"Ana" <in...@vila-ana.hr> wrote in message news:cici7a$i16$1...@sunce.iskon.hr...
Mozda www.sonyericsson.com?
> Tenk ju!
Ju ar velkam veri mach...
Pozdrav,Z
za k710i ili k700i ? :)
A Ana moja svrati do mene, i ja cu ti ga prepisati ako treba :D
"Sve za Dame" :D:D:D:D
Foxx
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hr&lc=hr&ver=4000&template=ps1_1_2_2&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10139