szociológia

0 views
Skip to first unread message

M. Ventosa

unread,
Feb 26, 2010, 1:31:21 PM2/26/10
to etsz...@freemail.hu, gyogyto...@googlegroups.com
Sziasztok!
ígértem párotoknak, hogy átküldöm a szociológiát, viszont a tanár mondta, hogy elküldi a 2009ese...@citromail.hu címre, ahol a jelszó etszk. 
Egyébként szerintem érdekes óra volt, elég lagymatagul mentem be, de mivel 20an voltunk, tök interaktív lett :D
Nemtudommilyen Nóri, aki csinálta a citromailes címet, kérte, hogy aki szeretne jelentkezni a HELP programra, az még a holnapi estig tegye meg!!! (jobb, ha ma....) (lényege: egy du-t vesz igénybe, időpont megegyezés szerint; és életmentést oktatnak. a jelentkezés nem kötelez részvételre, de jó lenne, ha összejönne a minimum fő, úgyhogy aki egy kicsi kedvet is érez, az jelentkezzen ugyanezen a címen. ha elegen vagyunk, alkalmazkodnak hozzánk, és akkor a suliban lesz!!)
asszem, ennyi közérdekű közlemény... no szép hétvégét mindenkinek! (;
ciaociao,

--
Marta Giulia Veronica Ventosa


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages