עדכוני הסופ"ש מצוות הסדנא [28.9-3.10.14]‎

24 views
Skip to first unread message

מרי

unread,
Oct 3, 2014, 5:18:20 AM10/3/14
to hasa...@googlegroups.com

חשמביראים וחשמביראיות יקרות,

הספירה לאחור החלה, עוד שלושה שבועות בדיוק האקתון החורף יוצא לדרך! כדי להכניס אתכם לסטייט אוף מיינד הנכון אנחנו פותחות הגרלה מיוחדת בחסות חברותינו ממיזם dreame – מאיירי החלומות. אז אתם שולחים לנו את החלומות שלכם על דמוקרטיה, על עולם שכולו מידע ציבורי פתוח ונגיש, על מדינת ישראל שבה כל ילדה וילד מכירים את האתרים של הסדנא לידע ציבורי וכו'. ואנחנו אוספות את החלומות שלכם, מעתיקות על פתקים ומכניסות לתוך כובע. ביום הראשון של ההאקתון תיערך הגרלה והזוכה המאושר יקבל במתנה את חלומו מאוייר על ידי אומן של dreame. אז תתחילו לחלום! הכתובת למכתבים:  in...@hasadna.org.il

ובינתיים, כנסו להירשם לאירוע. נרשתם? יופי. עכשיו הפיצו את ההזמנה לחבריכם, והכי חשוב לחברותיכם, כי ההאקתון הזה כולו בסימן חבר-מביא-חברה וחברה-מביאה-חברות. אז יאללה, פרגנו לנו איזה פוסט בפייסבוק או איזה ציוץ קטן. תזרקו איזה מילה או שתיים בפורומים הגיקיים המגניבים שלכם, מה איכפת לכם. ולא לשכוח לנסח בלשון נקבה ;)

·         קול קורא להורים: אני מאוד זקוקה לעזרה לארגן פעילות לזאטוטים בהאקתון. מכירים מפעילים, ליצנים וקונדסונים אחרים? הביאו אותם אלי!

·         המלצה חמה: להירשם לפורום החדש ולסמן "צופה" על קטגוריית עדכונים, כי בקרוב מאוד נפסיק לפרסם את העדכון בגוגל גרופ.

·         ב- 14/10/14 צוות שיעור פתוח יקיים מפגש הדרכה בנושא הקלטת סרטונים לימודיים. הוא יעסוק בשיעור הפוך, שיעור פתוח ויכלול התנסות בהקלטה עצמאית של סרטונים. לפרטים נוספים לחצו כאן. להרשמה לחצו כאן.

·         והינה כמה תובנות מסקרנות על תפקוד הרכבת בעקבות הדאטה-תון המוצלח של צוות רכבת פתוחה:

הממוצע הארצי הוא 33% אי-עמידה בזמנים (שזה מסתבר בדיוק אחוז אי העמידה בזמנים של הרכבות באנגליה ב- 2013): 14% מהרכבות מקדימות בעוד 19% מהרכבות מאחרות.

תחנת פתח תקווה קריית אריה היא התחנה המאחרת ביותר עם 77% אי עמידות בזמנים, בעוד שמודיעין מרכז והוד השרון הן התחנות הכי מדייקות עם 4% אי-עמידה בזמנים.

יום שבת הוא היום עם הכי הרבה אי-דיוקים - 43%. יום שישי עם הכי פחות אי-דיוקים - 31%.

 

וזהו. גמר חתימה טובה.

אוהבות אתכם הרבה, צוות הסדנא

שבי, מרי ובני

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages