Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Dual SIM GSM

0 views
Skip to first unread message

Tome

unread,
Apr 20, 2003, 8:48:16 AM4/20/03
to
Postoji li mob. koji radi normalno sa dvje SIM kartice tj 2 operatera bez
gaąenja i ostalih zavrzlama.
Naime načuo sam da postoji Samsungov mob. koji to radi besprijekorno.
Hvala!


Goran Juric

unread,
Apr 21, 2003, 11:18:18 AM4/21/03
to
In article <b80meq$dod$1...@bagan.srce.hr>, Tome says...

afaik ne, taj uredaj bi morao imati dva odvojena radio komunikacijska
dijela, sto bi se odrazilo i na dimenzije i na masu i na potrosnju
bateriju i na cijenu i bilo bi imho neisplativo...

--
http://www.info-mob.com/

0 new messages