http://www.siemens-club.ru/ph-s55-flash.php
--
SeZaM--PiCiKa
[091.535.33.56] GSM
[159826495] ICQ
[ http://sezam-picika.web1000.com ] Under Constr...
SeZaM--PiCiKa <sezam-...@softhome.net> wrote in message
news:b9apmq$psm$1...@brown.net4u.hr...
> Pa eto ako ima hrabrih neka skinu i probaju staviti v.12 koji neęe izaęi
veę
> je samo neka mešuverzija ali radi..
Zar si stavio baš sa ovoga linka? jel ima HR izbornik?
SeZaM--PiCiKa <sezam-...@softhome.net> wrote in message
news:b9brjd$oe4$1...@bagan.srce.hr...
>
> "D M" <drazen....@vt.hinet.hr> je napisao u poruci interesnoj
> grupi:b9bqf9$dg6a$1...@as201.hinet.hr...
> > Radi OK, za sada ne vidim nekih bitnih razlika u odnosu na verziju 11.
> >
>
> Zar si stavio baน sa ovoga linka? jel ima HR izbornik?
>
>
Ma ja te oznake ne kuzim, jesi mozda do sada primjetio sta..jel mob brzi tj.
da li java radi brze,
?