Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Email client za Symbian

0 views
Skip to first unread message

Jole

unread,
Aug 13, 2010, 9:34:09 AM8/13/10
to
Pozdrav!

Mozele li mi preporuciti neki email client za Symbian (Nokia E71),
a da je freeware.

Hvala!

Kerozin

unread,
Aug 19, 2010, 5:02:54 AM8/19/10
to
> Pozdrav!
>
> Mozele li mi preporuciti neki email client za Symbian (Nokia E71),
> a da je freeware.

Ugradeni je bolji od svakog freeware-a, ako imas gmail mozes i
exchange koristit.

Za pare postoji odlican Profimail.

Robert

unread,
Aug 25, 2010, 5:50:09 PM8/25/10
to

a "emoze"?

0 new messages