je malo bolje objasnio, skuľil bi...ali ne bi bilo
loąe kad bi se moglo ovako....
pa mozes ti bilo kome poslati tih dragocjenih 14 brojki s bona, recimo u sms
poruci
ili ga jednostavno nazoves i izdiktiras mu
> Nesto slicno se moglo od kada postoji Simpa:
>
> 0981523ppp2ppp14-znamenkastibroj + poziv
>
Za to s pauzama sam vec cuo...
no moras priznat, ovo je jednostavnije
Zaboravio sam napisati u originalnoj poruci.
Ovaj način nadoplate je uveden 15.3.
Puno je jednostavnije jer nije ovisno o brzini utipkavanja, tonskom biranju
...
Legendo!