Ar paprasta gyventi tiesa

0 views
Skip to first unread message

Irena Buinickaitė

unread,
Aug 14, 2007, 2:07:53 PM8/14/07
to gyvenkimtiesa
Gyvenkim tiesa.Berods toks paprastas dalykas,ir visi zinome,kad tik tiesa garantuoja dvasine ramybe ir sauguma.Vienas amerikieciu filosofas L.Ron Habbard yra pasakes-nera jokios kitos saugumo tarnybos,kaip tik saziningumas ir garbingumas.Ir paciai kartais sunku su tuo sutikti,nes teko visko patirti ir visaip pasielgti.Neesu angelas,tad nuodemiu saraselis nebutu trumpas,taciau patirtis parode,kad tik tada kai naudijausi garbingomis priemonemis ir vedama tiesos visada laimedavau net ir sudetingus zaidimus.Spaudoje daznai skaitau apie svarias rankas,ir keista,kad turime steigti etikos komisijas,irodineti,kad ir saziningi zmones turi teises.Todel labai dziaugiuosi,kad Andius ikure si puslapiTai suteiks galimybe atvirai pasiziureti i savo gyvenima ir pasidalinti isgyvenimais Aciu.Irena

Andrius Kulikauskas

unread,
Aug 15, 2007, 5:24:22 PM8/15/07
to gyvenk...@googlegroups.com
Irena, Ačiū už laišką! Pamąstysiu. Andrius
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages