Meni je proradilo nakon sto sam cities obrisao
--
I'm not so good at the advice...
Can I interest you in a sarcastic comment?
Meni nokia map loader uporno javlja za karte:
"connection to the map server has been interrupted"
Dok voice uredno skine i instalira na telefon.
ja sam skinul sa betalabsa i map updater i map loader 3.0
loader 3.0 mi opće nije trebal.
pokrenuo map updater, ovaj je skinuo update, instalirao, i nakon instalacije
sama app. automatski vratila karte koje sam imal i prije (nove inačice
naravno)
i nakon toga sam aplicirao illusiona
sve radi ko podmazano.
u tom zecu lezi grm :)
> reset si napravil?
>
>
Jesam. Nasao sam na Nokiinim stranicama da ljudi imaju na nekim telefonima isti problem i nece da radi. To je ipak beta.
hvala unaprijed
"rabbit" <rabbit...@yahoo.com> wrote in message
news:gmsei4$rsp$1...@sunce.iskon.hr...
>
> ja sam skinul sa betalabsa i map updater i map loader 3.0
>
> loader 3.0 mi opće nije trebal.
>
citam malo po nokijinom forumu kakve sve probleme momci imaju
s instalacijom te verzije, pa mi se cini da je to neka prva
alfa, a ne javna beta :)
> pokrenuo map updater, ovaj je skinuo update, instalirao, i nakon instalacije
> sama app. automatski vratila karte koje sam imal i prije (nove inačice
> naravno)
>
> i nakon toga sam aplicirao illusiona
>
kako bi ih i sam probal, nisu mi bas jasni tvoji koraci, a nebistel
napravit gresku u koracima pa da moram ic u servis da mi to instaliraju :)
map updater nakon instalacije na lapu - kakve je to mape instalacija
vratila? kaj si prvo izbrisal sve stare mape iz Cities, pa onda
pokrenul instalaciju na mob?
jesi u tom trenutku imal kompletnu verziju 3.0 programa s novim
kartama? zatim si na tu verziju instaliral crackanu, koja je isto
kompletna verzija programa i to je tak proslo?
jel sam nekaj pomesal, il si tocno tak radil? kaj nije jednostavnije
stavit odmah crackanu verziju 3.0 i zatim skinut samo nove verzije
karata, isto kak se i s verzijom 2.0 radilo?
--
Znam dovoljno da znam da nista neznam dovoljno
Ja sam samo preko nok. maps 2.0 ubacio 3.0 i skinuo Map loader 3.0 ali ga
nisam mogao pokrenuti dok nisam obrisao map loader 2.0
> jesi u tom trenutku imal kompletnu verziju 3.0 programa s novim
> kartama? zatim si na tu verziju instaliral crackanu, koja je isto
> kompletna verzija programa i to je tak proslo?
Ja sam upravo tako.
> jel sam nekaj pomesal, il si tocno tak radil? kaj nije jednostavnije
> stavit odmah crackanu verziju 3.0 i zatim skinut samo nove verzije
> karata, isto kak se i s verzijom 2.0 radilo?
>
Ne znam jer kad sam je ja instalirao jos nije bila crackana, ali se ponasala
instalacija crackane isto kao i origigi samo što je krace trajalo (mozda) i
pri prvom pokretanju mape mobitel se resetira i kod crackane i kod
necrackane.
> Ne znam jer kad sam je ja instalirao jos nije bila crackana, ali se ponasala
> instalacija crackane isto kao i origigi samo što je krace trajalo (mozda) i
> pri prvom pokretanju mape mobitel se resetira i kod crackane i kod
> necrackane.
>
ustvari me interesira, jel mogu samo instalirat taj crackani .sis pa
onda skinut nove mape, jer mi ovo preko racunala izgleda kao nepotrebna
tlaka za nestabilnu beta verziju...
Kao sto rekoh ne mogu potvrditi jer nisam probao, pretpostavka je da moze
ali...