Sziasztok!
ígértem párotoknak, hogy átküldöm a szociológiát, viszont a tanár mondta, hogy elküldi a
2009ese...@citromail.hu címre, ahol a jelszó etszk.
Egyébként szerintem érdekes óra volt, elég lagymatagul mentem be, de mivel 20an voltunk, tök interaktív lett :D
Nemtudommilyen Nóri, aki csinálta a citromailes címet, kérte, hogy aki szeretne jelentkezni a HELP programra, az még a holnapi estig tegye meg!!! (jobb, ha ma....) (lényege: egy du-t vesz igénybe, időpont megegyezés szerint; és életmentést oktatnak. a jelentkezés nem kötelez részvételre, de jó lenne, ha összejönne a minimum fő, úgyhogy aki egy kicsi kedvet is érez, az jelentkezzen ugyanezen a címen. ha elegen vagyunk, alkalmazkodnak hozzánk, és akkor a suliban lesz!!)
asszem, ennyi közérdekű közlemény... no szép hétvégét mindenkinek! (;
ciaociao,
--
Marta Giulia Veronica Ventosa