Ačiū už visus laiškus į Minčių sodą. Dabar kol kas susilaikykim,
neužverskim žmonių laiškais. Palaukim, kol tenai savaime nurims. Tuo
tarpu rašykime į šią naują grupę.
Tomai, prašau įsteik naują grupę kuriai vadovausi (siūlau pavadinimą
kurejas, bet gal sugalvosi tinkamesnį pavadinimą, tai turėtų išsakyti
tavo kertinę vertybę).
Alvydai, įsteigsime ir tau naują grupę vardu "bendravimas" arba
"atsakingai bendraukim" ar kaip sugalvosi?
Irena, šiandien susitikau su Alvydu Čepuliu. Išmąstėme, kokius
laikraštėlius leisime. Tai bus tiesiog lapeliai. Pirmą gal paruoš iki
antradienio.
Tomas sutiko pasidalinti savo kūryba Pavilnio bibliotekoje. Gal ta
proga surenkime video tiltą? Tomai, gal pagvildentum savo klausimą Kas
yra kūryba? Gal galėtumėme su kuo nors surengti video tiltą ta tema?
Viena mintis būtų pakalbinti Vytautą Bložę, jisai berods, Klaipėdoje.
Įdomu, su kuo tau būtų įdomu pabendrauti?
Andrius
Andrius Kulikauskas
Minčių sodas
http://www.ms.lt
m...@ms.lt
(699) 30003