Mozele li mi preporuciti neki email client za Symbian (Nokia E71),a da je freeware.
Hvala!
Ugradeni je bolji od svakog freeware-a, ako imas gmail mozes iexchange koristit.
Za pare postoji odlican Profimail.
a "emoze"?