Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

SIEMENS s55 novi firmware

0 views
Skip to first unread message

SeZaM--PiCiKa

unread,
May 7, 2003, 7:12:24 AM5/7/03
to
Pa eto ako ima hrabrih neka skinu i probaju staviti v.12 koji neće izaći već
je samo neka međuverzija ali radi..
Javite rezultate!

http://www.siemens-club.ru/ph-s55-flash.php

--

SeZaM--PiCiKa
[091.535.33.56] GSM
[159826495] ICQ
[ http://sezam-picika.web1000.com ] Under Constr...


D M

unread,
May 7, 2003, 4:31:30 PM5/7/03
to
Radi OK, za sada ne vidim nekih bitnih razlika u odnosu na verziju 11.


SeZaM--PiCiKa <sezam-...@softhome.net> wrote in message
news:b9apmq$psm$1...@brown.net4u.hr...
> Pa eto ako ima hrabrih neka skinu i probaju staviti v.12 koji neęe izaęi
veę
> je samo neka mešuverzija ali radi..

SeZaM--PiCiKa

unread,
May 7, 2003, 4:50:54 PM5/7/03
to

"D M" <drazen....@vt.hinet.hr> je napisao u poruci interesnoj
grupi:b9bqf9$dg6a$1...@as201.hinet.hr...

> Radi OK, za sada ne vidim nekih bitnih razlika u odnosu na verziju 11.
>

Zar si stavio baš sa ovoga linka? jel ima HR izbornik?


D M

unread,
May 8, 2003, 4:29:49 AM5/8/03
to
Ocigledno nema HR, pise 120101.

SeZaM--PiCiKa <sezam-...@softhome.net> wrote in message

news:b9brjd$oe4$1...@bagan.srce.hr...


>
> "D M" <drazen....@vt.hinet.hr> je napisao u poruci interesnoj
> grupi:b9bqf9$dg6a$1...@as201.hinet.hr...
> > Radi OK, za sada ne vidim nekih bitnih razlika u odnosu na verziju 11.
> >
>

> Zar si stavio baน sa ovoga linka? jel ima HR izbornik?
>
>


SeZaM--PiCiKa

unread,
May 8, 2003, 10:19:23 AM5/8/03
to

"D M" <drazen....@vt.hinet.hr> je napisao u poruci interesnoj
grupi:b9d4i4$i5d$1...@as201.hinet.hr...

> Ocigledno nema HR, pise 120101.

Ma ja te oznake ne kuzim, jesi mozda do sada primjetio sta..jel mob brzi tj.
da li java radi brze,
?


0 new messages