telefon

0 views
Skip to first unread message

Szeles Márta Veronika

unread,
Oct 28, 2009, 7:24:53 AM10/28/09
to gyogyto...@googlegroups.com, Genek, rmg...@googlegroups.com, szilagyidoora, &quot,Ant?s Judit&quot,, &quot,Cs?nyi M?t?&quot,, smilecsajszli, <szanna07@gmail.com>, judit0625 <judit0625@gmail.com>,
Szervusztok Mindenki!
végre visszakaptam a telefonom, bár szerintem butább, mint volt... mind1, velem öregszik. gondolom, ez még annyira nem érdekel Titeket.. :D a lényeg, a számom változatlanul 20/32-741-02, és Pistibátyám visszaszerezte nekem a régi számaimat is (ejjamázlismindenem,merténtúlbénavoltamhozzá), de azoknak, akiknek a számát az elmúlt kb 1 hónapban mentettem bele, biztos nincsenek meg. ha valakinek nagy igénye van rá, hogy egyszer majd elérjem, ha nagyon arra vinne a Lélek, vagy ha keres, és nem veszem föl (szoktam ilyet..), akkor utána legyen kedvem visszahívni, mert tudom, hog Ő az, írja meg a számát, légyszi! köszönöm. (:
(pár kedves exosztálytársnak lehet, kétszer megy el, azért meg igen nagy bocsi jár. bár Ti nem vagytok azok a morcos típusok, hála a Jóistennek... (: )
Szép hetet, jó tanulást, teniszezést, falmászást, sütést, pizzázást, főzést, pihenést, sulibajárást, melózást (ennyi, amiről tudok (: ) és minden szépjó mást, ami nem tartozik rám(:
mártimosolygóskisasszony(:

--
Szeles Márta Júlia Veronika


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages