Sziasztok!
összevágtam az okosságokat, 3 részben tudom csak elküldeni, jó nagy lett.... S: ne lepődjetek meg, semmi új nincs benne, az órai vázlatot, a tanár által feltett segédanyagokat, és a szigorlati tételsorban lévő anyagokat raktam bele. a 6-7-8. tétel abszolút hiányos, én majd az Atkinsonból próbálok pótolni. illetve, ha valakinek megvan ez a rész, akkor légyszi tegye már föl!! köszi (: az utolsó pár tételt nem vettük órán, ezeket a képeket Bársonyné rakta föl a coosp-ra.
nekem sok rész van, ami már ki van nyomtatva (pl. gondolkodás, észlelés, memória, tanulás, stb..), csakhogy hátha Nektek is, ne kelljen már kétszer nyomtatni. (:
Drukkolok hnap az élettanosoknak, meg egyébként is, ügyesek lesztek, legyetek, kitartást!!! (;
m(:
--
Marta Giulia Veronica Ventosa