Ahojte,
v pondelok 9.9.2013 sa stretneme opäť o 18:00 na námestí pod vežou.
Téma:
Satjágraha – vytrvanie v pravde – spôsob nenásilného
odporu proti nespravodlivosti
- Čo vieme o bojovom umení
Satjágraha, ktoré praktikoval Mahátmá Gándhí, súc inšpirovaný aj Levom
Nikolajevičom Tolstojom a jeho zas nasledovali mnohí, vrátane Martina Luthera
Kinga?