Haftalık Bülten ( 08 Şubat 2019 )

0 views
Skip to first unread message

Hanimlar.com

unread,
Feb 8, 2019, 4:02:43 AM2/8/19
to Hanimlar.com
Sitemize yeni eklenen makalelerden, sizin için seçtiklerimizi aşağıdan okuyabilirsiniz.
SON EKLENENLER
Sebze ve meyvede vurguna karşı tanzim satış modeli ile yerel yönetimler devreye alınacak
Hollanda'da, bir dönem aşırı sağcı Özgürlük Partisinde (PVV) milletvekili ve ikinci adam olan Joram van Klaveren, İslam karşıtı kitap yazarken Müslümanlığı seçti.
Akşamları çayla beraber yemek için şöyle hafifi ama tatlı krizlerini bastıracak enfes bir muhallebi tarifiyle yeniden karşınızdayız. İnsan sağlığına pek çok faydası olan hurma ile yapabileceğiniz pratik hurmalı muhallebinin tarifi haberimizde.
Ramazan ayında iftar sofralarının vazgeçilmezi olan güllacı 138 yıldır üreten Saffet Abdullah Güllaçları, geleneksel Türk tatlısını 4. kuşak temsilcileriyle yurt dışına da taşıyor.
Gaziantep yöresinin meşhur lezzetleri arasında yer alan enfes yuvalama çorbası, hem kışın hem de yaz aylarında içilebilecek bir tarif. Hem leziz hem pratik yuvalama tarifi için hangi malzemeler gerekiyor?
Bursa'da yıllardır geleneksel el sanatıyla uğraşan 50 yaşındaki Aylin Özkan, taş, gazoz kapağı, deri, kemik ve tahta parçalarına minyatür işliyor.
Türkiye İsraf Araştırması'na göre, bireylerin yüzde 37'sinin satın alıp hiç giymediği ayakkabı ve kıyafetleri bulunuyor, yüzde 36,8'i gardrobunu modadaki değişimlere göre düzenliyor.
Diyanet İşleri Başkanlığınca Kur'an kurslarında, cuma günleri kadınlar ile hafta sonları ise camilerde çocuklara yönelik Kur'an-ı Kerim ile temel dini bilgiler dersleri verilecek.
ANDROID UYGULAMALARIMIZ

  
IOS UYGULAMALARIMIZ

 
Hanimlar.com Facebook
Mail grubumuzdan çıkmak için buraya tıklayınız
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages